A world full of mistery RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Каролайн Форбс
756 г., гр. Кардиф, Уелс Vote_lcap756 г., гр. Кардиф, Уелс Voting_bar756 г., гр. Кардиф, Уелс Vote_rcap 
Kaisy Miller
756 г., гр. Кардиф, Уелс Vote_lcap756 г., гр. Кардиф, Уелс Voting_bar756 г., гр. Кардиф, Уелс Vote_rcap 
Катрин Евълс
756 г., гр. Кардиф, Уелс Vote_lcap756 г., гр. Кардиф, Уелс Voting_bar756 г., гр. Кардиф, Уелс Vote_rcap 
Шер Лейв
756 г., гр. Кардиф, Уелс Vote_lcap756 г., гр. Кардиф, Уелс Voting_bar756 г., гр. Кардиф, Уелс Vote_rcap 
Далия Екълс
756 г., гр. Кардиф, Уелс Vote_lcap756 г., гр. Кардиф, Уелс Voting_bar756 г., гр. Кардиф, Уелс Vote_rcap 
Алис Муун
756 г., гр. Кардиф, Уелс Vote_lcap756 г., гр. Кардиф, Уелс Voting_bar756 г., гр. Кардиф, Уелс Vote_rcap 
Ever Bloom
756 г., гр. Кардиф, Уелс Vote_lcap756 г., гр. Кардиф, Уелс Voting_bar756 г., гр. Кардиф, Уелс Vote_rcap 
Nick Rogers
756 г., гр. Кардиф, Уелс Vote_lcap756 г., гр. Кардиф, Уелс Voting_bar756 г., гр. Кардиф, Уелс Vote_rcap 
Даниел Фел
756 г., гр. Кардиф, Уелс Vote_lcap756 г., гр. Кардиф, Уелс Voting_bar756 г., гр. Кардиф, Уелс Vote_rcap 
Елена Гилбърт
756 г., гр. Кардиф, Уелс Vote_lcap756 г., гр. Кардиф, Уелс Voting_bar756 г., гр. Кардиф, Уелс Vote_rcap 
Latest topics
» Къщата на Кейси Милър
756 г., гр. Кардиф, Уелс Icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 4:42 pm by Каролайн Форбс

» Кафенето на първия етаж
756 г., гр. Кардиф, Уелс Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 8:02 am by Катрин Евълс

» Търся си другарче за РП
756 г., гр. Кардиф, Уелс Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 7:44 am by Катрин Евълс

» Реката
756 г., гр. Кардиф, Уелс Icon_minitimeПон Мар 19, 2012 6:17 pm by Ever Bloom

» Създаване на демони
756 г., гр. Кардиф, Уелс Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 7:23 pm by Каролайн Форбс

» Промяна на история
756 г., гр. Кардиф, Уелс Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Смяна на име, раса или лик
756 г., гр. Кардиф, Уелс Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Промяна на външен вид, характер
756 г., гр. Кардиф, Уелс Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

» Премахване и/или добавяне на дарби
756 г., гр. Кардиф, Уелс Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Подкрепете форума
BGtopRealTop.net
Екип
Администратори 756 г., гр. Кардиф, Уелс 0875810e 756 г., гр. Кардиф, Уелс Avory Модератори 756 г., гр. Кардиф, Уелс Ever 756 г., гр. Кардиф, Уелс Alice
Късметчета

 

 756 г., гр. Кардиф, Уелс

Go down 
АвторСъобщение
Алис Муун
Вампир
Вампир
Алис Муун


Брой мнения : 12
Join date : 13.02.2012

Роул Плей
Години: 21 човешки, 1247 вампирски
Характер: Тя е смела, решителна и държи всичко да става по нейния начин. Не обича някой да й казва какво да прави и да управлява живота й. Не обича да бяга, предпочита да се изправи срещу проблема и да го премахне.
История: Алис е родена в Англия в бедно семейство. Майка й е лечителка, известна с познанията и билките си, а баща й се грижи за възпитанието на децата. Семейството й е многодетно: Алис има една сестра и четири братя, един от които е с четири години по-голям от нея, я другите са с три, пет и шест години по-малки. Когато Алис е на 12 години, Англия влиза във война с Франция и по-големият брат на Алис е убит, както и баща й, а единствената й сестра е пленена и продадена като слугиня. Майка й я изпраща заедно с тримата й братя в Уелс, който остава незасегнат от войните на Англия. Там те са отгледани от чичо си по бащина линия Джонатан, известен с разказите си за митични същества и смахнатите си изобретения, и смятан за луд. Джонатан често разказва на племенниците си за вампири, върколаци, вещици и всякакви други същества. Пет години по-малкият й брат, който тогава е на 12 години, е много развълнуван и е един от малкото, които вярват на приказките на Джонатан. Той тръгва да търси вампири и по собствено желание е превърнат на 13 години във вампир, след което изчезва. Когато става на 19 години, Алис заминава за Европа, за да учи. Там тя е превърната във вампир от жена, която се оказва нейна далечна леля и вещица. На 22 години Алис ражда извънбрачно дете, което дава на богато семейство, тъй като тя е принудена често да се мести заради същността си и иска детето да израстне в безопасност и сигурност. Тя ражда с помощта на магия на леля си и се споразумява с нея да забави трансформацията на детето с 19 години, а дарбите му - с 10. Когато се връща в Уелс след 7 години, тя заварва къщата на Джонатан опожарена. Самият Джонатан е убит заради всичко, което знае, а братята й са изчезнали отдавна. Тогава тя прочита трудовете на чичо си и разбира, че всичко е вярно. Притеснена, че братята й са в опасност, тя тръгва да ги търси и желанието й да ги намери я отвежда в Мистик Фолс, където тя намира човекът, когото най-малко е очаквала да срещне - дъщеря си.

756 г., гр. Кардиф, Уелс Empty
ПисанеЗаглавие: 756 г., гр. Кардиф, Уелс   756 г., гр. Кардиф, Уелс Icon_minitimeСря Мар 07, 2012 9:52 am

Ръката ми галеше многото книги в библиотеката на вуйчо ми, при когото майка ми ме изпрати заради войната. Бавно вървях измежду всички прилежно подредени книги и четях заглавията им. "Вампирите: Истината", "Кръвопийци по света"... във всяко заглавие се съдържаше думата "вампири" или някакви други названия на свръхестествени същества. Изведнъж чух строг глас и се сепнах:
- Какво правите тук, млада госпожице? - беше чичо ми, Джонатан. Бяхме пристигнали тук с братята ми преди няколко часа и още се запознавах с къщата. Библиотеката определено бе най-голямото помещение тук. Джонатан се приближи , застана зад мен и сложи ръце на раменете ми. Загледа се в книгите. - Някой ден ти ще разбереш, че всичко това е било истина, а не измислица.
- Чичо, защо всички те смятат за луд? - бе въпросът на 12-годишното момиченце, видяло смъртта на баща си и единствения си по-голям брат, и опитващо се да свикне с мисълта, че вече няма да ги види.
- Не слушайте какво говорят хората, госпожице. - той ме погали по косата. - Когато хората не могат да видят нещо с очите си и да се убедят в него, когато не искат да повярват... започват да отричат всичко. А мислех, че ви забраних да влизате в тази библиотека, мадам. - Той ме погледна строго или поне се опита, защото не можеше да гледа строго едно 12-годишно момиченце, преживяло част от ужаса на войната и изгубило част от семейството си.
- Аз...
- Забраните се спазват, млада госпожице. - каза той с твърд глас. Сълзите заблестяха в очите ми и той изведнъж започна да говори нежно: - Елате с мен, госпожице. Отвориш ли тези книги, животът ти напълно ще се промени.
Той ме хвана за ръка и ме изведе от библиотеката. После повика малките ми братчета, седна на един стол , а ние се разположихме удобно на земята около него. И той започна да разказва...
" В този свят царуват сили, които ние не познаваме, но те знаят всичко за нас. Тези сили се казват вампири, върколаци, феи, демони, ангели, вещици и магьосници. Те излизат нощем и всичко се променя... "
- Глупости! Ти наистина си луд, както казват всички! - свърчи чело укорително Маред, три години по-малкото ми братче.
- Маред! - скарах му се аз. Джонатан се усмихна и ме погледна:
- Не бъди строга с брат си, скъпа госпожице... Не го вини, че не вярва и че не иска да погледне отвъд видимото, самият аз понякога не си вярвам. - Той въздъхна, замълча за малко, сетне продължи разказите си. Аз се наместих удобно и оправих синята си рокля с кринолин, и се заслушах с интерес.

- Хайде, деца, време е да си лягате. - нежно ни подкани чичо Джонатан.
- Не искам да си лягам! - скръсти обидено ръце шест-годишния ми брат. - Искам тази нощ да гледаме за вампири и вълци, чичо! - изхленчи той и умолително погледна чичо ни.
- Видиш ли ги, те очаква смърт! - твърдо обясни Джонатан.
- А ти откъде знаеш тези неща, щом не си ги виждал! - продължи брат ми. - Щом си жив, значи не си ги виждал!
Чичо въздъхна. Разбрах, че е уморен.
- Хайде, Аякс, Маред, Джоузеф! - повиках братята си и хванах Аякс, шест-годишния ми брат, за ръка и го поведох към стаята му.
- Како, остани при мен тази нощ! Страх ме е ! - последното изречение изрече с пресипнал глас, явно наистина беше изплашен.
- Добре, но само тази нощ!
...
Върнете се в началото Go down
Алис Муун
Вампир
Вампир
Алис Муун


Брой мнения : 12
Join date : 13.02.2012

Роул Плей
Години: 21 човешки, 1247 вампирски
Характер: Тя е смела, решителна и държи всичко да става по нейния начин. Не обича някой да й казва какво да прави и да управлява живота й. Не обича да бяга, предпочита да се изправи срещу проблема и да го премахне.
История: Алис е родена в Англия в бедно семейство. Майка й е лечителка, известна с познанията и билките си, а баща й се грижи за възпитанието на децата. Семейството й е многодетно: Алис има една сестра и четири братя, един от които е с четири години по-голям от нея, я другите са с три, пет и шест години по-малки. Когато Алис е на 12 години, Англия влиза във война с Франция и по-големият брат на Алис е убит, както и баща й, а единствената й сестра е пленена и продадена като слугиня. Майка й я изпраща заедно с тримата й братя в Уелс, който остава незасегнат от войните на Англия. Там те са отгледани от чичо си по бащина линия Джонатан, известен с разказите си за митични същества и смахнатите си изобретения, и смятан за луд. Джонатан често разказва на племенниците си за вампири, върколаци, вещици и всякакви други същества. Пет години по-малкият й брат, който тогава е на 12 години, е много развълнуван и е един от малкото, които вярват на приказките на Джонатан. Той тръгва да търси вампири и по собствено желание е превърнат на 13 години във вампир, след което изчезва. Когато става на 19 години, Алис заминава за Европа, за да учи. Там тя е превърната във вампир от жена, която се оказва нейна далечна леля и вещица. На 22 години Алис ражда извънбрачно дете, което дава на богато семейство, тъй като тя е принудена често да се мести заради същността си и иска детето да израстне в безопасност и сигурност. Тя ражда с помощта на магия на леля си и се споразумява с нея да забави трансформацията на детето с 19 години, а дарбите му - с 10. Когато се връща в Уелс след 7 години, тя заварва къщата на Джонатан опожарена. Самият Джонатан е убит заради всичко, което знае, а братята й са изчезнали отдавна. Тогава тя прочита трудовете на чичо си и разбира, че всичко е вярно. Притеснена, че братята й са в опасност, тя тръгва да ги търси и желанието й да ги намери я отвежда в Мистик Фолс, където тя намира човекът, когото най-малко е очаквала да срещне - дъщеря си.

756 г., гр. Кардиф, Уелс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 756 г., гр. Кардиф, Уелс   756 г., гр. Кардиф, Уелс Icon_minitimeЧет Мар 08, 2012 8:49 am

762г., гр. Кардиф, Уелс
Цяла нощ един въпрос се въртеше в главата ми и не ми даваше мира: И Маред ли бе един от тях, едно от онези същества, за което Джонатан ни разказваше всеки ден? Предишната вечер Джонатан не обели и дума, очевидно и той се питаше същото. Усещах, че се чувства виновен, и с право. Защо ни разказваше тези измислици? Щом вярваше в тези неща, добре, но защо замесваше и нас? Аз всеки ден гледах как Маред слуша с най-голям интерес разказите на чичо ни, в очите му се четеше любопитство, и всяка вечер насила го карахме да си легне, защото той копнееше да види едно от онези същества.
- Мадам... нищо не сте хапнала. - Гласът на слугинята, която току-що беше влязла в стаята ми, ме откъсна от тези мисли. Аз просто поклатих глава: не бях яла от близо два дни, откакто една нощ Маред изчезна. Може би просто вече го нямаше. Джонатан казваше, че който види тези същества, бива убит. Изведнъж две сълзи се стекоха по бузите ми. Нана, слугинята, около 50-годишна жена, която ни обгрижваше винаги, седна на леглото и махна подноса от краката ми.
- О, дете, недей така! - опита се тя да ме успокои. Но не успя, аз още повече се разстроих и тя ме прегърна и започна да ме люлее напред-назад.
- Брат ми и баща ми загинаха във войната.. - заплаках. - Сестра ми изчезна, докато бягахме от Англия.. сега и Маред... Не мога повече, Нана, не мога! - едва говорех от плач. Тогава изведнъж ми хрумна нещо. Избърсах сълзите си: - Приготви багажа ми. Когато замина предай на Джонатан, че заминавам за Европа и не искам да се тревожи.
- Но, дете...
- Нана! - казах твърдо. - Взела съм решение. - хванах ръцете й. - Моля те, грижи се за Аякс и Джоузеф... не искам да им се случи нещо. Предай им, че когато се установя, ще дойда да ги взема при мен. А сега ми приготви багажа.
Тръгнах към вратата, но когато я отворих, пред нея бе застанал Джонатан.
- Никъде няма да ходиш, Алис. - погледна ме той строго. - Достатъчно лоши неща се случиха, не искам да се тревожа и за теб.
- Лошите неща се случиха по твоя вина, Джонатан! Щом се установя, ще взема братята си, така съм решила.
- Не!
- Джонатан! - повиших тон. - Вече не съм малкото момиченце, което дойде тук изплашено и търсещо някой близък. На 18 съм и мога сама да взимам решения. Не разбираш ли, че тук не е безопасно за нас? Заради твоите глупави истории брат ми може да е мъртъв, а другите ми братя са в опасност! Помниш ли, че когато бях на 12 сам ми каза, че всички тези знания са опасни и не е безопасно да знаем тези неща?
- Помня много добре, Алис. Но аз имам оръжия, знам как да ви предпазя от всичко това и...
- Тогава защо не предпази Маред? Защо, Джонатан? - развиках се. - Щом знаеш как да ни предпазиш защо брат ми го няма от два дни? Отговори ми!
- Госпожице...
- Престани с това! Днес заминавам и нямаш силите и правото да ме спреш. А когато взема Аякс и Джоузеф, ти оставаш сам. Нека само ти си отговорен за последствията от историите си.

След това повече никога не видях Джонатан. Когато се завърнах като вампир, къщата беше опожарена, а братята ми бяха изчезнали. Хората говореха, че Джонатан бил убит от едно от онези същества. Да, хората говореха...
Върнете се в началото Go down
 
756 г., гр. Кардиф, Уелс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
A world full of mistery RPG :: Мистик Фолс :: В миналото-
Идете на: