A world full of mistery RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Каролайн Форбс
Домът на Ник Роджърс Vote_lcapДомът на Ник Роджърс Voting_barДомът на Ник Роджърс Vote_rcap 
Kaisy Miller
Домът на Ник Роджърс Vote_lcapДомът на Ник Роджърс Voting_barДомът на Ник Роджърс Vote_rcap 
Катрин Евълс
Домът на Ник Роджърс Vote_lcapДомът на Ник Роджърс Voting_barДомът на Ник Роджърс Vote_rcap 
Шер Лейв
Домът на Ник Роджърс Vote_lcapДомът на Ник Роджърс Voting_barДомът на Ник Роджърс Vote_rcap 
Далия Екълс
Домът на Ник Роджърс Vote_lcapДомът на Ник Роджърс Voting_barДомът на Ник Роджърс Vote_rcap 
Алис Муун
Домът на Ник Роджърс Vote_lcapДомът на Ник Роджърс Voting_barДомът на Ник Роджърс Vote_rcap 
Ever Bloom
Домът на Ник Роджърс Vote_lcapДомът на Ник Роджърс Voting_barДомът на Ник Роджърс Vote_rcap 
Nick Rogers
Домът на Ник Роджърс Vote_lcapДомът на Ник Роджърс Voting_barДомът на Ник Роджърс Vote_rcap 
Даниел Фел
Домът на Ник Роджърс Vote_lcapДомът на Ник Роджърс Voting_barДомът на Ник Роджърс Vote_rcap 
Елена Гилбърт
Домът на Ник Роджърс Vote_lcapДомът на Ник Роджърс Voting_barДомът на Ник Роджърс Vote_rcap 
Latest topics
» Къщата на Кейси Милър
Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 4:42 pm by Каролайн Форбс

» Кафенето на първия етаж
Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 8:02 am by Катрин Евълс

» Търся си другарче за РП
Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 7:44 am by Катрин Евълс

» Реката
Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeПон Мар 19, 2012 6:17 pm by Ever Bloom

» Създаване на демони
Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 7:23 pm by Каролайн Форбс

» Промяна на история
Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Смяна на име, раса или лик
Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Промяна на външен вид, характер
Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

» Премахване и/или добавяне на дарби
Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Подкрепете форума
BGtopRealTop.net
Екип
Администратори Домът на Ник Роджърс 0875810e Домът на Ник Роджърс Avory Модератори Домът на Ник Роджърс Ever Домът на Ник Роджърс Alice
Късметчета

 

 Домът на Ник Роджърс

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Nick Rogers
Ловец
Ловец
Nick Rogers


Брой мнения : 8
Join date : 30.01.2012

Роул Плей
Години: 23
Характер: Ник е забавен, любител на приключенията и купоните, с него никога не се скучае. Той обича честността и справедливостта.
История: Ник е роден в Мистик Фолс, където завършва образованието си. Родителите му са вампирка и човек, но той научава, че майка му е вампирка едва, когато навършва 15 години. Тогава майка му мистериозно изчезва и той не я вижда повече. По-късно научава, че тя е била убита от друг вампир и започва обучението си за ловец на свръхестествени същества, предимно вампири и демони. Баща му го обучава да ги убива и му дава оръжия. Шест години по-късно, когато навършва 21, Ник се запознава с Каролайн - мило момиче, чиято тайна е, че е вампир (но той не знае).

Домът на Ник Роджърс Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на Ник Роджърс   Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 4:40 pm

Домът на Ник Роджърс 96%7C000008231%7C2874_Potton-1

Стаите:

Домът на Ник Роджърс Chase_1200_1
Домът на Ник Роджърс 73813_RS98764_IMG_00
Домът на Ник Роджърс 73813_RS98764_IMG_02
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Домът на Ник Роджърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Ник Роджърс   Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 4:49 pm

Влязох в къщата, качих се на втория етаж, където беше апартамента на приятеля ми, и звъннах. Досега бях идвала тук доста често, но преди няколко дни с Ник се скарахме за нещо незначително, всяка двойка се кара понякога, и тогава си взех нещата и го напуснах. Но се оказа, че няма къде да отида, затова си оставих куфара с багажа в пещерата зад водопада, където бях срещнала Кейси - там нямаше никой да ми вземе нещата. Но след като разбрах, че Дийн и Далия ме бяха излъгали, че ще ми помогнат за върколаците, които ме преследваха, исках повече от всякога да бъде до мен. Това беше нещо съвсем обичайно за нас, ние често се караме за дреболии и аз, понеже съм инат, си взимам багажа и го напускам, а на другия ден се връщам при него. Както винаги, той отвори вратата, видя ме, усмихна се и без да каже нищо, ме прегърна.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Nick Rogers
Ловец
Ловец
Nick Rogers


Брой мнения : 8
Join date : 30.01.2012

Роул Плей
Години: 23
Характер: Ник е забавен, любител на приключенията и купоните, с него никога не се скучае. Той обича честността и справедливостта.
История: Ник е роден в Мистик Фолс, където завършва образованието си. Родителите му са вампирка и човек, но той научава, че майка му е вампирка едва, когато навършва 15 години. Тогава майка му мистериозно изчезва и той не я вижда повече. По-късно научава, че тя е била убита от друг вампир и започва обучението си за ловец на свръхестествени същества, предимно вампири и демони. Баща му го обучава да ги убива и му дава оръжия. Шест години по-късно, когато навършва 21, Ник се запознава с Каролайн - мило момиче, чиято тайна е, че е вампир (но той не знае).

Домът на Ник Роджърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Ник Роджърс   Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 4:56 pm

Вътре в себе си се засмях - ама че инат беше моята Кер! Просто се усмихнах, прегърнах я и влязохме вътре.
- Вече нямаш доверие на пещерата зад водопадите, а? - подхвърлих иронично и Кер се засмя.
- Не и след като заварих там едно момиче-върколак. Беше мила и ме приюти в къщата си. - усмихна се тя.
- Върколак? Разкажи ми. - извадих един сладолед от фризера и й го дадох. Не знам откога не беше яла, но съдейки по това колко гладно се нахвърли на сладоледа, си правех изводите.
Така разбрах за тази Кейси и за някакъв призрак.. объркана история. Керълайн ми го разказа на един дъх, а аз я гледах с поглед , казващ "Да, дишай, по-леко.." и едва се сдържах да не избухна в смях. Но Кер не обичаше да изглежда глупаво и да й се присмиват, и всеки, който го направеше, рискуваше да си навлече гнева й.
- Какво става в съвета..?
Не знам защо, но винаги, когато говорех за съвета или тя ме питаше, ставаше много неспокойна и нервна.
- Оказа се, че вампирите са много повече, отколкото предполагахме. - въздъхнах. - Ще трябва да вземем по-строги мерки. Има прекалено малко хора в града, приемащи върбинка под някаква форма.
Аз извадих от шкафа едно оръжие от тези срещу вампири, които баща ми ми беше дал, и започнах да галя острието му.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Домът на Ник Роджърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Ник Роджърс   Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 5:02 pm

- Недей! - извиках, оставих сладоледа на дивана и изтичах до Ник. Не обичах да гледам оръжия срещу вампири, беше очевидно защо.
- Хей, какво ти става? - учудено ме погледна той, а след това погледна към дивана и стичащият се по него шоколадов сладолед. Дали беше заподозрял нещо?
- Аз... извинявай... не знам какво ми става днес. - оправдах се и му обърнах гръб. Дишай, дишай... това беше просто оръжие, той не знае, повтарях си. Дишах дълбоко и не усетих как Ник беше дошъл при мен и беше сложил ръка на рамото ми.
- Какво ти става? Защо се държиш така..?
- Не мога повече, Ник. - прошепнах задъхана. Трябваше да му кажа. - Аз не съм това, за което ме мислиш. Аз съм .. вампир.
Вдигнах виновно глава и срещнах погледа му: едновременно ужасен и студен. Човек рядко можеше да види този поглед, Ник винаги беше усмихнат.
- Съжалявам.. - изхленчих и се разплаках. Понечих да го прегърна, имах нужда от това, но той просто направи крачка назад, като продължаваше да ме гледа така. - Ник, моля те ..
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Nick Rogers
Ловец
Ловец
Nick Rogers


Брой мнения : 8
Join date : 30.01.2012

Роул Плей
Години: 23
Характер: Ник е забавен, любител на приключенията и купоните, с него никога не се скучае. Той обича честността и справедливостта.
История: Ник е роден в Мистик Фолс, където завършва образованието си. Родителите му са вампирка и човек, но той научава, че майка му е вампирка едва, когато навършва 15 години. Тогава майка му мистериозно изчезва и той не я вижда повече. По-късно научава, че тя е била убита от друг вампир и започва обучението си за ловец на свръхестествени същества, предимно вампири и демони. Баща му го обучава да ги убива и му дава оръжия. Шест години по-късно, когато навършва 21, Ник се запознава с Каролайн - мило момиче, чиято тайна е, че е вампир (но той не знае).

Домът на Ник Роджърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Ник Роджърс   Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 5:04 pm

Гледах я потресен. Истина ли беше..? Търсех вампири, а самата ми приятелка, най-близкият ми човек, беше такова същество!
- Махни се. - прошепнах аз изплашен.
- Ник, стига .. не ме оставяй, няма да те нараня. Моля те.
- Откога си такава? - гледах я с омраза, а тя плачеше и хленчеше.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Домът на Ник Роджърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Ник Роджърс   Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 5:07 pm

- На 334 години съм, Ник.. Но не съм искала, ясно? Никога не бих го поискала! Обичах едно момче, а то ме манипулираше и той ме превърна.. Моля те, дай ми шанс да ти покажа, че не съм чудовище..!
Толкова се страхувах от този момент, макар че знаех, че някога ще настъпи. Най-големият ми страх беше Ник да разбере какво съм, защото щях да го нараня и щеше да ме убие.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Nick Rogers
Ловец
Ловец
Nick Rogers


Брой мнения : 8
Join date : 30.01.2012

Роул Плей
Години: 23
Характер: Ник е забавен, любител на приключенията и купоните, с него никога не се скучае. Той обича честността и справедливостта.
История: Ник е роден в Мистик Фолс, където завършва образованието си. Родителите му са вампирка и човек, но той научава, че майка му е вампирка едва, когато навършва 15 години. Тогава майка му мистериозно изчезва и той не я вижда повече. По-късно научава, че тя е била убита от друг вампир и започва обучението си за ловец на свръхестествени същества, предимно вампири и демони. Баща му го обучава да ги убива и му дава оръжия. Шест години по-късно, когато навършва 21, Ник се запознава с Каролайн - мило момиче, чиято тайна е, че е вампир (но той не знае).

Домът на Ник Роджърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Ник Роджърс   Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 5:11 pm

Погледнах я в очите. Това беше момичето, с което бяхме преживели толкова много неща, бяхме минали през толкова много препятствия! Момичето, което предизвикваше и бършеше сълзите ми, което ме насърчаваше и подкрепяше. Пред очите ми се появяваха картини..
И все пак беше едно от онези същества. Точно такова същество бе убило майка ми. Да, Каролайн не беше от онези същества, но все пак.. бях научен да мразя вампирите заради мама. И ги мразех от дъното на душата си.
- Махай се. - повторих тихо.
- Чуй ме..
- Махай се, Керълайн! - повиших аз тон. - Нямаме бъдеще заедно.
Тя се разплака и бавно излезе от апартамента.
Върнете се в началото Go down
Nick Rogers
Ловец
Ловец
Nick Rogers


Брой мнения : 8
Join date : 30.01.2012

Роул Плей
Години: 23
Характер: Ник е забавен, любител на приключенията и купоните, с него никога не се скучае. Той обича честността и справедливостта.
История: Ник е роден в Мистик Фолс, където завършва образованието си. Родителите му са вампирка и човек, но той научава, че майка му е вампирка едва, когато навършва 15 години. Тогава майка му мистериозно изчезва и той не я вижда повече. По-късно научава, че тя е била убита от друг вампир и започва обучението си за ловец на свръхестествени същества, предимно вампири и демони. Баща му го обучава да ги убива и му дава оръжия. Шест години по-късно, когато навършва 21, Ник се запознава с Каролайн - мило момиче, чиято тайна е, че е вампир (но той не знае).

Домът на Ник Роджърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Ник Роджърс   Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 12:30 pm

На вратата се позвъня. Щом отворих, видях две млади момичета, едното от които бе изтощено и се подпираше на другото.
- Кои, по дяволите, сте вие? - изгледах ги аз.
- Моля те, помогни ни! - каза едното момиче, не това, което бе отпаднало и едва се държеше на крака, а другото. - Моля те, тя има нужда да си почине. - посочи с брадичка приятелката си и ме погледна умолително. Отворих широко вратата и се свих така че да минат покрай мен и да влязат.
Върнете се в началото Go down
Шер Лейв
Вампир
Вампир
Шер Лейв


Брой мнения : 16
Join date : 08.02.2012

Роул Плей
Години: 26/619
Характер: Тя е много емоционална, щура, понякога безотговорна и спонтанна, обича да се шегува и често се забърква в неприятности заради импулсивността си.
История: Шер е родена във Флорида, живее с майка си, не познава баща си и майка й никога не говори за него. Когато става на 17, Шер разбира, че е извънбрачно дете и майка й не е означавала нищо за баща й. Скоро тя се запознава с Дилън, която я превръща във вампир и я използва за мръсна работа. Когато Дилън е убита, Шер решава да се установи в Мистик Фолс, привлечена от историята и легендите му и там намира сестра си, злата вампирка Катрин Евълс, която я търси, за да я убие, но и истински приятели - Като Kaisy Miller, Ейнджъл Броук и Каролайн Форбс. Тя дори се влюбва в Ейнджъл, но не събира смелост да му признае чувствата си.

Домът на Ник Роджърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Ник Роджърс   Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 12:38 pm

Ник, за наше щастие, не ни усети и ни пусна да влезем. Той ми помогна да сложа Алис на дивана, и ме попита кои сме и какво правим тук.
- Избягахме от една лоша жена... Това беше най-близката къща, която видяхме... Каролайн ми е разказвала за теб, че си добър човек. Очевидно е била права.
- К...Каролайн? - той се изненада. - Откъде познаваш Каролайн?
- Дълга история... Срещнахме се случайно, сега и двете живеем при една жена.
- Тя добре ли е...? Има ли си...
- Не, все още не те е преживяла, не излиза с никого. Иначе е добре! Виж, Ник, същността й не я прави чудовище...
- Знам, но...
- Тогава какво? Тя не е избрала това, превърната е против волята си, а ти наливаш масло в огъня. Тя е страхотна, Ник... няма да намериш друга като нея.
Той се замисли.
- Може ли да си взема душ?
- Разбира се! - отвърна той. Аз влязох да се изкъпя, а той остана в хола все така замислен.
Върнете се в началото Go down
Nick Rogers
Ловец
Ловец
Nick Rogers


Брой мнения : 8
Join date : 30.01.2012

Роул Плей
Години: 23
Характер: Ник е забавен, любител на приключенията и купоните, с него никога не се скучае. Той обича честността и справедливостта.
История: Ник е роден в Мистик Фолс, където завършва образованието си. Родителите му са вампирка и човек, но той научава, че майка му е вампирка едва, когато навършва 15 години. Тогава майка му мистериозно изчезва и той не я вижда повече. По-късно научава, че тя е била убита от друг вампир и започва обучението си за ловец на свръхестествени същества, предимно вампири и демони. Баща му го обучава да ги убива и му дава оръжия. Шест години по-късно, когато навършва 21, Ник се запознава с Каролайн - мило момиче, чиято тайна е, че е вампир (но той не знае).

Домът на Ник Роджърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Ник Роджърс   Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 12:46 pm

След десетина минути Шер излезе от банята по хавлия. Тя седна в хола на дивана до мен.
- Каква е историята ти?
Не обичах да говоря за миналото си, защото това отваряше стари рани. Все пак реших да споделя историята си с Шер, защото изглеждаше добро момиче, на което можех да се доверя. Разказах й за майка ми, убита от вампир, и как след това баща ми ме бе научил да ги убивам.
- Има и добри вампири. - прошепна тя.
- Да, сега се убедих. Каролайн... тя е наистина добра и мила, но самият факт, че е вампир, ме влудява и...
- Тя не иска да е такава. - обясни ми тя и се приближи към мен: - Понякога и аз не искам... - прошепна тя. Погледнах в очите й и разбрах, че това, което ми липсваше с Каролайн, можех да намеря при нея...
Върнете се в началото Go down
Шер Лейв
Вампир
Вампир
Шер Лейв


Брой мнения : 16
Join date : 08.02.2012

Роул Плей
Години: 26/619
Характер: Тя е много емоционална, щура, понякога безотговорна и спонтанна, обича да се шегува и често се забърква в неприятности заради импулсивността си.
История: Шер е родена във Флорида, живее с майка си, не познава баща си и майка й никога не говори за него. Когато става на 17, Шер разбира, че е извънбрачно дете и майка й не е означавала нищо за баща й. Скоро тя се запознава с Дилън, която я превръща във вампир и я използва за мръсна работа. Когато Дилън е убита, Шер решава да се установи в Мистик Фолс, привлечена от историята и легендите му и там намира сестра си, злата вампирка Катрин Евълс, която я търси, за да я убие, но и истински приятели - Като Kaisy Miller, Ейнджъл Броук и Каролайн Форбс. Тя дори се влюбва в Ейнджъл, но не събира смелост да му признае чувствата си.

Домът на Ник Роджърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Ник Роджърс   Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 1:06 pm

Той бавно се приближи към мен, точно като по филмите, и устните му се вплетоха в моите. В този момент нищо друго нямаше значение, дори това, че се познавахме от пет минути, нищо друго не съществуваше. Бяхме само аз и той... Светът ми се преобърна за няколко секунди. Той отново ме целуна страстно, обвих лицето му в ръце, както и той моето. Съблякох бялата хавлия, която криеше тялото ми, той ме взе на ръце и ме отведе до леглото, където продължихме... Той галеше и целуваше цялото ми тяло, впиваше жадно устни в моите. Нищо друго не ме интересуваше, исках само Него...
Отдавна не бях се любила с някого, не бях се отдавала така истински, не бях допускала някого до най-интимните кътчета на сърцето си. Когато отворих очи, наоколо беше тъмно. Погледнах настрани: Ник бе скръстил ръце под главата си и гледаше нагоре замислено. Той хвана ръката ми в своята и се усмихна. Поведе ме към терасата.
- Какво правиш? - засмях се. Той ме изведе на терасата и се загледа в звездите:
- Виждаш ли тази звезда там? - посочи той. Кимнах. - Това е Сириус, най-ярката звезда в нощното небе.
- Да... всяка вечер се вглеждам в нея... за 619 години не се е променила. Не и видимо, но отвъртре се променя непрекъснато.. - обърнах се към Ник: - Готов ли си да ме обичаш въпреки същността ми? Готов ли си, Ник?
Той замълча. Загледа се в мен и погали косата ми.
- Не мога да ти обещая. Научен съм да ви мразя, израстнал съм с тази омраза и макар да виждам, че си различна, както и Керълайн, не мога да ти обещая нищо. Съжалявам.
- Няма проблем, ще изчакам колкото време е нужно, но няма да се откажа от теб.
Върнете се в началото Go down
Алис Муун
Вампир
Вампир
Алис Муун


Брой мнения : 12
Join date : 13.02.2012

Роул Плей
Години: 21 човешки, 1247 вампирски
Характер: Тя е смела, решителна и държи всичко да става по нейния начин. Не обича някой да й казва какво да прави и да управлява живота й. Не обича да бяга, предпочита да се изправи срещу проблема и да го премахне.
История: Алис е родена в Англия в бедно семейство. Майка й е лечителка, известна с познанията и билките си, а баща й се грижи за възпитанието на децата. Семейството й е многодетно: Алис има една сестра и четири братя, един от които е с четири години по-голям от нея, я другите са с три, пет и шест години по-малки. Когато Алис е на 12 години, Англия влиза във война с Франция и по-големият брат на Алис е убит, както и баща й, а единствената й сестра е пленена и продадена като слугиня. Майка й я изпраща заедно с тримата й братя в Уелс, който остава незасегнат от войните на Англия. Там те са отгледани от чичо си по бащина линия Джонатан, известен с разказите си за митични същества и смахнатите си изобретения, и смятан за луд. Джонатан често разказва на племенниците си за вампири, върколаци, вещици и всякакви други същества. Пет години по-малкият й брат, който тогава е на 12 години, е много развълнуван и е един от малкото, които вярват на приказките на Джонатан. Той тръгва да търси вампири и по собствено желание е превърнат на 13 години във вампир, след което изчезва. Когато става на 19 години, Алис заминава за Европа, за да учи. Там тя е превърната във вампир от жена, която се оказва нейна далечна леля и вещица. На 22 години Алис ражда извънбрачно дете, което дава на богато семейство, тъй като тя е принудена често да се мести заради същността си и иска детето да израстне в безопасност и сигурност. Тя ражда с помощта на магия на леля си и се споразумява с нея да забави трансформацията на детето с 19 години, а дарбите му - с 10. Когато се връща в Уелс след 7 години, тя заварва къщата на Джонатан опожарена. Самият Джонатан е убит заради всичко, което знае, а братята й са изчезнали отдавна. Тогава тя прочита трудовете на чичо си и разбира, че всичко е вярно. Притеснена, че братята й са в опасност, тя тръгва да ги търси и желанието й да ги намери я отвежда в Мистик Фолс, където тя намира човекът, когото най-малко е очаквала да срещне - дъщеря си.

Домът на Ник Роджърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Ник Роджърс   Домът на Ник Роджърс Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 1:50 pm

Събудих се от слънцето, което блестеше в очите ми, и ги скрих с длан. Беше десет часа и петнайсет минути. От кухнята се носеше миризмата на палачинки: Шер тъкмо правеше закуската.
- Можеш да готвиш? - учудих се.
- Да, това е голямата ми страст! - усмихна се тя сияейки. Направи ми впечатление, че вече не беше толкова затворена в себе си, дори напротив: усмивката не слизаше от лицето й. Личеше си, че е щастлива.
След малко дойде и Ник. Запознахме се и той ме увери, че няма да ни убие, и е готов да ни помогне с каквото може.
- Благодаря ти. - усмихнах се и погледнах към Шер: - Но след закуска ще се върнем при Кейси, вече съм по-добре.
Шер се съгласи с мен да си тръгнем след закуска:
- Сигурно Кейси е звъняла и като не съм вдигнала, се е притеснила. Така че ще побързаме.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Ник Роджърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Ник Роджърс   Домът на Ник Роджърс Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Ник Роджърс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
A world full of mistery RPG :: Мистик Фолс :: Къщи-
Идете на: