A world full of mistery RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Каролайн Форбс
Вашингтон, година 1989 Vote_lcapВашингтон, година 1989 Voting_barВашингтон, година 1989 Vote_rcap 
Kaisy Miller
Вашингтон, година 1989 Vote_lcapВашингтон, година 1989 Voting_barВашингтон, година 1989 Vote_rcap 
Катрин Евълс
Вашингтон, година 1989 Vote_lcapВашингтон, година 1989 Voting_barВашингтон, година 1989 Vote_rcap 
Шер Лейв
Вашингтон, година 1989 Vote_lcapВашингтон, година 1989 Voting_barВашингтон, година 1989 Vote_rcap 
Далия Екълс
Вашингтон, година 1989 Vote_lcapВашингтон, година 1989 Voting_barВашингтон, година 1989 Vote_rcap 
Алис Муун
Вашингтон, година 1989 Vote_lcapВашингтон, година 1989 Voting_barВашингтон, година 1989 Vote_rcap 
Ever Bloom
Вашингтон, година 1989 Vote_lcapВашингтон, година 1989 Voting_barВашингтон, година 1989 Vote_rcap 
Nick Rogers
Вашингтон, година 1989 Vote_lcapВашингтон, година 1989 Voting_barВашингтон, година 1989 Vote_rcap 
Даниел Фел
Вашингтон, година 1989 Vote_lcapВашингтон, година 1989 Voting_barВашингтон, година 1989 Vote_rcap 
Елена Гилбърт
Вашингтон, година 1989 Vote_lcapВашингтон, година 1989 Voting_barВашингтон, година 1989 Vote_rcap 
Latest topics
» Къщата на Кейси Милър
Вашингтон, година 1989 Icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 4:42 pm by Каролайн Форбс

» Кафенето на първия етаж
Вашингтон, година 1989 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 8:02 am by Катрин Евълс

» Търся си другарче за РП
Вашингтон, година 1989 Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 7:44 am by Катрин Евълс

» Реката
Вашингтон, година 1989 Icon_minitimeПон Мар 19, 2012 6:17 pm by Ever Bloom

» Създаване на демони
Вашингтон, година 1989 Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 7:23 pm by Каролайн Форбс

» Промяна на история
Вашингтон, година 1989 Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Смяна на име, раса или лик
Вашингтон, година 1989 Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Промяна на външен вид, характер
Вашингтон, година 1989 Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

» Премахване и/или добавяне на дарби
Вашингтон, година 1989 Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Подкрепете форума
BGtopRealTop.net
Екип
Администратори Вашингтон, година 1989 0875810e Вашингтон, година 1989 Avory Модератори Вашингтон, година 1989 Ever Вашингтон, година 1989 Alice
Късметчета

 

 Вашингтон, година 1989

Go down 
АвторСъобщение
Ever Bloom
Демон
Демон
Ever Bloom


Брой мнения : 11
Join date : 17.03.2012

Роул Плей
Години: 22
Характер: Евър е мила с приятелите си, но кучка с мъжете и враговете си - когато види красив мъж, започва да го прелъстява и става типична кучка, докато не го спечели. С враговете си е зла и безмилостна, но не обича да убива и предпочита да наранява с думи.
История: Евър е родена в Мистик Фолс в семейство на основатели на града. Евър има двама братя, по-големи от нея, които не живеят със семейството. Баща й е уважаван, влиятелен и познат в целия град. Малката Евър по цял ден рисува - рисуването е голямата й страст. Когато става на 16 години, баща й става кмет на Мистик Фолс. Четири години по-късно Евър завършва гимназия и отива да следва във Вашингтон, където се запознава с "лошото момче" Пък, който е брат на Луцифер и Древен демон. Той също е запленен от красотата й и двамата започват да се срещат. Поддаден на красотата и чара й, Пък й казва какъв е и тя приема същността му, защото го обича. Именно тя става причината Древните демони - братята Луцифер и Пък - да започнат вражда. Веднъж, когато на Луцифер му се налага да слезе на Земята, той решава да посети брат си, който отговаря за демоните в света, и също се влюбва в Евър. Раздвоена между двамата братя, които обича еднакво силно, Евър решава да избяга от тях, за да не причини вражда между кръвни братя. През нощта, докато бяга от тях, Евър е нападната от вампир, който източва почти всичката й кръв. Евър е спасена от демон, подчинен на Луцифер, който я отвежда при братята. Осъзнавайки, че може би е прекалено късно и Евър няма да оживее, Луцифер й дава от кръвта си и я превръща в демон. Той осъзнава, че Пък също я обича силно и се връща в Ада, оставяйки Евър на брат си, но никога повече не се влюбва истински. Евър решава да се върне в Мистик Фолс сама, опитвайки се безуспешно да забрави Пък и Луцифер.

Вашингтон, година 1989 Empty
ПисанеЗаглавие: Вашингтон, година 1989   Вашингтон, година 1989 Icon_minitimeСъб Мар 17, 2012 4:46 pm

Евър и Пък се срещаха вече от месец. Тя обичаше и беше обичана, и един ден Пък я хвана за ръце и й каза:
- Трябва да поговорим.. трябва да ти кажа нещо и не знам как ще го приемеш. Може би дори ще ме намразиш, но никога не съм обичал така, както теб сега, и трябва да го знаеш. - той наведе глава.
- Какво има? Случило ли се е нещо? - разтревожено попита Евър.
- Аз не съм такъв, за какъвто ме мислиш, Ев. Аз съм демон, Древен демон - първия демон в света.
Евър го погледна, а после се засмя:
- Демон! Сериозно? Демон!
- Евър, знам че не ми вярваш...
- В какво да повярвам, че гаджето ми е .. първия демон на Земята? Разбира се, че не вярвам!
И тогава той за пръв път й показа демонското си лице. Беше грозно. Беше отвратително. Беше страховито. Евър изпищя и тръгна бързо към вратата, а сърцето й щеше да изскочи. Пък я настигна и застана между нея и вратата:
- Моля те, няма да те нараня! - той хвана ръцете й в своите и я погледна искрено в очите: - Обичам те.
Евър не знаеше какво да мисли, в какво да вярва, какво да прави.

НА СЛЕДВАЩИЯ ДЕН

- Няма да заминавам. - Евър хвърли куфара си, пълен с неща, на земята. - Оставам тук. С теб.
- Значи си готова да живееш с мен?
- Да. Разбира се, че ми е трудно да приема, че любимият ми мъж е първия демон, но.. предполагам, че ще трябва да свикна с това. Да си тръгна от тук и да те забравя е невъзможно. - тя го погали по бузата и го целуна. - Ще се справим. Ще се справим ..
- В такъв случай трябва да ти съобщя, че брат ми ще идва на Земята.
- Луцифер? Той не живееше ли в Ада?
- Да, но веднъж на 100 години идва на Земята. Не сме се виждали от повече от хилядолетие, не сме много близки. Ще дойде след няколко дни, той е малко .. зъл, но няма да те нарани.

Няколко дни по-късно
На вратата се позвъня и Евър отвори. Пред нея стоеше един красив висок мъж с хубаво тяло и прекрасни очи.
- Луцифер.. ?
- Значи тук живее братчето ми.. - той бръкна в джобовете си и започна да оглежда къщата съвсем спокойно. После погледна Евър и каза: - .. а ти трябва да си .. поредната му. Кажи ми, от колко време сте заедно? Час? Два дни? - той погледна Евър с насмешка, мина покрай нея и спокойно, подсвирквайки си, влезе в къщата и започна да оглежда.
- Не е нужно да сте груб.. Луцифер. - затвори вратата след него Евър. Той се обърна към нея и погледите им се срещнаха. Няколко секунди те стояха неподвижни и никой от тях не отмести поглед.
- Скъпи ми братко! - Евър чу гласа на Пък зад себе си и се притесни. - Радвам се да те видя.
Братята се прегърнаха, макар и не много радостно, а Евър сведе поглед.
- Виждам че сте се запознали.. Евър, това е Луцифер. Луцифер .. Евър.
Тогава погледите на Евър и Луцифер отново се срещнаха.

След около седмица
Евър влезе в спалнята на Луцифер. Той се беше разположил удобно върху леглото с пура в уста, а тя беше по бельо и с един розов халат отгоре.
- Мислех, че тази нощ ще останеш при брат ми.
- Аз .. вече бях при него .. - сведе поглед Евър и се разплака. - Съжалявам.. не искам да се карате заради мен.. просто.. не мога да реша кого от вас обичам повече.. моля те за малко време.
- Добре, докато решиш какво искаш. - Той стана от леглото,приближи се към нея и започна да гали лицето й. - Радвам се, че и аз се вписвам в графика ти. Той я целуна по устата, двамата легнаха на леглото, а всички дрехи паднаха на пода ...
Когато свършиха, легнаха чисто голи в леглото и запалиха по цигара. Евър се замисли. Тя обичаше Пък, никога преди не се бе чувствала така и държеше на него. Но държеше и на Луцифер, и него обичаше точно колкото и брат му. Кого щеше да избере?


Върнете се в началото Go down
 
Вашингтон, година 1989
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
A world full of mistery RPG :: Мистик Фолс :: В миналото-
Идете на: