A world full of mistery RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Каролайн Форбс
Гората        Vote_lcapГората        Voting_barГората        Vote_rcap 
Kaisy Miller
Гората        Vote_lcapГората        Voting_barГората        Vote_rcap 
Катрин Евълс
Гората        Vote_lcapГората        Voting_barГората        Vote_rcap 
Шер Лейв
Гората        Vote_lcapГората        Voting_barГората        Vote_rcap 
Далия Екълс
Гората        Vote_lcapГората        Voting_barГората        Vote_rcap 
Алис Муун
Гората        Vote_lcapГората        Voting_barГората        Vote_rcap 
Ever Bloom
Гората        Vote_lcapГората        Voting_barГората        Vote_rcap 
Nick Rogers
Гората        Vote_lcapГората        Voting_barГората        Vote_rcap 
Даниел Фел
Гората        Vote_lcapГората        Voting_barГората        Vote_rcap 
Елена Гилбърт
Гората        Vote_lcapГората        Voting_barГората        Vote_rcap 
Latest topics
» Къщата на Кейси Милър
Гората        Icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 4:42 pm by Каролайн Форбс

» Кафенето на първия етаж
Гората        Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 8:02 am by Катрин Евълс

» Търся си другарче за РП
Гората        Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 7:44 am by Катрин Евълс

» Реката
Гората        Icon_minitimeПон Мар 19, 2012 6:17 pm by Ever Bloom

» Създаване на демони
Гората        Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 7:23 pm by Каролайн Форбс

» Промяна на история
Гората        Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Смяна на име, раса или лик
Гората        Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Промяна на външен вид, характер
Гората        Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

» Премахване и/или добавяне на дарби
Гората        Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Подкрепете форума
BGtopRealTop.net
Екип
Администратори Гората        0875810e Гората        Avory Модератори Гората        Ever Гората        Alice
Късметчета

 

 Гората

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Гората        Empty
ПисанеЗаглавие: Гората    Гората        Icon_minitimeПон Яну 16, 2012 4:34 pm

Гората        Z68
Гората        Dark.Forest
Гората        Dark_forest
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Гората        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората        Icon_minitimeСря Фев 01, 2012 4:04 pm

След като Ник разбра, че съм вампир и скъса с мен, не знам как краката ми ме бяха довели в тази тъмна, призрачна гора. Помня само как излязох от апартамента му, започнах да плача и нататък всичко ми се губи. И ето ме сега - в тази тъмна гора, без дори да знам защо съм тук. Просто исках да остана сама, отново. Всички ме бяха предали, без Келси - Далия, Дийн, Ник.. А как исках всичко да е различно!
Изведнъж чух шум, сякаш някой беше настъпил пръчка. После пак настъпи тишина. Но аз бях вампир, и усещах вампирите от километър. Това тук определено беше вампир, някакво младо момче. Изведнъж някой ме блъсна в гръб и се опита да ме събори на земята, но се усетих навреме, съборих нападателя върху мократа шума и показах войнствено зъбите си, готова да атакувам.
- Чакай! Недей! - чух изплашения глас на момчето, което се беше опитало да ме събори.
- Какво правиш тук? Кой си ти? - прибрах аз зъбите си, но не го изпусках от поглед . Изглеждаше наистина изплашен.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Ейнджъл Броук
Вампир
Вампир
Ейнджъл Броук


Брой мнения : 4
Join date : 01.02.2012

Роул Плей
Години: 16 човешки, 49 вампирски
Характер: Той е мълчалив и необщителен, обича да прекарва голяма част от времето си сам, затворен е и рядко излиза с приятели. Всъщност Ейнджъл няма много приятели, но това не го натъжава. Рядко се вбесява, обикновено е тих и потънал в размисли.
История: Ейнджъл (Ей) е роден през 1996 г. в Ню Орлиънс. Детството му не е особено хубаво - баща му често пие, а майка му загива в катастрофа, когато той е на 7. Тогава Ей е принуден да замине за Мистик Фолс, за да бъде отгледан от леля си и чичо си, които се стараят да го обграждат с любов и внимание. Тук Ейнджъл се запознава с много хора и създава приятелство с Каролайн Форбс, която също е вампир.

Гората        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората        Icon_minitimeСря Фев 01, 2012 4:08 pm

Много се изплаших. Макар и аз да бях вампир, бях нов и ме беше страх от по-възрастните вампири.
- Не ме убивай, моля те.. Аз съм като теб.
- Знам, идиот такъв! - процеди през зъби момичето с тъмна коса и сини очи и ме разтърси леко. - Защо си тук?
- Моля те, пусни ме! Боли..
Тя ме послуша , стана от мен и продължи да ме гледа.
- Разхождах се, исках да остана сам.. А ти защо си тук?
Не исках да я ядосвам, не знаех дали е добра или не и не биваше да я дразня, но щом тя ме питаше..
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Гората        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората        Icon_minitimeСря Фев 01, 2012 4:15 pm

Попита ме какво правя тук и аз се засмях. Смеех се на висок глас, съвсем неучтиво. Изведнъж спрях, хванах го за блузата и изсъсках в лицето му:
- Не мисля, че е твоя работа. - После се огледах предпазливо: - Не бива да се мотаеш сам вечер из тази гора. Не се знае на какво може да попаднеш. Толкова ли си глупав? Разхождаш се сам! На пълнолуние.
- Защо не.. - попита ме малкият плахо.
Засмях се:
- Ти да не си от вчера вампир? В града има и върколаци, а ухапване от върколак би те убило веднага!
- Тогава ти защо се разхождаш сама?
- Не ставай нахален, малчо! - отвърнах му със сърказъм. И тогава се сетих, че не съм се запознала с него. Протегнах ръка: - Името ми е Каролайн!
- Ейнджъл! - подаде ми ръка плахо. Тогава забеляза, че съм малко тъжна: - Какво ти е?
- Нищо, просто.. същността ми създава големи проблеми. Гаджето ми разбра.. а е ловец на вампири!
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Ейнджъл Броук
Вампир
Вампир
Ейнджъл Броук


Брой мнения : 4
Join date : 01.02.2012

Роул Плей
Години: 16 човешки, 49 вампирски
Характер: Той е мълчалив и необщителен, обича да прекарва голяма част от времето си сам, затворен е и рядко излиза с приятели. Всъщност Ейнджъл няма много приятели, но това не го натъжава. Рядко се вбесява, обикновено е тих и потънал в размисли.
История: Ейнджъл (Ей) е роден през 1996 г. в Ню Орлиънс. Детството му не е особено хубаво - баща му често пие, а майка му загива в катастрофа, когато той е на 7. Тогава Ей е принуден да замине за Мистик Фолс, за да бъде отгледан от леля си и чичо си, които се стараят да го обграждат с любов и внимание. Тук Ейнджъл се запознава с много хора и създава приятелство с Каролайн Форбс, която също е вампир.

Гората        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората        Icon_minitimeСря Фев 01, 2012 4:22 pm

Изненадах се, че споделя такова нещо с някого, когото познава от по-малко от минута. Изведнъж, за моя най-голяма изненада, в очите й заблестяха сълзи и тя започна да плаче. Не знаех какво да направя, но не можех да стоя така - прегърнах я и започнах да милвам косата й.
- Шшшт.. недей! - опитвах се да я успокоя, но тя не спираше да плаче. Каква ирония - в началото изглеждаше надута и недружелюбна, а сега беше проявила слабост и плачеше на рамото ми! - Не.. недей..
Нищо не можеше да помогне, но аз трябваше да изведа Керълайн от гората - нали каза, че ухапване от върколак убива вампир, сигурно беше вярно - Кер не ми изглеждаше вчерашна. И така, аз тръгнах по една тъмна пътека към изхода на гората, а тя преплиташе краката си, беше се отпуснала на мен и все така плачеше. И пред нас се изправи красиво момиче с тъмна коса.
Върнете се в началото Go down
Kaisy Miller
Върколак
Върколак
Kaisy Miller


Брой мнения : 20
Join date : 22.01.2012

Роул Плей
Години: 20
Характер: Не се доверява лесно, мнителна е и винаги проучва хората, преди да ги допусне до себе си. Не е доверчива. Хората трудно могат да станат част от живота й, но и много лесно могат да го напуснат. Много е пленителна, но е единак и предпочита да е сама.
История: Кейси е родена в Мистик Фолс, на 17 години разбира, че над рода й тегне проклятие - баща й е върколак. След месец случайно блъска момче с колата - момчето умира и оттогава Келси е прокълната винаги при пълнолуние да се превръща във вълк. По-късно се запознава с Мейсън - красавецът на училището, капитан на футболния отбор, и разбира, че той също е върколак. След поредица от мистериозни нападения на хора по време на пълнолуние, Мейсън й признава, че не може да се контролира и Кейси се разделя с него. Заживява на малък остров, обитаван от жени-амазонки, също върколаци, и е техен водач, но след няколко години напуска острова и се връща в Мистик Фолс. Тя е внимателна кого допуска до себе си и предпочита да е сама.

Гората        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората        Icon_minitimeСря Фев 01, 2012 4:28 pm

- Боже мой! - прошепнах разтревожено. Керълайн плачеше, а едно момче я подпираше и се опитваше да ходи. - Кер, къде ли не те търсих.. Какво е станало с теб?
- Срещнахме се тук.. разстроена е заради някакво момче! Какво да правя? - започна да обяснява момчето, което определено беше вампир.
- Ето ключове.. - затърсих ключовете за къщата из дрехите си, извадих ги и ги подадох на момчето: - Заведи я в къщата ми! Тя знае къде е , нека ти обясни.. трябва да се вържа и упоя, махнете се незабавно от гората!
Момчето кимна и продължи с Керълайн по пътеката. Кой беше този..? Но трябваше да бързам, Луната вече изгряваше и нямах много време...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората    Гората        Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на горската фея в гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
A world full of mistery RPG :: Мистик Фолс :: Покрайнините на града-
Идете на: