A world full of mistery RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Каролайн Форбс
Водопада   Vote_lcapВодопада   Voting_barВодопада   Vote_rcap 
Kaisy Miller
Водопада   Vote_lcapВодопада   Voting_barВодопада   Vote_rcap 
Катрин Евълс
Водопада   Vote_lcapВодопада   Voting_barВодопада   Vote_rcap 
Шер Лейв
Водопада   Vote_lcapВодопада   Voting_barВодопада   Vote_rcap 
Далия Екълс
Водопада   Vote_lcapВодопада   Voting_barВодопада   Vote_rcap 
Алис Муун
Водопада   Vote_lcapВодопада   Voting_barВодопада   Vote_rcap 
Ever Bloom
Водопада   Vote_lcapВодопада   Voting_barВодопада   Vote_rcap 
Nick Rogers
Водопада   Vote_lcapВодопада   Voting_barВодопада   Vote_rcap 
Даниел Фел
Водопада   Vote_lcapВодопада   Voting_barВодопада   Vote_rcap 
Елена Гилбърт
Водопада   Vote_lcapВодопада   Voting_barВодопада   Vote_rcap 
Latest topics
» Къщата на Кейси Милър
Водопада   Icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 4:42 pm by Каролайн Форбс

» Кафенето на първия етаж
Водопада   Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 8:02 am by Катрин Евълс

» Търся си другарче за РП
Водопада   Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 7:44 am by Катрин Евълс

» Реката
Водопада   Icon_minitimeПон Мар 19, 2012 6:17 pm by Ever Bloom

» Създаване на демони
Водопада   Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 7:23 pm by Каролайн Форбс

» Промяна на история
Водопада   Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Смяна на име, раса или лик
Водопада   Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Промяна на външен вид, характер
Водопада   Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

» Премахване и/или добавяне на дарби
Водопада   Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Подкрепете форума
BGtopRealTop.net
Екип
Администратори Водопада   0875810e Водопада   Avory Модератори Водопада   Ever Водопада   Alice
Късметчета

 

 Водопада

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Водопада   Empty
ПисанеЗаглавие: Водопада    Водопада   Icon_minitimeПон Яну 16, 2012 4:24 pm

...
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Kaisy Miller
Върколак
Върколак
Kaisy Miller


Брой мнения : 20
Join date : 22.01.2012

Роул Плей
Години: 20
Характер: Не се доверява лесно, мнителна е и винаги проучва хората, преди да ги допусне до себе си. Не е доверчива. Хората трудно могат да станат част от живота й, но и много лесно могат да го напуснат. Много е пленителна, но е единак и предпочита да е сама.
История: Кейси е родена в Мистик Фолс, на 17 години разбира, че над рода й тегне проклятие - баща й е върколак. След месец случайно блъска момче с колата - момчето умира и оттогава Келси е прокълната винаги при пълнолуние да се превръща във вълк. По-късно се запознава с Мейсън - красавецът на училището, капитан на футболния отбор, и разбира, че той също е върколак. След поредица от мистериозни нападения на хора по време на пълнолуние, Мейсън й признава, че не може да се контролира и Кейси се разделя с него. Заживява на малък остров, обитаван от жени-амазонки, също върколаци, и е техен водач, но след няколко години напуска острова и се връща в Мистик Фолс. Тя е внимателна кого допуска до себе си и предпочита да е сама.

Водопада   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада   Icon_minitimeПон Яну 23, 2012 12:27 pm

Мистик Фолс се беше променил много за 2 години, но все още беше същото тихо и спокойно градче. На пръв поглед...
Вдигнах глава към красивия водопад и ахнах от възхищение, след това седнах на поляната пред него, за да почина от пътя. Оставих на тревата тежката раница, която носех на гръб, седнах и затворих очи, за да почувствам водопада. Слънцето го огряваше и го правеше още по-красив и буен. И тогава се сетих, че когато идвахме с братята ми тук като малки, винаги се криехме зад самия водопад, в нещо като малка пещера. Щом минехме под водопада - той не беше много силен - се озовавахме на нашето място - там играехме, карахме се , споряхме, прегръщахме се... Толкова много спомени! Съблякох се по бански и бързо изтичах до водата. По принцип водата беше леденостудена, но сега беше затоплена от слънцето и беше приятна. Започнах да ходя във водата, а когато вече нямаше дъно, отпуснах тялото си и бавно заплувах към водопада. Щом стигнах до него, затворих очи, усмихнах се и използвах скоростта си, за да премина през падащата вода, и ето, че вече бях в пещерата. Коремът ми се допря до камъчетата на дъното, аз станах и излязох от водата.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Водопада   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада   Icon_minitimeПон Яну 23, 2012 12:31 pm

Някой беше преминал през водопада. Мислех си, че само аз знам за това място - е, явно не беше така. Взех лъка със сребърните коршуми, защото си помислих, че е върколак. И наистина беше, но не във вълчата си форма - едно красиво, пленително момиче с красива коса и очи, излезе от водата. Когато дръпнах лъка и коршума полетя към нея, тя просто вдигна ръка с изненадваща сила и го хвана, а след това го хвърли на земята и впи поглед в мен.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Kaisy Miller
Върколак
Върколак
Kaisy Miller


Брой мнения : 20
Join date : 22.01.2012

Роул Плей
Години: 20
Характер: Не се доверява лесно, мнителна е и винаги проучва хората, преди да ги допусне до себе си. Не е доверчива. Хората трудно могат да станат част от живота й, но и много лесно могат да го напуснат. Много е пленителна, но е единак и предпочита да е сама.
История: Кейси е родена в Мистик Фолс, на 17 години разбира, че над рода й тегне проклятие - баща й е върколак. След месец случайно блъска момче с колата - момчето умира и оттогава Келси е прокълната винаги при пълнолуние да се превръща във вълк. По-късно се запознава с Мейсън - красавецът на училището, капитан на футболния отбор, и разбира, че той също е върколак. След поредица от мистериозни нападения на хора по време на пълнолуние, Мейсън й признава, че не може да се контролира и Кейси се разделя с него. Заживява на малък остров, обитаван от жени-амазонки, също върколаци, и е техен водач, но след няколко години напуска острова и се връща в Мистик Фолс. Тя е внимателна кого допуска до себе си и предпочита да е сама.

Водопада   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада   Icon_minitimeПон Яну 23, 2012 12:34 pm

-Що за посрещане? - присвих очи - Коя си и какво правиш тук?
Всъщност знаех, че е вампир - бях се научила да ги усещам от разстояние, но не и да се бия с тях. Какво щях да правя? Дали щеше да ме нападне отново...?
-И защо беше това? - при думата "това", погледнах сребърния коршум, който бях хванала току-що.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Водопада   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада   Icon_minitimeПон Яну 23, 2012 1:16 pm

- Просто... се... защитавах. - измърморих тихо и вдигнах предизвикателно брадичка - Ами ти коя си? И откъде знаеш за това място...?
Аз го бях открила случайно, докато един ден се къпех под водопада. Дотогава не знаех, че от другата страна на водопада има пещера с малко езерце. А сега исках просто да остана сама, никой да не знае къде съм. Просто трябваше да се скрия някъде!
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Kaisy Miller
Върколак
Върколак
Kaisy Miller


Брой мнения : 20
Join date : 22.01.2012

Роул Плей
Години: 20
Характер: Не се доверява лесно, мнителна е и винаги проучва хората, преди да ги допусне до себе си. Не е доверчива. Хората трудно могат да станат част от живота й, но и много лесно могат да го напуснат. Много е пленителна, но е единак и предпочита да е сама.
История: Кейси е родена в Мистик Фолс, на 17 години разбира, че над рода й тегне проклятие - баща й е върколак. След месец случайно блъска момче с колата - момчето умира и оттогава Келси е прокълната винаги при пълнолуние да се превръща във вълк. По-късно се запознава с Мейсън - красавецът на училището, капитан на футболния отбор, и разбира, че той също е върколак. След поредица от мистериозни нападения на хора по време на пълнолуние, Мейсън й признава, че не може да се контролира и Кейси се разделя с него. Заживява на малък остров, обитаван от жени-амазонки, също върколаци, и е техен водач, но след няколко години напуска острова и се връща в Мистик Фолс. Тя е внимателна кого допуска до себе си и предпочита да е сама.

Водопада   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада   Icon_minitimeПон Яну 23, 2012 1:27 pm

- Какво те интересува коя съм? - сбърчих вежди подозрително. - И това място си е мое. Когато бях малка, с братята ми играехме тук. Така че се махни.
Едва бях изрекла последната дума, когато чухме някакъв звук - някой плуваше към водопада. С голяма скорост стигнах до вампирката, минах зад нея и й запуших устата, като я държах здраво. Тя се дърпаше и се опитваше да изкрещи, но от устата й не излизаха нищо повече от тихи звуци.
- Шшшт! - измърморих строго и още повече затегнах хватката. Тогава и тя чу шума на водата и спря да се съпротивлява.
Някой приближаваше. През водопада успях да видя една фигура на животно. Вълк. Върколак. Какво щеше да прави вампирката?
Вълкът премина през водопада само с един голям скок, застана срещу нас, като дишаше тежко. Беше готов всеки момент да нападне момичето. Той наведе леко гърба си и скочи напред към нея.
- Не! - изкрещях аз на вълка и пуснах момичето, което се скри изплашено зад мен. Вълкът се спря и ме погледна, без да спира да ръмжи. Бавно и тихо започнах да съскам на момичето зад мен, без да изпускам от поглед вълка:
- В ъгъла! Там има вълча билка. Откъсни малко.
Усещах как вампирката гледаше все така изплашено вълка, без да помръдне.
- Чуваш ли ме? Ако не го направиш, ще те убие и няма да мога да го спра!
Последното изречение май подейства, момичето тръгна към ъгъла на пещерата - там, където имаше няколко стръка с билката.
- Бавно. - подчертах аз, без да изпускам вълка от поглед.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Водопада   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада   Icon_minitimeПон Яну 23, 2012 1:30 pm

И аз бавно тръгнах към онази част от пещерата - наистина имаше малко трева, но според мен това бяха чисто и просто бурени, които, поради липсата на достатъчно светлина, скоро щяха да увехнат. Но защо ми помагаше, като не ме познава? Стигнах до билката и откъснах два стръка.
- И сега какво?
Момичето не беше откъсвало поглед от вълка, от както се беше появил в пещерата. Той също я гледаше. Изведнъж момичето бавно се приближи към него и клекна, за да го гледа право в очите . По дяволите, какво правеше?
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Kaisy Miller
Върколак
Върколак
Kaisy Miller


Брой мнения : 20
Join date : 22.01.2012

Роул Плей
Години: 20
Характер: Не се доверява лесно, мнителна е и винаги проучва хората, преди да ги допусне до себе си. Не е доверчива. Хората трудно могат да станат част от живота й, но и много лесно могат да го напуснат. Много е пленителна, но е единак и предпочита да е сама.
История: Кейси е родена в Мистик Фолс, на 17 години разбира, че над рода й тегне проклятие - баща й е върколак. След месец случайно блъска момче с колата - момчето умира и оттогава Келси е прокълната винаги при пълнолуние да се превръща във вълк. По-късно се запознава с Мейсън - красавецът на училището, капитан на футболния отбор, и разбира, че той също е върколак. След поредица от мистериозни нападения на хора по време на пълнолуние, Мейсън й признава, че не може да се контролира и Кейси се разделя с него. Заживява на малък остров, обитаван от жени-амазонки, също върколаци, и е техен водач, но след няколко години напуска острова и се връща в Мистик Фолс. Тя е внимателна кого допуска до себе си и предпочита да е сама.

Водопада   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада   Icon_minitimeПон Яну 23, 2012 1:36 pm

- Гастор... ти ли си? - заговорих му нежно. Нима наистина бе той, момчето, което преди години живееше с мен и другите момичето-вълколаци на острова? Изглеждаше точно като него във вълчата си форма. Макар и да не бях съвсем сигурна и да не можех да го позная по вълчата му форма, никога не бих забравила тези красиви, дълбоки, кехлибарени очи. От него се чу едно тихо скимтене и той придоби нещо, наподобяващо дакелски поглед.
- Гастор... - повторих аз, прегърнах го и отпуснах глава на гърдите му.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Водопада   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада   Icon_minitimeСря Яну 25, 2012 3:22 pm

Спрях изведнъж и погледнах учудено момичето, което беше отпуснало глава върху гърдите на вълка.
- Кой е той? Ще ме нарани ли?
Знам , че не беше уместно да попитам точно това, но бях свикнала винаги, щом видя върколак, да бягам и да се крия. Досега нямаше изключения, освен това странно мнително момиче.
Кейси се изправи и ме погледна с радост в очите.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Kaisy Miller
Върколак
Върколак
Kaisy Miller


Брой мнения : 20
Join date : 22.01.2012

Роул Плей
Години: 20
Характер: Не се доверява лесно, мнителна е и винаги проучва хората, преди да ги допусне до себе си. Не е доверчива. Хората трудно могат да станат част от живота й, но и много лесно могат да го напуснат. Много е пленителна, но е единак и предпочита да е сама.
История: Кейси е родена в Мистик Фолс, на 17 години разбира, че над рода й тегне проклятие - баща й е върколак. След месец случайно блъска момче с колата - момчето умира и оттогава Келси е прокълната винаги при пълнолуние да се превръща във вълк. По-късно се запознава с Мейсън - красавецът на училището, капитан на футболния отбор, и разбира, че той също е върколак. След поредица от мистериозни нападения на хора по време на пълнолуние, Мейсън й признава, че не може да се контролира и Кейси се разделя с него. Заживява на малък остров, обитаван от жени-амазонки, също върколаци, и е техен водач, но след няколко години напуска острова и се връща в Мистик Фолс. Тя е внимателна кого допуска до себе си и предпочита да е сама.

Водопада   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада   Icon_minitimeСря Яну 25, 2012 3:31 pm

- Това е един... - погледнах вълка и се усмихнах - стар приятел.
Много добър стар приятел. Той беше живял известно време с мен и момичетата-върколаци на острова и наистина ни помагаше с намирането на храна, станахме наистина близки. Дори почти бяхме станали повече от приятели, но тогава реших да напусна острова и да опитам да живея нормален живот и оттогава не бяхме се виждали. Обърнах се към Гастор:
- Тя не е лоша, не я наранявай...
Той ме погледна с дълбоките си очи, изпълнени с доброта и любов, но за моя изненада и най-голямо съжаление изскимтя , обърна се и бързо премина през водопада и изчезна от погледа ни. Изтичах около метър напред и прошепнах:
- Гастор... чакай...
Но той не се спря, просто изчезна от погледа ни. Стоях така и гледах към брега отвъд водопада и реката. Усещах учудения поглед на Керълайн, но не исках да се обърна, за да не види сълзите ми. Но те надделяха - аз закрих лицето си с ръце и седнах на земята, а тялото ми започна да се тресе от плач.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Водопада   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада   Icon_minitimeСря Яну 25, 2012 3:40 pm

Не знаех какво да направя, но тя беше тъжна заради Гастор. Клекнах пред нея и се опитах нежно да открия лицето й.
- Хей... - Наистина не знаех какво да кажа , затова замълчах и изчаках да ме погледне, но тя не го стори. - Недей така.
Явно наистина беше тъжна. Седнах до нея и продължих да й говоря.
- Сигурна съм, че пак ще се срещнете. - Всъщност не бях толкова убедена, но исках да я утеша. - Защо не ми разкажеш за него... и за себе си?
И тогава се сетих, че още не знаех името й, нито тя моето. Затова подадох ръка:
- Казвам се Каролайн.
Но ръката ми остана да виси във въздуха, а момичето все още не беше открило лицето си.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Kaisy Miller
Върколак
Върколак
Kaisy Miller


Брой мнения : 20
Join date : 22.01.2012

Роул Плей
Години: 20
Характер: Не се доверява лесно, мнителна е и винаги проучва хората, преди да ги допусне до себе си. Не е доверчива. Хората трудно могат да станат част от живота й, но и много лесно могат да го напуснат. Много е пленителна, но е единак и предпочита да е сама.
История: Кейси е родена в Мистик Фолс, на 17 години разбира, че над рода й тегне проклятие - баща й е върколак. След месец случайно блъска момче с колата - момчето умира и оттогава Келси е прокълната винаги при пълнолуние да се превръща във вълк. По-късно се запознава с Мейсън - красавецът на училището, капитан на футболния отбор, и разбира, че той също е върколак. След поредица от мистериозни нападения на хора по време на пълнолуние, Мейсън й признава, че не може да се контролира и Кейси се разделя с него. Заживява на малък остров, обитаван от жени-амазонки, също върколаци, и е техен водач, но след няколко години напуска острова и се връща в Мистик Фолс. Тя е внимателна кого допуска до себе си и предпочита да е сама.

Водопада   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада   Icon_minitimeСря Яну 25, 2012 3:45 pm

- Знам как се казваш! - леко се сопнах. - Аз съм Кейси. - но не подадох ръка. - Виж, ще ти разкажа за себе си, защото усещам, че си добра, но ако все пак греша... ще те убия.
Момичето кимна.
- Аз съм върколак, сигурно вече знаеш. Родена съм тук, когато станах върколак заживях на един остров с едни момичета, които също бяха като мен. Там живях малко повече от година, скоро се завърнах тук. - Вдигнах поглед към Керълайн: - Каква е твоята история?
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Водопада   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада   Icon_minitimeСря Яну 25, 2012 3:49 pm

- Ами аз... всъщност съм на 334 години... и аз съм родена тук. На 19 години починах и се събудих като вампир, защото едно момче ме караше да пия кръвта му... В Атланта срещнах няколко върколака, които ме преследват, защото съм вампир... затова се крия тук. Семейството ми почина отдавна...
При последното изречение, очите ми се насълзиха. Все още пазех всичките си спомени от детството, от родителите и от сестра си. Помнех как играехме в двора по цял ден...
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Kaisy Miller
Върколак
Върколак
Kaisy Miller


Брой мнения : 20
Join date : 22.01.2012

Роул Плей
Години: 20
Характер: Не се доверява лесно, мнителна е и винаги проучва хората, преди да ги допусне до себе си. Не е доверчива. Хората трудно могат да станат част от живота й, но и много лесно могат да го напуснат. Много е пленителна, но е единак и предпочита да е сама.
История: Кейси е родена в Мистик Фолс, на 17 години разбира, че над рода й тегне проклятие - баща й е върколак. След месец случайно блъска момче с колата - момчето умира и оттогава Келси е прокълната винаги при пълнолуние да се превръща във вълк. По-късно се запознава с Мейсън - красавецът на училището, капитан на футболния отбор, и разбира, че той също е върколак. След поредица от мистериозни нападения на хора по време на пълнолуние, Мейсън й признава, че не може да се контролира и Кейси се разделя с него. Заживява на малък остров, обитаван от жени-амазонки, също върколаци, и е техен водач, но след няколко години напуска острова и се връща в Мистик Фолс. Тя е внимателна кого допуска до себе си и предпочита да е сама.

Водопада   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада   Icon_minitimeЧет Яну 26, 2012 12:41 pm

- Защо не дойдеш с мен вкъщи, мога да те скрия поне за известно време? - предложих й аз. Тя леко се притесни, но и двете знаехме, че нямаше друг избор. Не можеше вечно да се крие в малката пещера с езерото зад водопада, един върколак вече знаеше къде е, скоро и други щяха да разберат. По принцип съм много мнителна, трудно допускам хора в живота си и винаги преди това ги проучвам, за да съм сигурна, че мога да им вярвам. Вгледах се в очите на Керълайн, за секунди стояхме така, гледайки се в очите, без да мърдаме, докато и двете се убедихме, че можем да си вярваме.
- Хайде! - подканих я аз и станах. Двете се хванахме за ръце, затворихме очи и се пренесохме на поляната до реката. И така тръгнахме към дома ми.
Върнете се в началото Go down
Алис Муун
Вампир
Вампир
Алис Муун


Брой мнения : 12
Join date : 13.02.2012

Роул Плей
Години: 21 човешки, 1247 вампирски
Характер: Тя е смела, решителна и държи всичко да става по нейния начин. Не обича някой да й казва какво да прави и да управлява живота й. Не обича да бяга, предпочита да се изправи срещу проблема и да го премахне.
История: Алис е родена в Англия в бедно семейство. Майка й е лечителка, известна с познанията и билките си, а баща й се грижи за възпитанието на децата. Семейството й е многодетно: Алис има една сестра и четири братя, един от които е с четири години по-голям от нея, я другите са с три, пет и шест години по-малки. Когато Алис е на 12 години, Англия влиза във война с Франция и по-големият брат на Алис е убит, както и баща й, а единствената й сестра е пленена и продадена като слугиня. Майка й я изпраща заедно с тримата й братя в Уелс, който остава незасегнат от войните на Англия. Там те са отгледани от чичо си по бащина линия Джонатан, известен с разказите си за митични същества и смахнатите си изобретения, и смятан за луд. Джонатан често разказва на племенниците си за вампири, върколаци, вещици и всякакви други същества. Пет години по-малкият й брат, който тогава е на 12 години, е много развълнуван и е един от малкото, които вярват на приказките на Джонатан. Той тръгва да търси вампири и по собствено желание е превърнат на 13 години във вампир, след което изчезва. Когато става на 19 години, Алис заминава за Европа, за да учи. Там тя е превърната във вампир от жена, която се оказва нейна далечна леля и вещица. На 22 години Алис ражда извънбрачно дете, което дава на богато семейство, тъй като тя е принудена често да се мести заради същността си и иска детето да израстне в безопасност и сигурност. Тя ражда с помощта на магия на леля си и се споразумява с нея да забави трансформацията на детето с 19 години, а дарбите му - с 10. Когато се връща в Уелс след 7 години, тя заварва къщата на Джонатан опожарена. Самият Джонатан е убит заради всичко, което знае, а братята й са изчезнали отдавна. Тогава тя прочита трудовете на чичо си и разбира, че всичко е вярно. Притеснена, че братята й са в опасност, тя тръгва да ги търси и желанието й да ги намери я отвежда в Мистик Фолс, където тя намира човекът, когото най-малко е очаквала да срещне - дъщеря си.

Водопада   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада   Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 1:03 pm

Бях разгледала голяма част от Мистик Фолс и ми харесваше, беше спокойно градче... на пръв поглед. Аз знаех, че всички тези легенди за вампири, върколаци и всякакви други същества са истински, а не митове както мислеха днешните жители на града. Именно затова ми харесваше тук, заради интересните събития, които ставаха в това на пръв поглед тихо и спокойно градче. И...
- Здравей! - мислите ми бяха прекъснати от един нежен топъл женски глас. Когато се обърнах по посока на гласа, погледът ми срещна този на едно младо красиво момиче.
Върнете се в началото Go down
Шер Лейв
Вампир
Вампир
Шер Лейв


Брой мнения : 16
Join date : 08.02.2012

Роул Плей
Години: 26/619
Характер: Тя е много емоционална, щура, понякога безотговорна и спонтанна, обича да се шегува и често се забърква в неприятности заради импулсивността си.
История: Шер е родена във Флорида, живее с майка си, не познава баща си и майка й никога не говори за него. Когато става на 17, Шер разбира, че е извънбрачно дете и майка й не е означавала нищо за баща й. Скоро тя се запознава с Дилън, която я превръща във вампир и я използва за мръсна работа. Когато Дилън е убита, Шер решава да се установи в Мистик Фолс, привлечена от историята и легендите му и там намира сестра си, злата вампирка Катрин Евълс, която я търси, за да я убие, но и истински приятели - Като Kaisy Miller, Ейнджъл Броук и Каролайн Форбс. Тя дори се влюбва в Ейнджъл, но не събира смелост да му признае чувствата си.

Водопада   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада   Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 1:07 pm

- Коя си ти, по дяволите...? - изгледа ме жената от глава до пети.
- Шер! - подадох й ръка, а тя я пое, макар и несигурно и след кратко колебание.- Ти си Алис, нали? Чакахме те.
- Вие? И... откъде знаеш името ми? - тя ме гледаше малко неодобрително и беше изненадана, личеше си.
- Ами, аз съм като теб, Алис. Знаем историята ти. И можем да ти помогнем.
- Моля???
Върнете се в началото Go down
Алис Муун
Вампир
Вампир
Алис Муун


Брой мнения : 12
Join date : 13.02.2012

Роул Плей
Години: 21 човешки, 1247 вампирски
Характер: Тя е смела, решителна и държи всичко да става по нейния начин. Не обича някой да й казва какво да прави и да управлява живота й. Не обича да бяга, предпочита да се изправи срещу проблема и да го премахне.
История: Алис е родена в Англия в бедно семейство. Майка й е лечителка, известна с познанията и билките си, а баща й се грижи за възпитанието на децата. Семейството й е многодетно: Алис има една сестра и четири братя, един от които е с четири години по-голям от нея, я другите са с три, пет и шест години по-малки. Когато Алис е на 12 години, Англия влиза във война с Франция и по-големият брат на Алис е убит, както и баща й, а единствената й сестра е пленена и продадена като слугиня. Майка й я изпраща заедно с тримата й братя в Уелс, който остава незасегнат от войните на Англия. Там те са отгледани от чичо си по бащина линия Джонатан, известен с разказите си за митични същества и смахнатите си изобретения, и смятан за луд. Джонатан често разказва на племенниците си за вампири, върколаци, вещици и всякакви други същества. Пет години по-малкият й брат, който тогава е на 12 години, е много развълнуван и е един от малкото, които вярват на приказките на Джонатан. Той тръгва да търси вампири и по собствено желание е превърнат на 13 години във вампир, след което изчезва. Когато става на 19 години, Алис заминава за Европа, за да учи. Там тя е превърната във вампир от жена, която се оказва нейна далечна леля и вещица. На 22 години Алис ражда извънбрачно дете, което дава на богато семейство, тъй като тя е принудена често да се мести заради същността си и иска детето да израстне в безопасност и сигурност. Тя ражда с помощта на магия на леля си и се споразумява с нея да забави трансформацията на детето с 19 години, а дарбите му - с 10. Когато се връща в Уелс след 7 години, тя заварва къщата на Джонатан опожарена. Самият Джонатан е убит заради всичко, което знае, а братята й са изчезнали отдавна. Тогава тя прочита трудовете на чичо си и разбира, че всичко е вярно. Притеснена, че братята й са в опасност, тя тръгва да ги търси и желанието й да ги намери я отвежда в Мистик Фолс, където тя намира човекът, когото най-малко е очаквала да срещне - дъщеря си.

Водопада   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада   Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 1:12 pm

Сега вече нищо не разбирах. Кои бяха ТЕ? Откъде знаеха историята ми и как така можели да ми помогнат...?
- Всичко ще ти обясня. - побърза да каже тя. - Но затова трябва да дойдеш с мен. Чакат ни.
- Никъде няма да ходя с теб! - дръпнах се назад, скръстих ръце и се намусих като сърдито малко дете. - Не те познавам и .. си странна. - последната дума я казах с неодобрение.
- Стига! - засмя се тя. - Можеш да ми имаш доверие. Довери ми се, Алис.
Не знам как, но с няколко думи успя да ме убеди , че мога да й вярвам. Тръгнах бавно след нея по пътеката, по която ме поведе , и по целия път я оглеждах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Водопада   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада    Водопада   Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Водопада
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Пътеката към водопада
» Тайната пещера зад водопада

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
A world full of mistery RPG :: Мистик Фолс :: Водопад-
Идете на: