A world full of mistery RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Каролайн Форбс
Къщата на Кейси Милър Vote_lcapКъщата на Кейси Милър Voting_barКъщата на Кейси Милър Vote_rcap 
Kaisy Miller
Къщата на Кейси Милър Vote_lcapКъщата на Кейси Милър Voting_barКъщата на Кейси Милър Vote_rcap 
Катрин Евълс
Къщата на Кейси Милър Vote_lcapКъщата на Кейси Милър Voting_barКъщата на Кейси Милър Vote_rcap 
Шер Лейв
Къщата на Кейси Милър Vote_lcapКъщата на Кейси Милър Voting_barКъщата на Кейси Милър Vote_rcap 
Далия Екълс
Къщата на Кейси Милър Vote_lcapКъщата на Кейси Милър Voting_barКъщата на Кейси Милър Vote_rcap 
Алис Муун
Къщата на Кейси Милър Vote_lcapКъщата на Кейси Милър Voting_barКъщата на Кейси Милър Vote_rcap 
Ever Bloom
Къщата на Кейси Милър Vote_lcapКъщата на Кейси Милър Voting_barКъщата на Кейси Милър Vote_rcap 
Nick Rogers
Къщата на Кейси Милър Vote_lcapКъщата на Кейси Милър Voting_barКъщата на Кейси Милър Vote_rcap 
Даниел Фел
Къщата на Кейси Милър Vote_lcapКъщата на Кейси Милър Voting_barКъщата на Кейси Милър Vote_rcap 
Елена Гилбърт
Къщата на Кейси Милър Vote_lcapКъщата на Кейси Милър Voting_barКъщата на Кейси Милър Vote_rcap 
Latest topics
» Къщата на Кейси Милър
Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 4:42 pm by Каролайн Форбс

» Кафенето на първия етаж
Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 8:02 am by Катрин Евълс

» Търся си другарче за РП
Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 7:44 am by Катрин Евълс

» Реката
Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeПон Мар 19, 2012 6:17 pm by Ever Bloom

» Създаване на демони
Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 7:23 pm by Каролайн Форбс

» Промяна на история
Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Смяна на име, раса или лик
Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Промяна на външен вид, характер
Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

» Премахване и/или добавяне на дарби
Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Подкрепете форума
BGtopRealTop.net
Екип
Администратори Къщата на Кейси Милър 0875810e Къщата на Кейси Милър Avory Модератори Къщата на Кейси Милър Ever Къщата на Кейси Милър Alice
Късметчета

 

 Къщата на Кейси Милър

Go down 
+4
Даниел Фел
Катрин Евълс
Каролайн Форбс
Kaisy Miller
8 posters
АвторСъобщение
Kaisy Miller
Върколак
Върколак
Kaisy Miller


Брой мнения : 20
Join date : 22.01.2012

Роул Плей
Години: 20
Характер: Не се доверява лесно, мнителна е и винаги проучва хората, преди да ги допусне до себе си. Не е доверчива. Хората трудно могат да станат част от живота й, но и много лесно могат да го напуснат. Много е пленителна, но е единак и предпочита да е сама.
История: Кейси е родена в Мистик Фолс, на 17 години разбира, че над рода й тегне проклятие - баща й е върколак. След месец случайно блъска момче с колата - момчето умира и оттогава Келси е прокълната винаги при пълнолуние да се превръща във вълк. По-късно се запознава с Мейсън - красавецът на училището, капитан на футболния отбор, и разбира, че той също е върколак. След поредица от мистериозни нападения на хора по време на пълнолуние, Мейсън й признава, че не може да се контролира и Кейси се разделя с него. Заживява на малък остров, обитаван от жени-амазонки, също върколаци, и е техен водач, но след няколко години напуска острова и се връща в Мистик Фолс. Тя е внимателна кого допуска до себе си и предпочита да е сама.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeЧет Яну 26, 2012 12:47 pm

Това е моята къща.
Къщата на Кейси Милър Mcmansion-010030

Къщата на Кейси Милър 0139550_480x360

Къщата на Кейси Милър 5249757153_bc72ac9ba4

Къщата на Кейси Милър Living-room-decoration-2009-2010%20(1)
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeЧет Яну 26, 2012 12:50 pm

- Уоу... - ахнах от изумление. Къщата беше наистина голяма, на два етажа и с много стаи. Трябваше да е богата.
- Наследих я от баба си. - обясни ми тя и светна лампата в коридора. - Ела с мен да разгледаш стаите!
И тя ме поведе. Отваряше всяка стая една по една и ме пускаше да разгледам. А аз винаги влизах и напусках всяка стая със зяпнала уста.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Kaisy Miller
Върколак
Върколак
Kaisy Miller


Брой мнения : 20
Join date : 22.01.2012

Роул Плей
Години: 20
Характер: Не се доверява лесно, мнителна е и винаги проучва хората, преди да ги допусне до себе си. Не е доверчива. Хората трудно могат да станат част от живота й, но и много лесно могат да го напуснат. Много е пленителна, но е единак и предпочита да е сама.
История: Кейси е родена в Мистик Фолс, на 17 години разбира, че над рода й тегне проклятие - баща й е върколак. След месец случайно блъска момче с колата - момчето умира и оттогава Келси е прокълната винаги при пълнолуние да се превръща във вълк. По-късно се запознава с Мейсън - красавецът на училището, капитан на футболния отбор, и разбира, че той също е върколак. След поредица от мистериозни нападения на хора по време на пълнолуние, Мейсън й признава, че не може да се контролира и Кейси се разделя с него. Заживява на малък остров, обитаван от жени-амазонки, също върколаци, и е техен водач, но след няколко години напуска острова и се връща в Мистик Фолс. Тя е внимателна кого допуска до себе си и предпочита да е сама.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeЧет Яну 26, 2012 12:57 pm

- Хей, затвори си устата! - засмях се след като обиколихме почти всички стаи. Без таванските. Керълайн гледаше със широко отворена уста и явно се чудеше как може едно 20-годишно момиче да си позволи такава къща. И тогава потънах в спомени...
Спомних си как когато бях малка и гостувах тук на баба, тя ми правеше най-хубавите сладки, които бях опитвала през живота си. Обичах да обикалям из многото стаи и да се крия. Понякога не можеше да ме намери с часове. Лека усмивка се появи на лицето ми... Винаги ми ставаше мъчно за баба. Тя почина преди няколко години и ми беше много мъчно за нея. Чувствах се сама на света, тя беше най-близкия ми човек...Тя ни беше оставила тази къща, но тя така и остана празна. Баща ми искаше да я продаде, защото къщата винаги ни напомняше за баба и ни натъжаваше. Но тогава именно аз сънувах баба. "Не я продавайте... Запазете я. Запазете спомена за мен", ми казваше тя. И тогава решихме да не я продаваме, отскоро аз живеех тук, а семейството ми - на около половин час път с кола, защото къщата беше извън града.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeЧет Яну 26, 2012 1:02 pm

Бях уморена, затова си избрах една хубава и просторна стая. Кейс ме остави сама, аз оправих леглото и затворих очи... после нищо не помня. Помня само как Кейси ме събуди, като тресеше цялото ми тяло с ръце.
- Събуди се!
Едва отворих очи и погледнах навън през един от многото големи прозорци - те стигаха от пода до самия таван на стаята и бяха навсякъде по стените. Беше тъмно и тихо.
- Какво по...
- Бързо ставай, Керълайн!
- Но защо?? - промърморих в просъница. Кейси сложи пръст пред лицето ми - знак да мълча. Надигнах се и се огледах.
- Баба е неспокойна.
Нищо не разбирах. Нали баба й беше мъртва? За призрака й ли говореше? Кейси ми даде знак да се ослушам и наистина чух стъпки, някой открехваше бавно и тихо врати... и шепнеше нещо. Беше зловещо, но знаех, че бабата на Кейси е била добър човек.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Kaisy Miller
Върколак
Върколак
Kaisy Miller


Брой мнения : 20
Join date : 22.01.2012

Роул Плей
Години: 20
Характер: Не се доверява лесно, мнителна е и винаги проучва хората, преди да ги допусне до себе си. Не е доверчива. Хората трудно могат да станат част от живота й, но и много лесно могат да го напуснат. Много е пленителна, но е единак и предпочита да е сама.
История: Кейси е родена в Мистик Фолс, на 17 години разбира, че над рода й тегне проклятие - баща й е върколак. След месец случайно блъска момче с колата - момчето умира и оттогава Келси е прокълната винаги при пълнолуние да се превръща във вълк. По-късно се запознава с Мейсън - красавецът на училището, капитан на футболния отбор, и разбира, че той също е върколак. След поредица от мистериозни нападения на хора по време на пълнолуние, Мейсън й признава, че не може да се контролира и Кейси се разделя с него. Заживява на малък остров, обитаван от жени-амазонки, също върколаци, и е техен водач, но след няколко години напуска острова и се връща в Мистик Фолс. Тя е внимателна кого допуска до себе си и предпочита да е сама.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeЧет Яну 26, 2012 1:21 pm

Това беше баба ми - от време на време я чувах из къщата, но не беше зловещо, напротив - радвах се , че дори след смъртта си понякога идва при мен, затова не я безпокоях.
- Извинявай, че те събудих... Но не исках да се страхуваш, ако я чуеш.
- Няма проблем. - усмихна ми се тя сънено.
- Ще можеш ли да заспиш отново? - попитах я с малко съжаление в гласа - сигурно нямаше да може, и то заради мен. - Да ти донеса ли вода?
- Ако може, благодаря.
Слязох долу и след минута се върнах с чаша вода.
- Остави я на шкафчето.
Оставих я и я погледнах.
- Господи, какво е станало с теб? - попитах я загрижено. Изглеждаше много отпаднала и усещах, че не се чувства добре. Бързо отидох до нея и докоснах челото й. - Имаш малко температура.. Стой тук!
След малко донесох термометъра - оказа се, че бях права, Керълайн не беше добре.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeЧет Яну 26, 2012 1:28 pm

- Не се тревожи - аз съм вампир, ще се оправя... Сигурно е нещо моментно.
Тя кимна, но все още беше загрижена. Усмихнах се с благодарност:
- Можеш да си легнеш, утре ще съм по-добре.
И наистина на сутринта се чувствах отпочинала и много по-добре. Отворих очи, слънцето грееше, беше топло и миришеше много хубаво. Облякох се и слязох долу.
- Кейси?
- Да, тук! - чух я да вика отнякъде. По посока на гласа й стигнах до кухнята - беше направила топли палачинки и кафе.
- Откога не бях хапвала нещо...
От онзи ден. Тоест, откакто се срещнах с Дийн и Далия. Съжалявах, че избягах така, сигурно се чудеха защо. По-лошото е , че дори и аз не знаех . Просто поисках да съм сама и единственото сигурно място, за което се сетих, бе водопада. Но те бяха обещали да ми помогнат и трябваше да го направят. Изведнъж скочих от масата.
- Господи!
Кейси се обърна към мен учудено. Побързах да й обясня.
- Трябва да отида до реката в покрайнините на града, много е важно. Трябва да се срещна с едни хора.
В този момент изключително бях благодарна на Кейси, че не започна да задава въпроси. Просто кимна сериозно. Аз тръгнах да излизам от къщата, но се спрях и се обърнах към Кейс.
- Съжалявам...
- Не се тревожи! Ако е толкова важно, побързай.
Кимнах и се усмихнах. Тази Кейси ми харесваше.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Катрин Евълс
Хибрид
Хибрид
Катрин Евълс


Брой мнения : 16
Join date : 18.01.2012

Роул Плей
Години: 25 (622)
Характер: Катрин е зла, самовлюбена, егоистична и манипулативна кучка , която винаги гледа да спаси себе си без значение на каква цена. Тя умее да се крие, да съблазнява и използва мъжете да й вършат мръсната работа, а после ги убива.
История: Катрин идва от сравнително заможно за времето си семейство, има двама братя и една сестра, за която научава късно. Баща й е ловец на вампири. Когато става на 19, се влюбва в красивия Стефан, но след месец е изпратена от родителите си да учи в Атланта и не го вижда повече. По-късно разбира, че Стефан е бил вампир и бащата й го е убил. Безкрайно разгневена и тъжна, тя се завръща в Мистик Фолс и убива баща си, а майка й успява да избяга. Не след дълго среща загадъчна жена, която насила я превръща във вампир, й Луцифер, който я превръща в демон и й дава дарби. Той й казва, че като полудемон трябва да я заведе в ада и да живее там, а не на земята, но Катрин не се съгласява и тръгва да бяга от Пък, Древния демон, дошъл на земята със специалната мисия да намери Катрин и на всяка цена да я отведе от Земята и да я заведе в Ада, където е мястото й като демон. Пък е единственото същество, от което Катрин се страхува. Скоро група от вампири, един демон и Пък, се отправят на пътешествие, за да я открият.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 9:47 am

Изчаках Каролайн да излезе от къщата и излязох от храстите. Какво правеше в тази голяма къща с върколак?
Приближих се и почуках на вратата.
- Идвам! - чу се женски глас отвътре. И след няколко секунди вратата се отвори и оттам се подаде главата на едно красиво момиче с кестенява коса и кафяви очи. Тя ме изгледа учудено и бавно открехна още малко вратата. - Да?
- Тук ли живее в момента Керълайн? - попитах несигурно.
- Не. - отсече момичето и се опита да си придаде вид, че не знае за кого говоря. Само че аз я изгледах продължително и просто минах покрай нея и влязох, като че си бях вкъщи.
- Хубава къща, признавам... - аз започнах да обикалям из къщата, да пипам всичко и да го разглеждам подробно. Кейси вървеше неспокойна след мен, издърпваше всичко от ръцете ми и го връщаше на мястото му.
- Какво правиш тук, Катрин? - попита ме Кейси.
- Мм.. не смятам да ти кажа. - след това се огледа и прошепна: - Заради миналото.
Върнете се в началото Go down
Kaisy Miller
Върколак
Върколак
Kaisy Miller


Брой мнения : 20
Join date : 22.01.2012

Роул Плей
Години: 20
Характер: Не се доверява лесно, мнителна е и винаги проучва хората, преди да ги допусне до себе си. Не е доверчива. Хората трудно могат да станат част от живота й, но и много лесно могат да го напуснат. Много е пленителна, но е единак и предпочита да е сама.
История: Кейси е родена в Мистик Фолс, на 17 години разбира, че над рода й тегне проклятие - баща й е върколак. След месец случайно блъска момче с колата - момчето умира и оттогава Келси е прокълната винаги при пълнолуние да се превръща във вълк. По-късно се запознава с Мейсън - красавецът на училището, капитан на футболния отбор, и разбира, че той също е върколак. След поредица от мистериозни нападения на хора по време на пълнолуние, Мейсън й признава, че не може да се контролира и Кейси се разделя с него. Заживява на малък остров, обитаван от жени-амазонки, също върколаци, и е техен водач, но след няколко години напуска острова и се връща в Мистик Фолс. Тя е внимателна кого допуска до себе си и предпочита да е сама.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 9:57 am

Какво правеше тук жената, която ми беше отнела Мейсън - беше го прелъстила, след като бях принудена да се разделя с него. Да, аз бях скъсала с него, но все пак не бях спирала да го обичам!
- Катрин, трябва да се махнеш от този град - не знам защо си дошла, но не бива да си в Мистик Фолс.
- Да не би да се страхуваш от мен, момичето ми? - попита ме тя съвсем спокойно.
И тогава се ядосах - с мисълта си призовах лъка си с дървените стрели и преди Катрин да се усети, няколко стрели се забиха в гърдите й. Тя падна на земята и започна да се превива от болка.
- Какво каза? - процедих през зъби. Светкавично стигнах до нея и силно я блъснах в стената. Отидох при нея, седнах на корема й така, че да не може да се съпротивлява, и започнах да шептя ядосано: - Ако доближиш мен или Каролайн, обещавам ти, че ще те убия. Не се страхувам да го направя, така че стой далеч от нас и спри да пращаш вълците си да преследват Каролайн, ако ти е мил живота, ясно?
Станах от нея.
Върнете се в началото Go down
Катрин Евълс
Хибрид
Хибрид
Катрин Евълс


Брой мнения : 16
Join date : 18.01.2012

Роул Плей
Години: 25 (622)
Характер: Катрин е зла, самовлюбена, егоистична и манипулативна кучка , която винаги гледа да спаси себе си без значение на каква цена. Тя умее да се крие, да съблазнява и използва мъжете да й вършат мръсната работа, а после ги убива.
История: Катрин идва от сравнително заможно за времето си семейство, има двама братя и една сестра, за която научава късно. Баща й е ловец на вампири. Когато става на 19, се влюбва в красивия Стефан, но след месец е изпратена от родителите си да учи в Атланта и не го вижда повече. По-късно разбира, че Стефан е бил вампир и бащата й го е убил. Безкрайно разгневена и тъжна, тя се завръща в Мистик Фолс и убива баща си, а майка й успява да избяга. Не след дълго среща загадъчна жена, която насила я превръща във вампир, й Луцифер, който я превръща в демон и й дава дарби. Той й казва, че като полудемон трябва да я заведе в ада и да живее там, а не на земята, но Катрин не се съгласява и тръгва да бяга от Пък, Древния демон, дошъл на земята със специалната мисия да намери Катрин и на всяка цена да я отведе от Земята и да я заведе в Ада, където е мястото й като демон. Пък е единственото същество, от което Катрин се страхува. Скоро група от вампири, един демон и Пък, се отправят на пътешествие, за да я открият.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeСъб Яну 28, 2012 10:00 am

Не се страхувах от нея и заплахите й, по-скоро умирах от болка заради дървените коршуми. Въпреки това не бях вчерашна - просто ги махнах и станах.
- Станала си доста силна, не мога да си кривя душата. - бавно отидох при нея, така че да усеща дъха ми. - Няма да ми попречиш да получа това , което искам.
Тръгнах към вратата, но се обърнах за последно:
- Мейсън... безразлична си му. Не му пука за теб, не те помни и не иска да те вижда. - След това я погледнах с престорено съчувствие: - Сигурно е гадно.
Затворих вратата и се усмихнах злобно. Отдалечих се, но още чувах плачът на Кейси.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 4:29 pm

След като снощи в гората се запознах с Ейнджъл, който също беше вампир, но прекалено страхлив, и аз неочаквано започнах да плача на рамото му, а след това ни намери Кейс, даде му ключовете и той ме заведе в къщата й... нищо не помнех. Само си спомних как го помолих да не си тръгва, доближих се до него, изповядах му се... и нататък - нищо. Но май бяхме стигнали прекалено далече. Докато се излежавах в леглото, мъчейки си да си спомня дали бяхме спали заедно, той тихо влезе в стаята ми с поднос с чаша кафе и две филии. Надигнах се, така че да остави подноса на краката ми, и той ме погледна загрижено.
- Добре ли си..?
- О, да! - усмихнах се широко. Наистина се чувствах много по-добре. Отпочинала и ведра. Вече не мислех за Ник. После сбърчих леко чело: - Снощи... какво се случи? В смисъл, ние...
Той наведе глава леко виновно. Значи бяхме го направили. Но аз не чувствах нищо към него, нито той към мен, бяхме се запознали снощи и не бяхме говорили много.
- Не казвай на Кейси! - твърдо казах аз. - Не искам никой да знае. Това беше грешка.
Той кимна с разбиране и тогава чухме отваряне на врата, после някой се качи по стълбите, стъпки и вратата се отвори. Беше Кейси. Тя се спря, щом видя, че Ейнджъл е седнал на леглото до мен и започна да ни гледа - ту мен, ту него.
- Кейси! - зарадвах се , станах и я прегърнах. Тогава забелязах, че с нея има още едно момиче с руса коса, младо и красиво.
- Запознайте се! - каза Кейси.
Момичето се казваше Даниел, беше фея и можеше да ми помогне с върколаците. Даниел явно усети какъв е Ейнджъл и му хвърли един изпепеляващ поглед: той тихо стана и просто излезе от стаята с наведени рамене.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Даниел Фел
Фея
Фея
Даниел Фел


Брой мнения : 8
Join date : 29.01.2012

Роул Плей
Години: 25
Характер: Даниел е мила, отзивчива и справедлива и всички я харесват. Тя не обича хората да страдат и е готова винаги да помогне, дори на непознат.
История: Даниел е намерена като бебе в гората от горските феи. Те я отглеждат, закрилят и възпитават. Даниел от малка познава всички животни в гората, често играе с тях. Мечтата й е да бъде фея и затова когато става на 12 години, горските феи й дават магически сили. Оттогава тя живее в малка къща в гората и при нея често се отбиват хора с проблеми, на които тя помага със съвети, билки и др. Даниел е приятелка на върколаците и често им помага при пълнолуние, като облекчава болката им с магия. Така се запознава с Кейси Милър и те стават най-добри приятелки.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 4:34 pm

Имаше едно момче в стаята, което аз изгоних само с поглед.
- Ще започваме ли? - попитах нервно. Исках да се свърши с това и да се прибера, не ми се занимаваше с вампири. Двете кимнаха и аз се доближих до Керълайн. Сложих ръка на гърдата й, там където беше сърцето и затворих очи. Видях историята й, като на кинолента. Когато стигнах до момента с върколаците, които я преследват, за да я убият, спрях, призовах с магия магическия си жезъл и наум повторих една магия. - Готово! - отворих очи и се усмихнах насила.
- Това ли беше? - попита момичето.
- Едно "Благодаря!" ми стигаше! - повиших тон, това беше нещо необичайно за мен. - Прочистена си. Защитих те с магия, вече никой върколак не може да ти навреди.
Обърнах се и излязох от стаята, без да кажа нищо. Никой не се опита да ме спре.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeЧет Фев 02, 2012 4:40 pm

Тя си тръгна. Радвах се, че вече никой върколак не можеше да ми навреди! Кейс обаче мислеше за съвсем друго. Тя се приближи към мен, стисна лакътя ми и тихо процеди:
- Кой беше този?
- А... вампир е, срещнах го в гората. Нов е, ще трябва да му помогна..
- Спа ли с него?
- Какво?? - изкрещях, опитах се да звуча изненадана.
- Спа ли с него? - повтори Кейси твърдо.
- Не.. - но погледа й... Нямаше как да я излъжа: - Може би. Нищо не помня! Той твърди, че сме го направили... Аз обаче не помня.
Кейси веднага смени изражението: погледна ме лукаво и дори ми намигна:
- Обаче е сладък, нали? Как беше? - прошепна тя.
- Кейси!
- Какво??
Това момиче беше много странно - в един момент си мислех, че ще ме убие, в следващия беше съвсем освободена.
- Той е млад вампир.. трябва да му помогна. Да, готин е, но не го харесвам. - погледнах към вратата и се провикнах: - Хайде, малчо, влизай!
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Алис Муун
Вампир
Вампир
Алис Муун


Брой мнения : 12
Join date : 13.02.2012

Роул Плей
Години: 21 човешки, 1247 вампирски
Характер: Тя е смела, решителна и държи всичко да става по нейния начин. Не обича някой да й казва какво да прави и да управлява живота й. Не обича да бяга, предпочита да се изправи срещу проблема и да го премахне.
История: Алис е родена в Англия в бедно семейство. Майка й е лечителка, известна с познанията и билките си, а баща й се грижи за възпитанието на децата. Семейството й е многодетно: Алис има една сестра и четири братя, един от които е с четири години по-голям от нея, я другите са с три, пет и шест години по-малки. Когато Алис е на 12 години, Англия влиза във война с Франция и по-големият брат на Алис е убит, както и баща й, а единствената й сестра е пленена и продадена като слугиня. Майка й я изпраща заедно с тримата й братя в Уелс, който остава незасегнат от войните на Англия. Там те са отгледани от чичо си по бащина линия Джонатан, известен с разказите си за митични същества и смахнатите си изобретения, и смятан за луд. Джонатан често разказва на племенниците си за вампири, върколаци, вещици и всякакви други същества. Пет години по-малкият й брат, който тогава е на 12 години, е много развълнуван и е един от малкото, които вярват на приказките на Джонатан. Той тръгва да търси вампири и по собствено желание е превърнат на 13 години във вампир, след което изчезва. Когато става на 19 години, Алис заминава за Европа, за да учи. Там тя е превърната във вампир от жена, която се оказва нейна далечна леля и вещица. На 22 години Алис ражда извънбрачно дете, което дава на богато семейство, тъй като тя е принудена често да се мести заради същността си и иска детето да израстне в безопасност и сигурност. Тя ражда с помощта на магия на леля си и се споразумява с нея да забави трансформацията на детето с 19 години, а дарбите му - с 10. Когато се връща в Уелс след 7 години, тя заварва къщата на Джонатан опожарена. Самият Джонатан е убит заради всичко, което знае, а братята й са изчезнали отдавна. Тогава тя прочита трудовете на чичо си и разбира, че всичко е вярно. Притеснена, че братята й са в опасност, тя тръгва да ги търси и желанието й да ги намери я отвежда в Мистик Фолс, където тя намира човекът, когото най-малко е очаквала да срещне - дъщеря си.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeПон Мар 05, 2012 6:19 pm

- Пристигнахме! - весело обяви Шер. Къщата беше голяма и красива, с голяма поляна отпред.
- Хубаво, но .. къде сме? - само това успях да попитам. Точно тогава се отвори вратата и едно младо момче отвори вратата.
- Ейнджъл? - сладко каза тя , а в очите й се четеше щастие. - Радвам се, че не си заминал!
Той срамежливо се усмихна и леко повдигна рамене.
- Вие двамата... той... - започнах аз.
- Не, не! - побърза да ме прекъсне Шер, но очите й казваха друго. - Ние сме само приятели... нищо повече.
Личеше си, че иска да са нещо повече, но не искаше да признае. Кимнах, а Ейнджъл ме покани с жест вътре. Малко се поколебах, но може би от любопитство, влязох. На пътя ми се изправи красива жена и впери поглед в мен. Погледнах към Шер и тя обясни развълнувана:
- Кейси, това е тя. Онова момиче.. за което ти говорех.
Студеният подозрителен поглед на жената се махна. Тя вдигна вежди учудено и ме изгледа.
- Тя? - попита Кейси с доза презрение в гласа. Тогава се огледах: дрехите ми бяха окаляни и мръсни, косата ми беше рошава. Бях се занемарила от търсене. Шер ми даде знак с ръка да я последвам . Кейси не се сви от пътя ни, затова се наложи да я заобиколя. Качи ме в една голяма хубава стая и отвори един бял гардероб с много дрехи.
- Облечи каквото харесаш. Всичко е за нашата гостенка. - Тя се усмихна лукаво и загадъчно, обърна се с усмивка и излезе от стаята.
Върнете се в началото Go down
Шер Лейв
Вампир
Вампир
Шер Лейв


Брой мнения : 16
Join date : 08.02.2012

Роул Плей
Години: 26/619
Характер: Тя е много емоционална, щура, понякога безотговорна и спонтанна, обича да се шегува и често се забърква в неприятности заради импулсивността си.
История: Шер е родена във Флорида, живее с майка си, не познава баща си и майка й никога не говори за него. Когато става на 17, Шер разбира, че е извънбрачно дете и майка й не е означавала нищо за баща й. Скоро тя се запознава с Дилън, която я превръща във вампир и я използва за мръсна работа. Когато Дилън е убита, Шер решава да се установи в Мистик Фолс, привлечена от историята и легендите му и там намира сестра си, злата вампирка Катрин Евълс, която я търси, за да я убие, но и истински приятели - Като Kaisy Miller, Ейнджъл Броук и Каролайн Форбс. Тя дори се влюбва в Ейнджъл, но не събира смелост да му признае чувствата си.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeВто Мар 06, 2012 7:38 am

След десетина минути слезе долу. Там бях само аз, Кейси и Ейнджъл разговаряха за нещо в кухнята. По-точно Кейси говореше, а той от време на време повдигаше рамене и кимаше. Той рядко говореше.
- Ей, ти! - прошепна тя, но достатъчно силно за да я чуя. Само аз. Тя ми даде знак с ръка да се приближа. - Кои сте вие? Това капан ли е? Тръгвам си!
Тя наистина тръгна да си ходи, но Кейси отново се изпречи на пътя й и със същия студен поглед.
- Никъде няма да ходиш. - гласът й звучеше спокоен, а не заплашително. - Седни, моля те.
Върнете се в началото Go down
Kaisy Miller
Върколак
Върколак
Kaisy Miller


Брой мнения : 20
Join date : 22.01.2012

Роул Плей
Години: 20
Характер: Не се доверява лесно, мнителна е и винаги проучва хората, преди да ги допусне до себе си. Не е доверчива. Хората трудно могат да станат част от живота й, но и много лесно могат да го напуснат. Много е пленителна, но е единак и предпочита да е сама.
История: Кейси е родена в Мистик Фолс, на 17 години разбира, че над рода й тегне проклятие - баща й е върколак. След месец случайно блъска момче с колата - момчето умира и оттогава Келси е прокълната винаги при пълнолуние да се превръща във вълк. По-късно се запознава с Мейсън - красавецът на училището, капитан на футболния отбор, и разбира, че той също е върколак. След поредица от мистериозни нападения на хора по време на пълнолуние, Мейсън й признава, че не може да се контролира и Кейси се разделя с него. Заживява на малък остров, обитаван от жени-амазонки, също върколаци, и е техен водач, но след няколко години напуска острова и се връща в Мистик Фолс. Тя е внимателна кого допуска до себе си и предпочита да е сама.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeВто Мар 06, 2012 7:57 am

Момичето седна, а Шер седна до нея, аз останах права, а Ейнджъл се качи в стаята си. Започнах направо:
- Каква е връзката ти с Катрин Евълс?
- Моята??? - тя се изненада и посочи Шер: - Тя е сестра й!
Погледът ми се впери в Шер. Тя ли беше сестрата на Катрин наистина?
- Моята роднинска връзка с Катрин е много далечна. Аз съм с повече от 600 години по-голяма от нея. Но защо ме питате?
- Искаме да я убием. - поясни Кейси.
- Тя ме търси, за да ме убие. - добави Шер.
- И как мога аз да я убия?? - наистина не разбирах.
- Ти си на повече от 1000 години. - обясни Кейси. Кимнах. - Ще трябва да заминеш и да намериш Пък. Той е Древният демон, живеещ на Земята. Той ще ви помогне да убиете Катрин. Тя не е обикновен вампир, затова не може да бъде убита лесно. Тя е хибрид между вампир и демон и е хитра, затова ще ви трябва Пък.
- Ще ВИ трябва...?
- Да. Ще вземеш със себе си Шер и един демон, Далия. Ще ти кажа къде да я намериш. Разчитаме на теб, Алис. Катрин стори много зло тук, на Земята. Само Пък може да я върне в ада и да заживее като истински демон. Не бива да е тук.
Върнете се в началото Go down
Алис Муун
Вампир
Вампир
Алис Муун


Брой мнения : 12
Join date : 13.02.2012

Роул Плей
Години: 21 човешки, 1247 вампирски
Характер: Тя е смела, решителна и държи всичко да става по нейния начин. Не обича някой да й казва какво да прави и да управлява живота й. Не обича да бяга, предпочита да се изправи срещу проблема и да го премахне.
История: Алис е родена в Англия в бедно семейство. Майка й е лечителка, известна с познанията и билките си, а баща й се грижи за възпитанието на децата. Семейството й е многодетно: Алис има една сестра и четири братя, един от които е с четири години по-голям от нея, я другите са с три, пет и шест години по-малки. Когато Алис е на 12 години, Англия влиза във война с Франция и по-големият брат на Алис е убит, както и баща й, а единствената й сестра е пленена и продадена като слугиня. Майка й я изпраща заедно с тримата й братя в Уелс, който остава незасегнат от войните на Англия. Там те са отгледани от чичо си по бащина линия Джонатан, известен с разказите си за митични същества и смахнатите си изобретения, и смятан за луд. Джонатан често разказва на племенниците си за вампири, върколаци, вещици и всякакви други същества. Пет години по-малкият й брат, който тогава е на 12 години, е много развълнуван и е един от малкото, които вярват на приказките на Джонатан. Той тръгва да търси вампири и по собствено желание е превърнат на 13 години във вампир, след което изчезва. Когато става на 19 години, Алис заминава за Европа, за да учи. Там тя е превърната във вампир от жена, която се оказва нейна далечна леля и вещица. На 22 години Алис ражда извънбрачно дете, което дава на богато семейство, тъй като тя е принудена често да се мести заради същността си и иска детето да израстне в безопасност и сигурност. Тя ражда с помощта на магия на леля си и се споразумява с нея да забави трансформацията на детето с 19 години, а дарбите му - с 10. Когато се връща в Уелс след 7 години, тя заварва къщата на Джонатан опожарена. Самият Джонатан е убит заради всичко, което знае, а братята й са изчезнали отдавна. Тогава тя прочита трудовете на чичо си и разбира, че всичко е вярно. Притеснена, че братята й са в опасност, тя тръгва да ги търси и желанието й да ги намери я отвежда в Мистик Фолс, където тя намира човекът, когото най-малко е очаквала да срещне - дъщеря си.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeСря Мар 07, 2012 7:26 am

- Коя е тази Далия? - чух се да питам бавно. Любопитството ми беше присъщо, особено когато трябваше да намеря Древен демон с хора, които не познавах.
- Демон. Добър демон. - обясни Шер весело.
- Не я познаваме и не знаем нищо за нея. Според това, което сме чували за нея, е стара и е добра и може да ни помогне. Не знам обаче къде да я намерите. - На последното изречение Кейси сведе глава.
- Аз знам! - обади се изведнъж Шер. Имам видения, знам къде е.. - след това ме погледна: - По - добре да тръгваме.
Кимнах решително.
Върнете се в началото Go down
Шер Лейв
Вампир
Вампир
Шер Лейв


Брой мнения : 16
Join date : 08.02.2012

Роул Плей
Години: 26/619
Характер: Тя е много емоционална, щура, понякога безотговорна и спонтанна, обича да се шегува и често се забърква в неприятности заради импулсивността си.
История: Шер е родена във Флорида, живее с майка си, не познава баща си и майка й никога не говори за него. Когато става на 17, Шер разбира, че е извънбрачно дете и майка й не е означавала нищо за баща й. Скоро тя се запознава с Дилън, която я превръща във вампир и я използва за мръсна работа. Когато Дилън е убита, Шер решава да се установи в Мистик Фолс, привлечена от историята и легендите му и там намира сестра си, злата вампирка Катрин Евълс, която я търси, за да я убие, но и истински приятели - Като Kaisy Miller, Ейнджъл Броук и Каролайн Форбс. Тя дори се влюбва в Ейнджъл, но не събира смелост да му признае чувствата си.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeСря Мар 07, 2012 7:54 am

Изведнъж спрях:
- Идвам след минута... трябва да свърша още нещо. - Още неизрекла последното изречение, аз се качих бързо по стълбите и влязох в стаята на Ейнджъл. Той се обърна рязко и ме изгледа изненадан.
- Какво правиш тук..?
- Исках да се сбогувам! Отивам на опасна мисия и не знам дали ще се върна.. и дали ще те видя повече.. - сълзите заблестяха в очите ми, но той явно не ги забеляза.
- О... - само това успя да каже. Той беше много срамежлив и рядко показваше емоциите си, но в никакъв случай не беше надут и студен.
- О? - извиках ядосана. - Само едно "О!" ли ще кажеш, Ейнджъл?? Знаеш ли какво, харесвам те откакто те видях за пръв път, а ти дори не го забеляза! Как може да си толкова глупав?
Това подейства. Той замълча и погледна виновно надолу. След това, за моя изненада, бързо се приближи до мен и ме целуна... Това беше най-красивия миг в живота ми. Когато си вампир мислиш, че нищо не е важно, защото винаги ще го виждаш и не оценяваш това, което е около теб. Но после Ейнджъл се отдалечи от мен и каза тихо:
- Съжалявам... не те харесвам..
- Какво??
Върнете се в началото Go down
Ейнджъл Броук
Вампир
Вампир
Ейнджъл Броук


Брой мнения : 4
Join date : 01.02.2012

Роул Плей
Години: 16 човешки, 49 вампирски
Характер: Той е мълчалив и необщителен, обича да прекарва голяма част от времето си сам, затворен е и рядко излиза с приятели. Всъщност Ейнджъл няма много приятели, но това не го натъжава. Рядко се вбесява, обикновено е тих и потънал в размисли.
История: Ейнджъл (Ей) е роден през 1996 г. в Ню Орлиънс. Детството му не е особено хубаво - баща му често пие, а майка му загива в катастрофа, когато той е на 7. Тогава Ей е принуден да замине за Мистик Фолс, за да бъде отгледан от леля си и чичо си, които се стараят да го обграждат с любов и внимание. Тук Ейнджъл се запознава с много хора и създава приятелство с Каролайн Форбс, която също е вампир.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeСря Мар 07, 2012 8:05 am

- Съжалявам! Харесвам те, но по-скоро си ми като сестра.. аз вече съм влюбен, Шер.
Сълзи се стекоха от очите й и съжалих, но тя трябваше да знае. Обещах на Каролайн да не казвам, но нямах друг избор, ако не й кажех щях да я нараня още повече.
- В онази нощ, когато дойдох тук с Керълайн.. ние спахме заедно. Харесвам я, Шер.
- Моля... - тя наистина заплака и сърцето ми започна да се къса. В следващия момент бузата ме заболя, тя ме беше ударила. - Глупак! Не разбираш, че Каролайн още е влюбена в приятеля си и никога няма да те забележи, нищожество!
- Какво трябваше да ти кажа? Трябваше ли да те излъжа , че съм влюбен в теб?? - повиших тон може би за пръв път в живота си.
Тя светкавичнобързо отиде до ъгъла на стаята, взе една дървена дебела пръчка, подпряна на стената, отчупи част от нея и я заби в корема ми.
- Да не мислиш, че съм добра? А знаеш ли колко лоша мога да бъда понякога? - изсъска ми в ухото. - По-добре да не разбираш! - тя изтръгна кола от корема ми, аз паднах на земята, а тя бързо излезе от стаята.
Върнете се в началото Go down
Шер Лейв
Вампир
Вампир
Шер Лейв


Брой мнения : 16
Join date : 08.02.2012

Роул Плей
Години: 26/619
Характер: Тя е много емоционална, щура, понякога безотговорна и спонтанна, обича да се шегува и често се забърква в неприятности заради импулсивността си.
История: Шер е родена във Флорида, живее с майка си, не познава баща си и майка й никога не говори за него. Когато става на 17, Шер разбира, че е извънбрачно дете и майка й не е означавала нищо за баща й. Скоро тя се запознава с Дилън, която я превръща във вампир и я използва за мръсна работа. Когато Дилън е убита, Шер решава да се установи в Мистик Фолс, привлечена от историята и легендите му и там намира сестра си, злата вампирка Катрин Евълс, която я търси, за да я убие, но и истински приятели - Като Kaisy Miller, Ейнджъл Броук и Каролайн Форбс. Тя дори се влюбва в Ейнджъл, но не събира смелост да му признае чувствата си.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeСря Мар 07, 2012 8:09 am

Слязох долу и се усмихнах лъчезарно:
- Да тръгваме , Алис!
Кейси беше сложила най-важните неща в една малка чантичка, която Алис сложи на гърба си. В чантичката имаше храна и голямо шише с вода, както и няколко оръжия, върбинка и вълче биле.
- За защита. - усмихна се Кейси и ни изпрати. Тогава се сетих, че не бях виждала Каролайн. Сякаш прочела мислите ми, Кейси обясни: - Каролайн излезе рано тази сутрин на разходка. Ще й предам поздравите ти, Шер. - и допълни: - В едно малко джобче на чантата има мобилен телефон, искам да се чуваме често и да ме държите в течение.
Милата Кейси - за всичко бе помислила! Усмихнах се, сбогувах се и тръгнахме.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeЧет Мар 08, 2012 5:27 pm

Сутринта излязох да се разходя. Когато се прибрах при Кейси, Шер и Алис вече бяха тръгнали. Именно затова се прибрах: вече един час имах усещането, че нещо не е наред. Някаква тъмна, много тъмна сила имаше около тях. От гората бях тичала близо десет минути без да спирам. Бързо влязох в къщата и задъхана казах на Кейси:
- Нещо не е наред.
- Какво имаш предвид? - тя ме погледна сякаш бях паднала от Марс, и малко мнително.
- Нещо не е наред с тях! Получавам усещания... - повече не можах да кажа. Понеже не пиех много кръв, бях слаба и лесно се уморявах. Сега бях толкова задъхана и отпаднала, че се наложи да се подпирам на стената, за да не изгубя равновесие. Кейси нежно сложи ръка на гърба ми и ми помогна да седна на стола в кухнята. После ме помоли да й разкажа всичко.
- Няма много за разказване... но имам чувството, че нещо не е наред с тях, има намеса на тъмни сили.
- Тъмни сили? Затвори очи, Каролайн, ти трябва да видиш какво става!
Кимнах и затворих очи. Концентрирах се. Но нищо не се получи. Сбръчках чело и погледнах ядосана пред себе си.
- Уморена си и си слаба, затова не се получава. Ще опитаме пак утре, сега легни да си починеш.
Тя ми помогна да се кача по стълбите до стаята ми и ме сложи на леглото, след това ме зави с одеалото. Това бе всичко, което си спомнях.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Даниел Фел
Фея
Фея
Даниел Фел


Брой мнения : 8
Join date : 29.01.2012

Роул Плей
Години: 25
Характер: Даниел е мила, отзивчива и справедлива и всички я харесват. Тя не обича хората да страдат и е готова винаги да помогне, дори на непознат.
История: Даниел е намерена като бебе в гората от горските феи. Те я отглеждат, закрилят и възпитават. Даниел от малка познава всички животни в гората, често играе с тях. Мечтата й е да бъде фея и затова когато става на 12 години, горските феи й дават магически сили. Оттогава тя живее в малка къща в гората и при нея често се отбиват хора с проблеми, на които тя помага със съвети, билки и др. Даниел е приятелка на върколаците и често им помага при пълнолуние, като облекчава болката им с магия. Така се запознава с Кейси Милър и те стават най-добри приятелки.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeЧет Мар 08, 2012 5:36 pm

Погледнах Каролайн и тихо излязох от стаята. В коридора ме чакаше Кейси. Щом ме видя, тя въпросително повдигна вежди.
- Ще се оправи. - обясних й. - Просто имай малко търпение. Къде са... останалите?
- Ейнджъл излезе, а Шер отиде на мисия с едно момиче... една стара вампирка.
- Какво? Каква мисия?
- Ще убием Катрин, Дани. Пък ще ни помогне.
Всичко добро в погледа ми се изпари. Коленете ми затрепераха, сърцето ми заби лудо, не можех да помръдна.
- Моля... Пък? Древния демон, който отговаря за демоните, скитащи по земята?
- Да, той е... брат на Луцифер.
Пък. Злият Пък, който веднъж успя да ме заблуди, че е добър, мил и грижовен, най-обикновен мъж. Онзи Пък, когото едната част от мен мразеше, а другата още обичаше...
Върнете се в началото Go down
Kaisy Miller
Върколак
Върколак
Kaisy Miller


Брой мнения : 20
Join date : 22.01.2012

Роул Плей
Години: 20
Характер: Не се доверява лесно, мнителна е и винаги проучва хората, преди да ги допусне до себе си. Не е доверчива. Хората трудно могат да станат част от живота й, но и много лесно могат да го напуснат. Много е пленителна, но е единак и предпочита да е сама.
История: Кейси е родена в Мистик Фолс, на 17 години разбира, че над рода й тегне проклятие - баща й е върколак. След месец случайно блъска момче с колата - момчето умира и оттогава Келси е прокълната винаги при пълнолуние да се превръща във вълк. По-късно се запознава с Мейсън - красавецът на училището, капитан на футболния отбор, и разбира, че той също е върколак. След поредица от мистериозни нападения на хора по време на пълнолуние, Мейсън й признава, че не може да се контролира и Кейси се разделя с него. Заживява на малък остров, обитаван от жени-амазонки, също върколаци, и е техен водач, но след няколко години напуска острова и се връща в Мистик Фолс. Тя е внимателна кого допуска до себе си и предпочита да е сама.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeЧет Мар 08, 2012 6:11 pm

- Знам, че го обичаш... - проявих разбиране. - Дан, няма да те замесвам в това...
- Всичко е наред! Това беше просто авантюра за една нощ... добре съм! Наистина! - тя се опита да ме убеди, но не звучеше много убедително. - Той е много опасен, Кейси... ще ви убие всичките без да му мигне окото! Не искам да го търсите. Кейси, моля те!
Знаех на какво бе способен Пък, тя също знаеше. Пък беше брат на Луцифер, и също Древен демон като него. Той обаче, за разлика от брат си, който идваше от време на време на Земята, Пък живееше на Земята и рядко ходеше в Ада. Негова бе задачата да контролира всички демони на Земята, да търси такива и да ги води в Ада, където да живеят като демони.
Върнете се в началото Go down
Даниел Фел
Фея
Фея
Даниел Фел


Брой мнения : 8
Join date : 29.01.2012

Роул Плей
Години: 25
Характер: Даниел е мила, отзивчива и справедлива и всички я харесват. Тя не обича хората да страдат и е готова винаги да помогне, дори на непознат.
История: Даниел е намерена като бебе в гората от горските феи. Те я отглеждат, закрилят и възпитават. Даниел от малка познава всички животни в гората, често играе с тях. Мечтата й е да бъде фея и затова когато става на 12 години, горските феи й дават магически сили. Оттогава тя живее в малка къща в гората и при нея често се отбиват хора с проблеми, на които тя помага със съвети, билки и др. Даниел е приятелка на върколаците и често им помага при пълнолуние, като облекчава болката им с магия. Така се запознава с Кейси Милър и те стават най-добри приятелки.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeПет Мар 09, 2012 8:34 am

- Кейси, трябва да изпратиш някого да открие Шер и Алис... докато не е станало прекалено късно.
- Но Алис е на повече от 1000 години, може да се предпази, а Шер е с нея!
- Не знам, усещам нещо тъмно около тях, те са в опасност. Послушай ме и изпрати някого да ги намери.
След това се сетих, че трябва да се прибирам. Сбогувах се с Кейси и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Ever Bloom
Демон
Демон
Ever Bloom


Брой мнения : 11
Join date : 17.03.2012

Роул Плей
Години: 22
Характер: Евър е мила с приятелите си, но кучка с мъжете и враговете си - когато види красив мъж, започва да го прелъстява и става типична кучка, докато не го спечели. С враговете си е зла и безмилостна, но не обича да убива и предпочита да наранява с думи.
История: Евър е родена в Мистик Фолс в семейство на основатели на града. Евър има двама братя, по-големи от нея, които не живеят със семейството. Баща й е уважаван, влиятелен и познат в целия град. Малката Евър по цял ден рисува - рисуването е голямата й страст. Когато става на 16 години, баща й става кмет на Мистик Фолс. Четири години по-късно Евър завършва гимназия и отива да следва във Вашингтон, където се запознава с "лошото момче" Пък, който е брат на Луцифер и Древен демон. Той също е запленен от красотата й и двамата започват да се срещат. Поддаден на красотата и чара й, Пък й казва какъв е и тя приема същността му, защото го обича. Именно тя става причината Древните демони - братята Луцифер и Пък - да започнат вражда. Веднъж, когато на Луцифер му се налага да слезе на Земята, той решава да посети брат си, който отговаря за демоните в света, и също се влюбва в Евър. Раздвоена между двамата братя, които обича еднакво силно, Евър решава да избяга от тях, за да не причини вражда между кръвни братя. През нощта, докато бяга от тях, Евър е нападната от вампир, който източва почти всичката й кръв. Евър е спасена от демон, подчинен на Луцифер, който я отвежда при братята. Осъзнавайки, че може би е прекалено късно и Евър няма да оживее, Луцифер й дава от кръвта си и я превръща в демон. Той осъзнава, че Пък също я обича силно и се връща в Ада, оставяйки Евър на брат си, но никога повече не се влюбва истински. Евър решава да се върне в Мистик Фолс сама, опитвайки се безуспешно да забрави Пък и Луцифер.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 4:31 pm

След спора с Катрин Евъл реши да намери къщата, в която сега живееше сестра й. След като попита няколко човека и проучи, сега тя стоеше на прага на огромната къща на Кейси. Трябваше на всяка цена да говори със сестра й, как беше... Шер... или нещо подобно. Тя почука и след секунди едно младо момиче с руса коса и сини очи отвори вратата и я изгледа учудено.
- Здравейте.. - поздрави я момичето вяло, все още изненадано и любопитно. - Мога ли да ви помогна?
- Да. - каза твърдо и решително Евър. - Мога ли да вляза?
Момичето - явно вампир - покани с жест Евър и отвори широко вратата. Евър влезе.
- Търся Шер... Ако не греша тя живее тук. - каза спокойно и малко нахално Евър.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 4:42 pm

Каролайн не каза нищо, само поклати глава. Като сестра на хитрата и егоистична кучка Катрин, тя имаше много врагове, които искаха да я намерят, надявайки се, че тя ще им помогне да намерят сестра й... или просто, за да отмъстят на Шер заради нещо, сторено отдавна от Катрин. Момичето присви очи и се подсмихна:
- Да опитаме отново. Търся...
- Много добре чух! - прекъсна я Каролайн. - Не съм чувала за това момиче.
- Знаеш ли... бих могла да те убия, но усещам, че ще си ми полезна и затова ще пощадя живота ти. Между другото знаеш ли, че твоята така наречена приятелка се чука с гаджето ти? Сигурно е гадно... - с престорено съчувствие каза Евър.
В очите на Каролайн се появиха сълзи. Защо всички й напомняха за тях двамата? Шер бе казала, че отива на разходка из града, но Каролайн знаеше, че отиваше при Ник отново. Вече почти го бе преживяла и не страдаше толкова заради него, а за това, че толкова бързо я бе заменил. И на Шер не се сърдеше, макар че когато разбра, й се прииска да я убие. Сега знаеше, че тя не е виновна, че се е влюбила, но все пак напрежението между тях двете бе видимо и за останалите и те винаги бяха готови да ги разтърват, стигнеше ли се до нещо по-сериозно, и никога не оставяха тях двете сами в една стая за дълго време. Всичко това писваше на Каролайн, но сега не искаше да мисли за Ник, за Шер и за нищо друго, освен за това момиче, стоящо пред нея. Имаше нещо зло в нея - не много, но все пак. Някога това момиче е било добро, после тъгата и гнева са я превърнали в зла.
- Какво искаш? И откъде знаеш за Ник и Шер?
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Къщата на Кейси Милър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Кейси Милър   Къщата на Кейси Милър Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Кейси Милър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на горската фея в гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
A world full of mistery RPG :: Мистик Фолс :: Къщи-
Идете на: