A world full of mistery RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Каролайн Форбс
Пътеката към водопада Vote_lcapПътеката към водопада Voting_barПътеката към водопада Vote_rcap 
Kaisy Miller
Пътеката към водопада Vote_lcapПътеката към водопада Voting_barПътеката към водопада Vote_rcap 
Катрин Евълс
Пътеката към водопада Vote_lcapПътеката към водопада Voting_barПътеката към водопада Vote_rcap 
Шер Лейв
Пътеката към водопада Vote_lcapПътеката към водопада Voting_barПътеката към водопада Vote_rcap 
Далия Екълс
Пътеката към водопада Vote_lcapПътеката към водопада Voting_barПътеката към водопада Vote_rcap 
Алис Муун
Пътеката към водопада Vote_lcapПътеката към водопада Voting_barПътеката към водопада Vote_rcap 
Ever Bloom
Пътеката към водопада Vote_lcapПътеката към водопада Voting_barПътеката към водопада Vote_rcap 
Nick Rogers
Пътеката към водопада Vote_lcapПътеката към водопада Voting_barПътеката към водопада Vote_rcap 
Даниел Фел
Пътеката към водопада Vote_lcapПътеката към водопада Voting_barПътеката към водопада Vote_rcap 
Елена Гилбърт
Пътеката към водопада Vote_lcapПътеката към водопада Voting_barПътеката към водопада Vote_rcap 
Latest topics
» Къщата на Кейси Милър
Пътеката към водопада Icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 4:42 pm by Каролайн Форбс

» Кафенето на първия етаж
Пътеката към водопада Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 8:02 am by Катрин Евълс

» Търся си другарче за РП
Пътеката към водопада Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 7:44 am by Катрин Евълс

» Реката
Пътеката към водопада Icon_minitimeПон Мар 19, 2012 6:17 pm by Ever Bloom

» Създаване на демони
Пътеката към водопада Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 7:23 pm by Каролайн Форбс

» Промяна на история
Пътеката към водопада Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Смяна на име, раса или лик
Пътеката към водопада Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Промяна на външен вид, характер
Пътеката към водопада Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

» Премахване и/или добавяне на дарби
Пътеката към водопада Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Подкрепете форума
BGtopRealTop.net
Екип
Администратори Пътеката към водопада 0875810e Пътеката към водопада Avory Модератори Пътеката към водопада Ever Пътеката към водопада Alice
Късметчета

 

 Пътеката към водопада

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Шер Лейв
Вампир
Вампир
Шер Лейв


Брой мнения : 16
Join date : 08.02.2012

Роул Плей
Години: 26/619
Характер: Тя е много емоционална, щура, понякога безотговорна и спонтанна, обича да се шегува и често се забърква в неприятности заради импулсивността си.
История: Шер е родена във Флорида, живее с майка си, не познава баща си и майка й никога не говори за него. Когато става на 17, Шер разбира, че е извънбрачно дете и майка й не е означавала нищо за баща й. Скоро тя се запознава с Дилън, която я превръща във вампир и я използва за мръсна работа. Когато Дилън е убита, Шер решава да се установи в Мистик Фолс, привлечена от историята и легендите му и там намира сестра си, злата вампирка Катрин Евълс, която я търси, за да я убие, но и истински приятели - Като Kaisy Miller, Ейнджъл Броук и Каролайн Форбс. Тя дори се влюбва в Ейнджъл, но не събира смелост да му признае чувствата си.

Пътеката към водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Пътеката към водопада   Пътеката към водопада Icon_minitimeСря Мар 07, 2012 8:31 am

Пътеката към водопада Dscn3780
Пътеката към водопада 1323982289_naj-visokiq-vodopad-v-evropa-smeshki.com03
Върнете се в началото Go down
Шер Лейв
Вампир
Вампир
Шер Лейв


Брой мнения : 16
Join date : 08.02.2012

Роул Плей
Години: 26/619
Характер: Тя е много емоционална, щура, понякога безотговорна и спонтанна, обича да се шегува и често се забърква в неприятности заради импулсивността си.
История: Шер е родена във Флорида, живее с майка си, не познава баща си и майка й никога не говори за него. Когато става на 17, Шер разбира, че е извънбрачно дете и майка й не е означавала нищо за баща й. Скоро тя се запознава с Дилън, която я превръща във вампир и я използва за мръсна работа. Когато Дилън е убита, Шер решава да се установи в Мистик Фолс, привлечена от историята и легендите му и там намира сестра си, злата вампирка Катрин Евълс, която я търси, за да я убие, но и истински приятели - Като Kaisy Miller, Ейнджъл Броук и Каролайн Форбс. Тя дори се влюбва в Ейнджъл, но не събира смелост да му признае чувствата си.

Пътеката към водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към водопада   Пътеката към водопада Icon_minitimeСря Мар 07, 2012 8:37 am

Вървяхме по пътя към водопада от пет минути. Алис не казваше нищо. Изведнъж я чух да казва:
- Значи ти вярват, а? - тя звучеше едновременно закачливо, иронично, но и малко укорително. Когато я погледах изненадана, тя ми намигна. -Усетих те.
- Какво имаш предвид? - казах с лека досада. Струваше ми се, че говори все с недомлъвки.
- Знам какво направи на Ейнджъл. - Тя отново не звучеше укорително, в гласа й се усещаше спокойствие. - Знам, че понякога ставаш зла. Защо е така?
Сведох глава. Така или иначе вече беше усетила..
- Сестра ми, Катрин, е полудемон. Тя е моя кръв, защото сме сестри, въпреки че имаме само общ баща. Не знам защо, но понякога сякаш ние... се свързваме, дори не знам как става. Просто понякога част от демонството й достига до мен и ставам зла. Моля те.. не казвай на другите... не мога да го контролирам, опитвала съм, но не се получава.
- Може би Катрин го прави... - замисли се Алис. - Може би има някакъв начин да се свързва с теб по този начин?
- Може би... - отвърнах замислено и двете продължихме да вървим мълчешком.
Върнете се в началото Go down
Алис Муун
Вампир
Вампир
Алис Муун


Брой мнения : 12
Join date : 13.02.2012

Роул Плей
Години: 21 човешки, 1247 вампирски
Характер: Тя е смела, решителна и държи всичко да става по нейния начин. Не обича някой да й казва какво да прави и да управлява живота й. Не обича да бяга, предпочита да се изправи срещу проблема и да го премахне.
История: Алис е родена в Англия в бедно семейство. Майка й е лечителка, известна с познанията и билките си, а баща й се грижи за възпитанието на децата. Семейството й е многодетно: Алис има една сестра и четири братя, един от които е с четири години по-голям от нея, я другите са с три, пет и шест години по-малки. Когато Алис е на 12 години, Англия влиза във война с Франция и по-големият брат на Алис е убит, както и баща й, а единствената й сестра е пленена и продадена като слугиня. Майка й я изпраща заедно с тримата й братя в Уелс, който остава незасегнат от войните на Англия. Там те са отгледани от чичо си по бащина линия Джонатан, известен с разказите си за митични същества и смахнатите си изобретения, и смятан за луд. Джонатан често разказва на племенниците си за вампири, върколаци, вещици и всякакви други същества. Пет години по-малкият й брат, който тогава е на 12 години, е много развълнуван и е един от малкото, които вярват на приказките на Джонатан. Той тръгва да търси вампири и по собствено желание е превърнат на 13 години във вампир, след което изчезва. Когато става на 19 години, Алис заминава за Европа, за да учи. Там тя е превърната във вампир от жена, която се оказва нейна далечна леля и вещица. На 22 години Алис ражда извънбрачно дете, което дава на богато семейство, тъй като тя е принудена често да се мести заради същността си и иска детето да израстне в безопасност и сигурност. Тя ражда с помощта на магия на леля си и се споразумява с нея да забави трансформацията на детето с 19 години, а дарбите му - с 10. Когато се връща в Уелс след 7 години, тя заварва къщата на Джонатан опожарена. Самият Джонатан е убит заради всичко, което знае, а братята й са изчезнали отдавна. Тогава тя прочита трудовете на чичо си и разбира, че всичко е вярно. Притеснена, че братята й са в опасност, тя тръгва да ги търси и желанието й да ги намери я отвежда в Мистик Фолс, където тя намира човекът, когото най-малко е очаквала да срещне - дъщеря си.

Пътеката към водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към водопада   Пътеката към водопада Icon_minitimeСря Мар 07, 2012 8:51 am

Докато вървяхме, аз разказах на Шер историята си, после и тя ми разказа нейната.
- Ами ти... имаш ли деца? - попита ме тя, явно бях пропуснала да й разкажа. Опитвах се да забравя за дъщеричката си, която видях единствено при раждането й, и явно бях успяла да се самоубедя, че не съм имала дете.
- Да, имах.... когато отидох в Европа, родих момиченце. - Споменът за това предизвика усмивка на лицето ми. - Но вече бях вампир, непрекъснато се местех, а и детето беше в опасност. Затова го дадох на едни добри хора и оттогава не съм го виждала. - сълзите заблестяха в очите ми. - Ами ти?


Последната промяна е направена от Алис Муун на Сря Мар 07, 2012 9:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Шер Лейв
Вампир
Вампир
Шер Лейв


Брой мнения : 16
Join date : 08.02.2012

Роул Плей
Години: 26/619
Характер: Тя е много емоционална, щура, понякога безотговорна и спонтанна, обича да се шегува и често се забърква в неприятности заради импулсивността си.
История: Шер е родена във Флорида, живее с майка си, не познава баща си и майка й никога не говори за него. Когато става на 17, Шер разбира, че е извънбрачно дете и майка й не е означавала нищо за баща й. Скоро тя се запознава с Дилън, която я превръща във вампир и я използва за мръсна работа. Когато Дилън е убита, Шер решава да се установи в Мистик Фолс, привлечена от историята и легендите му и там намира сестра си, злата вампирка Катрин Евълс, която я търси, за да я убие, но и истински приятели - Като Kaisy Miller, Ейнджъл Броук и Каролайн Форбс. Тя дори се влюбва в Ейнджъл, но не събира смелост да му признае чувствата си.

Пътеката към водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към водопада   Пътеката към водопада Icon_minitimeСря Мар 07, 2012 9:01 am

- Да, там е проблемът... аз родих.. Преди 49 години бях изнасилена. Не можах да се защитя! Беше по-силен от мен! - разплаках се и едва довърших изречението си. После избърсах сълзите си и се съвзех: - Алис, мисля, че Ейнджъл е мой син..
- Но ти си влюбена в него, Шер! Влюбена си в сина си..?
- Не съм сигурна, че той е мой син..
- Тогава защо мислиш, че е?
Добър въпрос, но не бях сигурна, че знам отговора.
- Детето ми имаше един белег... този белег бе последното нещо, което видях, преди една жена да ми вземе сина.
- Белег? Какъв белег?
- Беше на рамото му, в началото на гърба - сърце. Онзи ден видях същия този белег върху рамото на Ейнджъл. Не може да е съвпадение...

И двете млъкнахме, Алис не знаеше какво да каже.
- Да продължаваме, чака ни път! - опитах се да звуча весело, но не се получи.
Върнете се в началото Go down
Алис Муун
Вампир
Вампир
Алис Муун


Брой мнения : 12
Join date : 13.02.2012

Роул Плей
Години: 21 човешки, 1247 вампирски
Характер: Тя е смела, решителна и държи всичко да става по нейния начин. Не обича някой да й казва какво да прави и да управлява живота й. Не обича да бяга, предпочита да се изправи срещу проблема и да го премахне.
История: Алис е родена в Англия в бедно семейство. Майка й е лечителка, известна с познанията и билките си, а баща й се грижи за възпитанието на децата. Семейството й е многодетно: Алис има една сестра и четири братя, един от които е с четири години по-голям от нея, я другите са с три, пет и шест години по-малки. Когато Алис е на 12 години, Англия влиза във война с Франция и по-големият брат на Алис е убит, както и баща й, а единствената й сестра е пленена и продадена като слугиня. Майка й я изпраща заедно с тримата й братя в Уелс, който остава незасегнат от войните на Англия. Там те са отгледани от чичо си по бащина линия Джонатан, известен с разказите си за митични същества и смахнатите си изобретения, и смятан за луд. Джонатан често разказва на племенниците си за вампири, върколаци, вещици и всякакви други същества. Пет години по-малкият й брат, който тогава е на 12 години, е много развълнуван и е един от малкото, които вярват на приказките на Джонатан. Той тръгва да търси вампири и по собствено желание е превърнат на 13 години във вампир, след което изчезва. Когато става на 19 години, Алис заминава за Европа, за да учи. Там тя е превърната във вампир от жена, която се оказва нейна далечна леля и вещица. На 22 години Алис ражда извънбрачно дете, което дава на богато семейство, тъй като тя е принудена често да се мести заради същността си и иска детето да израстне в безопасност и сигурност. Тя ражда с помощта на магия на леля си и се споразумява с нея да забави трансформацията на детето с 19 години, а дарбите му - с 10. Когато се връща в Уелс след 7 години, тя заварва къщата на Джонатан опожарена. Самият Джонатан е убит заради всичко, което знае, а братята й са изчезнали отдавна. Тогава тя прочита трудовете на чичо си и разбира, че всичко е вярно. Притеснена, че братята й са в опасност, тя тръгва да ги търси и желанието й да ги намери я отвежда в Мистик Фолс, където тя намира човекът, когото най-малко е очаквала да срещне - дъщеря си.

Пътеката към водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към водопада   Пътеката към водопада Icon_minitimeЧет Мар 08, 2012 7:41 am

- От колко време вървим? - попитах по едно време Шер.
- От... - тя погледна ръчния си часовник: - вече двайсет минути. Скоро ще стигнем. Умори ли се? - погледна ме тя загрижено.
- Не, но ми се пие вода. Пия повече вода, отколкото кръв. Може ли да спрем?
- Разбира се! - ние спряхме насред тясната пътечка, заобиколена от дървета , и просто седнахме на тревата. Шер извади от чантичката си едно шише вода и ми го подаде, а аз отпих жадно на големи глътки. Изведнъж Шер се сети за нещо: - Повече вода, отколкото кръв? Как така, нали си вампир?
- Да, но съм на тази земя отдавна и съм свикнала така. Живея почти като човек. Вече съм по-силна и мога да живея с по-малко кръв. Сигурно е от възрастта. - завърших аз и последното изречение ми се стори смешно. Тогава забелязах, че Шер се е замислила. - Хей, за какво мислиш?
Върнете се в началото Go down
Шер Лейв
Вампир
Вампир
Шер Лейв


Брой мнения : 16
Join date : 08.02.2012

Роул Плей
Години: 26/619
Характер: Тя е много емоционална, щура, понякога безотговорна и спонтанна, обича да се шегува и често се забърква в неприятности заради импулсивността си.
История: Шер е родена във Флорида, живее с майка си, не познава баща си и майка й никога не говори за него. Когато става на 17, Шер разбира, че е извънбрачно дете и майка й не е означавала нищо за баща й. Скоро тя се запознава с Дилън, която я превръща във вампир и я използва за мръсна работа. Когато Дилън е убита, Шер решава да се установи в Мистик Фолс, привлечена от историята и легендите му и там намира сестра си, злата вампирка Катрин Евълс, която я търси, за да я убие, но и истински приятели - Като Kaisy Miller, Ейнджъл Броук и Каролайн Форбс. Тя дори се влюбва в Ейнджъл, но не събира смелост да му признае чувствата си.

Пътеката към водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към водопада   Пътеката към водопада Icon_minitimeЧет Мар 08, 2012 7:53 am

Замислих се. Когато Алис ме попита за какво мисля, въздъхнах.
- Аз не мога да живея без кръв.
- Това е нормално, заради същността ти. Аз също не мога, просто пия по-малко.
- Не, ти не разбираш. - поклатих тъжно глава. - Аз пия много кръв. Не убивам хора често, но когато се случи... после не мога да си го простя. Пия от кръвни банки ,но всеки път си казвам, че това не е достатъчно! И ми се иска да убия човек, за да изпитам вкуса на прясната кръв! - разплаках се, колкото и да опитвах да не плача. Алис ме прегърна. - Аз съм зла, Алис! Много съм зла!
- Не, не си! - тя избърса сълзите ми. - Ти си едно добро същество, различна си! Ти си добра, Шер!
- Не. - прошепнах тихо. - Ти нищо не разбираш. Катрин знае, че отиваме на водопада, и ни чака там! Чака теб, защото знае, че ти също търсиш Древния демон, от когото тя бяга. Тя няма да ме убие, поне не сега, защото.. аз й казах.
- Каквооо??? Шер!!!!
- Не исках да ме убие! Това бе начин да се спася! Не разбираш ли, искам да спася първо себе си! - грубо хванах Алис за лакътя и тръгнах, като я дърпах със себе си. - Така че ти идваш с мен!
Върнете се в началото Go down
Шер Лейв
Вампир
Вампир
Шер Лейв


Брой мнения : 16
Join date : 08.02.2012

Роул Плей
Години: 26/619
Характер: Тя е много емоционална, щура, понякога безотговорна и спонтанна, обича да се шегува и често се забърква в неприятности заради импулсивността си.
История: Шер е родена във Флорида, живее с майка си, не познава баща си и майка й никога не говори за него. Когато става на 17, Шер разбира, че е извънбрачно дете и майка й не е означавала нищо за баща й. Скоро тя се запознава с Дилън, която я превръща във вампир и я използва за мръсна работа. Когато Дилън е убита, Шер решава да се установи в Мистик Фолс, привлечена от историята и легендите му и там намира сестра си, злата вампирка Катрин Евълс, която я търси, за да я убие, но и истински приятели - Като Kaisy Miller, Ейнджъл Броук и Каролайн Форбс. Тя дори се влюбва в Ейнджъл, но не събира смелост да му признае чувствата си.

Пътеката към водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към водопада   Пътеката към водопада Icon_minitimeПет Мар 09, 2012 8:58 am

- Моля те, издръж още малко...
Всъщност беше още много, защото къщата на Кейси беше далеч оттук. Погледнах я загрижено: нямаше да издържи дотам. Беше прекалено слаба, действието на отварата още не беше преминало. Най-близката къща, за която се сещах... беше на Ник Роджърс, известен като ловец на вампири. Нямаше начин. Тогава се сетих, че Каролайн ми беше разказвала за него: каза ми, че е много мил и добър човек. Надявах се да е така, защото ако с Алис останехме тук, Катрин щеше да ни намери, а ако тръгнехме към къщата на Кейси, Алис нямаше да може да издържи. Беше много слаба, дори не можеше да говори, не можеше и да ходи сама, а се подпираше на мен и затова вървяхме толкова бавно. Нямахме време, скоро Катрин щеше да се върне в пещерата и да разбере за бягството ни. Без повече да мисля, поведох Алис към къщата на Ник. Ако тръгнеше да ни напада, щяхме да се защитим, без да го убиваме. Просто нямахме друг избор, нямаше къде другаде да отидем!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пътеката към водопада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към водопада   Пътеката към водопада Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пътеката към водопада
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Водопада
» Тайната пещера зад водопада

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
A world full of mistery RPG :: Мистик Фолс :: Водопад-
Идете на: