A world full of mistery RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Каролайн Форбс
Реката       - Page 2 Vote_lcapРеката       - Page 2 Voting_barРеката       - Page 2 Vote_rcap 
Kaisy Miller
Реката       - Page 2 Vote_lcapРеката       - Page 2 Voting_barРеката       - Page 2 Vote_rcap 
Катрин Евълс
Реката       - Page 2 Vote_lcapРеката       - Page 2 Voting_barРеката       - Page 2 Vote_rcap 
Шер Лейв
Реката       - Page 2 Vote_lcapРеката       - Page 2 Voting_barРеката       - Page 2 Vote_rcap 
Далия Екълс
Реката       - Page 2 Vote_lcapРеката       - Page 2 Voting_barРеката       - Page 2 Vote_rcap 
Алис Муун
Реката       - Page 2 Vote_lcapРеката       - Page 2 Voting_barРеката       - Page 2 Vote_rcap 
Ever Bloom
Реката       - Page 2 Vote_lcapРеката       - Page 2 Voting_barРеката       - Page 2 Vote_rcap 
Nick Rogers
Реката       - Page 2 Vote_lcapРеката       - Page 2 Voting_barРеката       - Page 2 Vote_rcap 
Даниел Фел
Реката       - Page 2 Vote_lcapРеката       - Page 2 Voting_barРеката       - Page 2 Vote_rcap 
Елена Гилбърт
Реката       - Page 2 Vote_lcapРеката       - Page 2 Voting_barРеката       - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Къщата на Кейси Милър
Реката       - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 4:42 pm by Каролайн Форбс

» Кафенето на първия етаж
Реката       - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 8:02 am by Катрин Евълс

» Търся си другарче за РП
Реката       - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 7:44 am by Катрин Евълс

» Реката
Реката       - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 19, 2012 6:17 pm by Ever Bloom

» Създаване на демони
Реката       - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 7:23 pm by Каролайн Форбс

» Промяна на история
Реката       - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Смяна на име, раса или лик
Реката       - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Промяна на външен вид, характер
Реката       - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

» Премахване и/или добавяне на дарби
Реката       - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Подкрепете форума
BGtopRealTop.net
Екип
Администратори Реката       - Page 2 0875810e Реката       - Page 2 Avory Модератори Реката       - Page 2 Ever Реката       - Page 2 Alice
Късметчета

 

 Реката

Go down 
+2
Далия Екълс
Каролайн Форбс
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Реката       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката    Реката       - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 9:37 am

Тихо се засмях и си заслужих гневния поглед на Далия.
- Вие сте много странни! В смисъл... дори нямате смелост да си признаете, че се харесвате! - засмях се.
Странни хора... Не, странни демони. Обаче, да си призная бяха сладка двойка. Отидох до тях и леко ги бутнах един към друг. Те започнаха да се гледат продължително...
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Дийн Вог
Демон
Демон
Дийн Вог


Брой мнения : 4
Join date : 19.01.2012

Роул Плей
Години: 18 / 25
Характер: Дийн е от типа хора с приключенски характер. Обича адреналина. Има силно развито желание за сила и доминиране и често го показва. Момчето има състезателен дух, обича риска и шанса, често се съревновава и доказва, което го прави да изглежда още по-властен. Куражлия е и не се интересува от мнението на другите, стига те да правят каквото им каже. Често има навика да си навлича неприятности и да попада в какви ли не опасни ситуации. Има лошия навик да дразни познатите си, заради което бива често наказван в миналото в училище. Самоувереното си и дръзко държане, което се дължи на възпитанието му от семейството, понякога му играе лоши шеги. Пада си плейбой и това далеч не го притеснява.
История: Дийн е роден в Ню Йорк в семейството на богат бизнесмен. Баща му притежава верига молове в страната. Парите правят Дийн доста самоуверен и той става голям плейбой. Той е най-известният в училише и всички му се лепят като мухи. Дийн не харесва момичета, които са арогантни и алчни. Въпреки, че е богат, той не е разглезен и парите не го карат да предпочита момичета от неговото ниво. Когато е на 18 отива в колеж. Един ден отива в гората. Последното, което помни от онази нощ е когато се събужда и вече е демон. Луцифер го е превърнал. В двореца му се запознава с Далия - неговата най-добра приятелка в момента. Когато за пръв път я среша той просто си седи на дивана, а тя плаче на пода. Той й съчувства и отива и й помага. От тогава те са най-добри приятели и са неразделни. Той я обича, тя него също, но никой не си признава на другия.

Реката       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката    Реката       - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 9:50 am

Обичах да предизвиквам Далия. Когато се ядосаше ставаше още по-секси. Боже, бях луд по нея. Гледах я гневно, както и тя мен.
-Въобще не я харесвам!
-О, не ... въобще - каза тя саркастично - Явно това, че спиш с мен през ден не означава, че ме харесваш.
Явно се беше ядосала - СУПЕР!
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Реката       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката    Реката       - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 10:04 am

Изгледах Дийн.
- Защо го правиш? Много ли е секси, когато я нараняваш? Стига, не е проява на слабост да признаеш, че имаш чувства към него, не се дръж като последния идиот.
Далия го гледаше сухо, но в очите й се криеше усмивка.
- И ти. - погледнах я. - Защо не направи първата крачка? Стига, хора... Нека това завърши както трябва да завърши...
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Дийн Вог
Демон
Демон
Дийн Вог


Брой мнения : 4
Join date : 19.01.2012

Роул Плей
Години: 18 / 25
Характер: Дийн е от типа хора с приключенски характер. Обича адреналина. Има силно развито желание за сила и доминиране и често го показва. Момчето има състезателен дух, обича риска и шанса, често се съревновава и доказва, което го прави да изглежда още по-властен. Куражлия е и не се интересува от мнението на другите, стига те да правят каквото им каже. Често има навика да си навлича неприятности и да попада в какви ли не опасни ситуации. Има лошия навик да дразни познатите си, заради което бива често наказван в миналото в училище. Самоувереното си и дръзко държане, което се дължи на възпитанието му от семейството, понякога му играе лоши шеги. Пада си плейбой и това далеч не го притеснява.
История: Дийн е роден в Ню Йорк в семейството на богат бизнесмен. Баща му притежава верига молове в страната. Парите правят Дийн доста самоуверен и той става голям плейбой. Той е най-известният в училише и всички му се лепят като мухи. Дийн не харесва момичета, които са арогантни и алчни. Въпреки, че е богат, той не е разглезен и парите не го карат да предпочита момичета от неговото ниво. Когато е на 18 отива в колеж. Един ден отива в гората. Последното, което помни от онази нощ е когато се събужда и вече е демон. Луцифер го е превърнал. В двореца му се запознава с Далия - неговата най-добра приятелка в момента. Когато за пръв път я среша той просто си седи на дивана, а тя плаче на пода. Той й съчувства и отива и й помага. От тогава те са най-добри приятели и са неразделни. Той я обича, тя него също, но никой не си признава на другия.

Реката       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката    Реката       - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 10:24 am

-Не трябва да завършва никак. Не я харесвам! - казха троснато аз
Не обичах някой да ми казва какво чувствам. Обичах свободата си и не исках да се обвързвам или по-скоро да се "завързвам" с един човек.
-Върви по дволите! - каза Далия
Уоооу! Явно ядосах дявола! Когато Далия се ядосаше ... можеше да бъде много лошо.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Реката       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката    Реката       - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 3:11 pm

- Ох, правете каквото искате. - троснах се аз. Големи инати бяха! - Далия, помогнете ми! Обещахте... Знаете ли какво? Вие ме излъгахте! Не можете да ми помогнете!
Във всеки един момент от живота си бях в опасност, а Ник... дори не знаех къде е . От срещите в съвета не му оставаше много свободно време и нямахме много време един за друг.. Той все пак беше ловец на вампири, аз бях вампир и това беше много гадно. Щеше ли да ме убие, ако разбере..? Сега не исках да мисля за Ник и да се разстройвам още повече. Очите ми се насълзиха, аз обърнах гръб и си тръгнах, а те дори не опитаха да ме спрат. Запътих се към дома на Ник.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Шер Лейв
Вампир
Вампир
Шер Лейв


Брой мнения : 16
Join date : 08.02.2012

Роул Плей
Години: 26/619
Характер: Тя е много емоционална, щура, понякога безотговорна и спонтанна, обича да се шегува и често се забърква в неприятности заради импулсивността си.
История: Шер е родена във Флорида, живее с майка си, не познава баща си и майка й никога не говори за него. Когато става на 17, Шер разбира, че е извънбрачно дете и майка й не е означавала нищо за баща й. Скоро тя се запознава с Дилън, която я превръща във вампир и я използва за мръсна работа. Когато Дилън е убита, Шер решава да се установи в Мистик Фолс, привлечена от историята и легендите му и там намира сестра си, злата вампирка Катрин Евълс, която я търси, за да я убие, но и истински приятели - Като Kaisy Miller, Ейнджъл Броук и Каролайн Форбс. Тя дори се влюбва в Ейнджъл, но не събира смелост да му признае чувствата си.

Реката       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката    Реката       - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 08, 2012 5:22 pm

Съблякох дългата си небесносиня рокля и влязох в реката да поплувам. Плувах, гмурках се, почивах във водата и се радвах на слънцето. Още не познавах никого в този град, и затова често идвах на реката. Изведнъж чух шум от храстите. Предпазливо се огледах, но не видях никого. Тогава пак го чух.
Бързо излязох от реката и се облякох. Тръгнах бавно, предпазливо и леко наведена към храста. Ритнах го и видях едно момиче.
- Коя си ти? - извиках паникьосана.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Реката       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката    Реката       - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 4:25 pm

Вдигнах глава към притежателката на гласа - красиво младо момиче. Беше вампир, но по-любопитното беше, че беше сестра на Катрин Евълс (герой) - онази вампирка, която в дискотеката се беше опитала да ме убие чрез илюзия, и която беше отнела гаджето на Кейси - голямата й любов.
- Ти си сестра на Катрин! - прошепнах на себе си, а момичето се обърна с гръб към мен.
- Голяма работа! И без това не я познавам. - отвърна ми троснато с детски обиден глас.
- Ти си сестра й... Къде е тя? - не се отказвах. Бавно се изправих и я хванах за лакътя. Когато я дръпнах леко, за да я погледна, тя бързо се обърна към мен и ме блъсна с голяма скорост в едно дърво. Аз си ударих гърба, паднах на земята, а тя ме гледаше спокойно.
- Никой няма право да ме пипа! - звучеше съвсем наивно, като малко дете. - Ясно? Коя си ти?
Изправих се бавно като пъшках.
- Каролайн. Ами ти? - вдигнах брадичка.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Шер Лейв
Вампир
Вампир
Шер Лейв


Брой мнения : 16
Join date : 08.02.2012

Роул Плей
Години: 26/619
Характер: Тя е много емоционална, щура, понякога безотговорна и спонтанна, обича да се шегува и често се забърква в неприятности заради импулсивността си.
История: Шер е родена във Флорида, живее с майка си, не познава баща си и майка й никога не говори за него. Когато става на 17, Шер разбира, че е извънбрачно дете и майка й не е означавала нищо за баща й. Скоро тя се запознава с Дилън, която я превръща във вампир и я използва за мръсна работа. Когато Дилън е убита, Шер решава да се установи в Мистик Фолс, привлечена от историята и легендите му и там намира сестра си, злата вампирка Катрин Евълс, която я търси, за да я убие, но и истински приятели - Като Kaisy Miller, Ейнджъл Броук и Каролайн Форбс. Тя дори се влюбва в Ейнджъл, но не събира смелост да му признае чувствата си.

Реката       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката    Реката       - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 4:33 pm

- Не съм длъжна да ти отговарям! - троснах се точно като малко обидено дете, което си искаше играчката обратно.
- Но аз ти казах! - отбеляза тя с укор.
- Но аз не съм казала, че ако ти ми кажеш името си, и аз ще ти кажа своето. - обясних й като на малко дете, като изговарях бавно всяка дума. - Свхащаш ли?
Каролайн ме погледна обидено. Явно не й харесваше държането ми.
- Извинявай! Не исках да бъда груба. - вдигнах рамене с лека невинна усмивка.
- Тогава не бъди. Няма да свърши светът, ако си кажеш името.
- Права си. - вдигнах отново рамене със същата усмивка, но отново не й казах името си. Просто не исках, и бях голям инат.
Върнете се в началото Go down
Ever Bloom
Демон
Демон
Ever Bloom


Брой мнения : 11
Join date : 17.03.2012

Роул Плей
Години: 22
Характер: Евър е мила с приятелите си, но кучка с мъжете и враговете си - когато види красив мъж, започва да го прелъстява и става типична кучка, докато не го спечели. С враговете си е зла и безмилостна, но не обича да убива и предпочита да наранява с думи.
История: Евър е родена в Мистик Фолс в семейство на основатели на града. Евър има двама братя, по-големи от нея, които не живеят със семейството. Баща й е уважаван, влиятелен и познат в целия град. Малката Евър по цял ден рисува - рисуването е голямата й страст. Когато става на 16 години, баща й става кмет на Мистик Фолс. Четири години по-късно Евър завършва гимназия и отива да следва във Вашингтон, където се запознава с "лошото момче" Пък, който е брат на Луцифер и Древен демон. Той също е запленен от красотата й и двамата започват да се срещат. Поддаден на красотата и чара й, Пък й казва какъв е и тя приема същността му, защото го обича. Именно тя става причината Древните демони - братята Луцифер и Пък - да започнат вражда. Веднъж, когато на Луцифер му се налага да слезе на Земята, той решава да посети брат си, който отговаря за демоните в света, и също се влюбва в Евър. Раздвоена между двамата братя, които обича еднакво силно, Евър решава да избяга от тях, за да не причини вражда между кръвни братя. През нощта, докато бяга от тях, Евър е нападната от вампир, който източва почти всичката й кръв. Евър е спасена от демон, подчинен на Луцифер, който я отвежда при братята. Осъзнавайки, че може би е прекалено късно и Евър няма да оживее, Луцифер й дава от кръвта си и я превръща в демон. Той осъзнава, че Пък също я обича силно и се връща в Ада, оставяйки Евър на брат си, но никога повече не се влюбва истински. Евър решава да се върне в Мистик Фолс сама, опитвайки се безуспешно да забрави Пък и Луцифер.

Реката       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката    Реката       - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:38 am

Бяха минали няколко дни, откакто Евър се върна в Мистик Фолс. Всичко й изглеждаше променено, единствено малката рекичка в покрайнините бе останала същата. Тя носеше в себе си историята на семейството й и на самата нея. Неведнъж тя бе играла тук с братята си, неведнъж бе плакала тук..
Слънцето печеше силно, беше голяма жега и Евър реши да се изкъпе в реката. Тя се огледа: наоколо нямаше никого. След това се съблече чисто гола и започна да плува в реката. Тя направи морска звезда, затвори очи, усмихна се и усети жаркото слънце. Изведнъж рязко се обърна, защото се блъсна в някого.
- Боже Господи! - прошепна тя, щом видя в кого се беше блъснала. Искаше й се изобщо да не бе идвала тук.
Върнете се в началото Go down
Пък
Демон
Демон
Пък


Брой мнения : 3
Join date : 18.03.2012

Роул Плей
Години: Милиони!
Характер: Пък е типичен зъл, изпълнен с гняв демон. Единствената жена, която е обичал истински, а не е използвал като играчка, е Евър Блуум, която го напуска. В Пък не е останало почти нищо добро.
История: Пък е роден преди милиони години, дори и той не помни кога точно. Има един брат, Луцифер, и една сестра, за която научава по-късно, че броди из Земята. Тримата са родени в Ада като демони: те са първите демони в света. Той е зъл и безчувствен, както и брат му. Милиони години след като се раждат, Пък е изпратен на Земята, за да отговаря за демоните на земята. Неговата работа е да води всички демони в Ада, за да живеят като такива. Луцифер остава в Ада. През XX в. Пък се установява във Вашингтон, където се запознава с красивата Ever Bloom, и започва да се среща с нея. Заради нея той става малко по-добър и чувствителен. Пък решава да й признае какъв е. В началото тя не може да го приеме и му казва да стои далеч от нея, но съвсем скоро осъзнава, че ще остане с него, защото го обича. Един ден Пък казва на любимата си, че Луцифер ще посети Земята, за да види брат си. Когато той пристига във Вашингтон, той също се влюбва в Евър, както и тя в него. Раздвоена в чувствата си, тя решава да избяга, за да се опита да ги забрави и да не причини вражда между кръвни братя, но през нощта когато бяга е нападната от вампир и губи почти всичката си кръв. Изплашен, че може би е прекалено късно, Пък решава да спаси живота й по единствения възможен начин: като я превърне в демон. Така и прави. Осъзнал, че брат му наистина обича Евър, Луцифер се връща в Ада и оставя Евър на брат си. Въпреки това Евър напуска Пък и той повече не я вижда. Пък се връща в Мистик Фолс , за да продължи мисията си: да намери Катрин Евълс, хибрид между вампир и демон, и да я отведе в царството на брат си. Тогава съдбата отново се намесва...

Реката       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката    Реката       - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 7:39 pm

- Здравей, скъпа! - ухили се Пък самодоволно.
Беше решил да поплува, а след това да се заеме отново с преследването на Катрин. И ето ги сега, Евър и Пък заедно голи в реката. Пък погледна надолу през бистрата вода и повдигна вежди доволен. На Евър й стана неловко, удари Пък в гърдите и той замалко изгуби равновесие, след това започна да се смее, а Евър тръгна бързо към брега, където започна да се облича, обърната с гръб към него. Пък излезе от водата малко след нея. Когато тя тъкмо се канеше да облече тениската си, той взе дрехата от ръката й и я хвърли на земята, след това хвана Евър за лакътя и я придърпа към себе си:
- Липсваше ми. - Той приближи лицето си към врата й и я подуши: - Уханието ти... Докосването ти..
- Пусни ме! - Евър започна да се дърпа и съпротивлява, но безуспешно.
- Искам пак да сме заедно.. - прошепна в ухото й Пък.
Върнете се в началото Go down
Ever Bloom
Демон
Демон
Ever Bloom


Брой мнения : 11
Join date : 17.03.2012

Роул Плей
Години: 22
Характер: Евър е мила с приятелите си, но кучка с мъжете и враговете си - когато види красив мъж, започва да го прелъстява и става типична кучка, докато не го спечели. С враговете си е зла и безмилостна, но не обича да убива и предпочита да наранява с думи.
История: Евър е родена в Мистик Фолс в семейство на основатели на града. Евър има двама братя, по-големи от нея, които не живеят със семейството. Баща й е уважаван, влиятелен и познат в целия град. Малката Евър по цял ден рисува - рисуването е голямата й страст. Когато става на 16 години, баща й става кмет на Мистик Фолс. Четири години по-късно Евър завършва гимназия и отива да следва във Вашингтон, където се запознава с "лошото момче" Пък, който е брат на Луцифер и Древен демон. Той също е запленен от красотата й и двамата започват да се срещат. Поддаден на красотата и чара й, Пък й казва какъв е и тя приема същността му, защото го обича. Именно тя става причината Древните демони - братята Луцифер и Пък - да започнат вражда. Веднъж, когато на Луцифер му се налага да слезе на Земята, той решава да посети брат си, който отговаря за демоните в света, и също се влюбва в Евър. Раздвоена между двамата братя, които обича еднакво силно, Евър решава да избяга от тях, за да не причини вражда между кръвни братя. През нощта, докато бяга от тях, Евър е нападната от вампир, който източва почти всичката й кръв. Евър е спасена от демон, подчинен на Луцифер, който я отвежда при братята. Осъзнавайки, че може би е прекалено късно и Евър няма да оживее, Луцифер й дава от кръвта си и я превръща в демон. Той осъзнава, че Пък също я обича силно и се връща в Ада, оставяйки Евър на брат си, но никога повече не се влюбва истински. Евър решава да се върне в Мистик Фолс сама, опитвайки се безуспешно да забрави Пък и Луцифер.

Реката       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката    Реката       - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 7:47 pm

- Мечтай си! - изсъска му Евър, взе дрехата си и се облече.
- Какво се промени, Евър? Луцифер вече е в Ада, можем да бъдем заедно, аз...
- Наистина не разбираш какъв е проблема, нали? Мислиш ли, че само теб обичам? Не разбра ли, че обичам еднакво и двама ви, а ти ме лиши от любовта на Луцифер! Не мога да живея без теб, нито без Луцифер, надявах се да го разбереш и да не го пускаш да си тръгне, но вместо това ти ме поиска само за себе си! Не помисли, че аз искам и двама ви!
- Обвиняваш ме.. че не съм те оставил да имаш и двама ни? - Пък се разгневи, бързо отиде до едно дърво и го удари силно. - ЗАЩО???? - изкрещя той. - КАЖИ МИ!!!!!
- Не те виня.. но ако не мога да имам и двама ви, предпочитам да нямам никой от вас. Сега се махни оттук и ме остави намира. Когато Луцифер отново дойде на Земята.. и мога да обичам и двама ви.. тогава пак ме потърси. Когато спреш да си егоистичен.
Върнете се в началото Go down
Пък
Демон
Демон
Пък


Брой мнения : 3
Join date : 18.03.2012

Роул Плей
Години: Милиони!
Характер: Пък е типичен зъл, изпълнен с гняв демон. Единствената жена, която е обичал истински, а не е използвал като играчка, е Евър Блуум, която го напуска. В Пък не е останало почти нищо добро.
История: Пък е роден преди милиони години, дори и той не помни кога точно. Има един брат, Луцифер, и една сестра, за която научава по-късно, че броди из Земята. Тримата са родени в Ада като демони: те са първите демони в света. Той е зъл и безчувствен, както и брат му. Милиони години след като се раждат, Пък е изпратен на Земята, за да отговаря за демоните на земята. Неговата работа е да води всички демони в Ада, за да живеят като такива. Луцифер остава в Ада. През XX в. Пък се установява във Вашингтон, където се запознава с красивата Ever Bloom, и започва да се среща с нея. Заради нея той става малко по-добър и чувствителен. Пък решава да й признае какъв е. В началото тя не може да го приеме и му казва да стои далеч от нея, но съвсем скоро осъзнава, че ще остане с него, защото го обича. Един ден Пък казва на любимата си, че Луцифер ще посети Земята, за да види брат си. Когато той пристига във Вашингтон, той също се влюбва в Евър, както и тя в него. Раздвоена в чувствата си, тя решава да избяга, за да се опита да ги забрави и да не причини вражда между кръвни братя, но през нощта когато бяга е нападната от вампир и губи почти всичката си кръв. Изплашен, че може би е прекалено късно, Пък решава да спаси живота й по единствения възможен начин: като я превърне в демон. Така и прави. Осъзнал, че брат му наистина обича Евър, Луцифер се връща в Ада и оставя Евър на брат си. Въпреки това Евър напуска Пък и той повече не я вижда. Пък се връща в Мистик Фолс , за да продължи мисията си: да намери Катрин Евълс, хибрид между вампир и демон, и да я отведе в царството на брат си. Тогава съдбата отново се намесва...

Реката       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката    Реката       - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 19, 2012 6:12 pm

Но Пък не си тръгна. Той внимателно се приближи към нея, погледна я в очите и й каза:
- След толкова много време.. се радвам да те видя отново. Не можах да те забравя, не можах да продължа живота си без теб.
- Напротив. - скръсти ръце Евър.
- Не. Това не е живот, това е просто жалко съществуване. Както бе преди теб. Нямаше нищо запомнящо се в живота ми.. Преди теб. Моля те.
За пръв път откакто се бяха срещнали отново студеният поглед на Евър се махна от очите й. Тя го погледна, приближи се бавно и го целуна.
Върнете се в началото Go down
Ever Bloom
Демон
Демон
Ever Bloom


Брой мнения : 11
Join date : 17.03.2012

Роул Плей
Години: 22
Характер: Евър е мила с приятелите си, но кучка с мъжете и враговете си - когато види красив мъж, започва да го прелъстява и става типична кучка, докато не го спечели. С враговете си е зла и безмилостна, но не обича да убива и предпочита да наранява с думи.
История: Евър е родена в Мистик Фолс в семейство на основатели на града. Евър има двама братя, по-големи от нея, които не живеят със семейството. Баща й е уважаван, влиятелен и познат в целия град. Малката Евър по цял ден рисува - рисуването е голямата й страст. Когато става на 16 години, баща й става кмет на Мистик Фолс. Четири години по-късно Евър завършва гимназия и отива да следва във Вашингтон, където се запознава с "лошото момче" Пък, който е брат на Луцифер и Древен демон. Той също е запленен от красотата й и двамата започват да се срещат. Поддаден на красотата и чара й, Пък й казва какъв е и тя приема същността му, защото го обича. Именно тя става причината Древните демони - братята Луцифер и Пък - да започнат вражда. Веднъж, когато на Луцифер му се налага да слезе на Земята, той решава да посети брат си, който отговаря за демоните в света, и също се влюбва в Евър. Раздвоена между двамата братя, които обича еднакво силно, Евър решава да избяга от тях, за да не причини вражда между кръвни братя. През нощта, докато бяга от тях, Евър е нападната от вампир, който източва почти всичката й кръв. Евър е спасена от демон, подчинен на Луцифер, който я отвежда при братята. Осъзнавайки, че може би е прекалено късно и Евър няма да оживее, Луцифер й дава от кръвта си и я превръща в демон. Той осъзнава, че Пък също я обича силно и се връща в Ада, оставяйки Евър на брат си, но никога повече не се влюбва истински. Евър решава да се върне в Мистик Фолс сама, опитвайки се безуспешно да забрави Пък и Луцифер.

Реката       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката    Реката       - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 19, 2012 6:17 pm

Щом чу тези красиви и искрени думи, гневът на Евър внезапно я напусна. Тогава тя осъзна, че и тя не беше успяла да го забрави и да продължи живота си без него и Луцифер. И Луцифер...
- Ами Луцифер? - внезапно се сети тя. Пък въздъхна с лека досада и се отдалечи от нея. - Съжалявам, аз просто..
- Луцифер е в Ада, Евър! Скоро няма да слезе на Земята, не и по времето на твоя живот. - каза той гневно.
Евър се натъжи и погледна към земята. Беше разочарована и не можа да го скрие от Пък. Виждаше, че това го изяжда отвътре, съсипваше и нея. Тя направи крачка към Пък, но той просто направи крачка встрани.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Реката       - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката    Реката       - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Реката
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
A world full of mistery RPG :: Мистик Фолс :: Покрайнините на града-
Идете на: