A world full of mistery RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Каролайн Форбс
Дискотеката Vote_lcapДискотеката Voting_barДискотеката Vote_rcap 
Kaisy Miller
Дискотеката Vote_lcapДискотеката Voting_barДискотеката Vote_rcap 
Катрин Евълс
Дискотеката Vote_lcapДискотеката Voting_barДискотеката Vote_rcap 
Шер Лейв
Дискотеката Vote_lcapДискотеката Voting_barДискотеката Vote_rcap 
Далия Екълс
Дискотеката Vote_lcapДискотеката Voting_barДискотеката Vote_rcap 
Алис Муун
Дискотеката Vote_lcapДискотеката Voting_barДискотеката Vote_rcap 
Ever Bloom
Дискотеката Vote_lcapДискотеката Voting_barДискотеката Vote_rcap 
Nick Rogers
Дискотеката Vote_lcapДискотеката Voting_barДискотеката Vote_rcap 
Даниел Фел
Дискотеката Vote_lcapДискотеката Voting_barДискотеката Vote_rcap 
Елена Гилбърт
Дискотеката Vote_lcapДискотеката Voting_barДискотеката Vote_rcap 
Latest topics
» Къщата на Кейси Милър
Дискотеката Icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 4:42 pm by Каролайн Форбс

» Кафенето на първия етаж
Дискотеката Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 8:02 am by Катрин Евълс

» Търся си другарче за РП
Дискотеката Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 7:44 am by Катрин Евълс

» Реката
Дискотеката Icon_minitimeПон Мар 19, 2012 6:17 pm by Ever Bloom

» Създаване на демони
Дискотеката Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 7:23 pm by Каролайн Форбс

» Промяна на история
Дискотеката Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Смяна на име, раса или лик
Дискотеката Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Промяна на външен вид, характер
Дискотеката Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

» Премахване и/или добавяне на дарби
Дискотеката Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Подкрепете форума
BGtopRealTop.net
Екип
Администратори Дискотеката 0875810e Дискотеката Avory Модератори Дискотеката Ever Дискотеката Alice
Късметчета

 

 Дискотеката

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeПон Яну 16, 2012 4:23 pm

Това е дискотеката в Мистик Фолс.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Катрин Евълс
Хибрид
Хибрид
Катрин Евълс


Брой мнения : 16
Join date : 18.01.2012

Роул Плей
Години: 25 (622)
Характер: Катрин е зла, самовлюбена, егоистична и манипулативна кучка , която винаги гледа да спаси себе си без значение на каква цена. Тя умее да се крие, да съблазнява и използва мъжете да й вършат мръсната работа, а после ги убива.
История: Катрин идва от сравнително заможно за времето си семейство, има двама братя и една сестра, за която научава късно. Баща й е ловец на вампири. Когато става на 19, се влюбва в красивия Стефан, но след месец е изпратена от родителите си да учи в Атланта и не го вижда повече. По-късно разбира, че Стефан е бил вампир и бащата й го е убил. Безкрайно разгневена и тъжна, тя се завръща в Мистик Фолс и убива баща си, а майка й успява да избяга. Не след дълго среща загадъчна жена, която насила я превръща във вампир, й Луцифер, който я превръща в демон и й дава дарби. Той й казва, че като полудемон трябва да я заведе в ада и да живее там, а не на земята, но Катрин не се съгласява и тръгва да бяга от Пък, Древния демон, дошъл на земята със специалната мисия да намери Катрин и на всяка цена да я отведе от Земята и да я заведе в Ада, където е мястото й като демон. Пък е единственото същество, от което Катрин се страхува. Скоро група от вампири, един демон и Пък, се отправят на пътешествие, за да я открият.

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 2:42 pm

Огледах се. Наоколо беше претъпкано с хора. Значи това било 21 век.
Започнах да вървя в неизвестна посока, като бутах хората след себе си, без да им се извинявам. Усетих няколко възмутени и гневни погледа върху себе си, точно това ми трябваше. Когато хората ме мразеха, се чувствах страхотно. Обожавам омразата. Аз буквално се храня от омразата на хората.
Бях се върнала в Мистик Фолс заради две неща: да убия майка си, която също беше превърната във вампир, и да открия сестра си, за която знаех единствено, че е извънбрачно дете на баща ми, живее тук и е някакво свръхестествено същество. Не знаех дори как изглежда, но имах дарбата да я позная, щом я срещна. Явно не беше тук. Бързо тръгнах към изхода, ушите ми вече не издържаха на целия този шум, когато момичето, което бях блъснала, ме изгледа и застана точно пред мен.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 2:47 pm

Застанах пред жената, която буташе всички по пътя си. Ама че наглост! Явно се учуди от смелостта ми. Чакаше да се отместя, но аз нямах намерение да го сторя. Бях усетила нещо в нея, нещо странно, свръхестествено. Това всъщност май бе по-вероятната причина да препреча пътя й и да не я пусна да мине.
-Не си дошла тук случайно... Имаш нечиста цел. - Присвих очи. - Искаш да навредиш на някого...
Сега вече наистина нямаше да я пусна да излезе. Не и докато не разбера защо е тук.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Катрин Евълс
Хибрид
Хибрид
Катрин Евълс


Брой мнения : 16
Join date : 18.01.2012

Роул Плей
Години: 25 (622)
Характер: Катрин е зла, самовлюбена, егоистична и манипулативна кучка , която винаги гледа да спаси себе си без значение на каква цена. Тя умее да се крие, да съблазнява и използва мъжете да й вършат мръсната работа, а после ги убива.
История: Катрин идва от сравнително заможно за времето си семейство, има двама братя и една сестра, за която научава късно. Баща й е ловец на вампири. Когато става на 19, се влюбва в красивия Стефан, но след месец е изпратена от родителите си да учи в Атланта и не го вижда повече. По-късно разбира, че Стефан е бил вампир и бащата й го е убил. Безкрайно разгневена и тъжна, тя се завръща в Мистик Фолс и убива баща си, а майка й успява да избяга. Не след дълго среща загадъчна жена, която насила я превръща във вампир, й Луцифер, който я превръща в демон и й дава дарби. Той й казва, че като полудемон трябва да я заведе в ада и да живее там, а не на земята, но Катрин не се съгласява и тръгва да бяга от Пък, Древния демон, дошъл на земята със специалната мисия да намери Катрин и на всяка цена да я отведе от Земята и да я заведе в Ада, където е мястото й като демон. Пък е единственото същество, от което Катрин се страхува. Скоро група от вампири, един демон и Пък, се отправят на пътешествие, за да я открият.

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 2:50 pm

Откъде знаеше тази защо съм тук? Да не беше и тя някакво свръхестествено същество...? Тези мисли се въртяха в главата ми, докато оглеждах русото момиче от глава до пети.
-Мръдни се от пътя ми.
Тя обаче не го стори. Стоеше все там и все така ме гледаше подозрително с присвити очи, сякаш в момента виждаше целия ми живот и миналото ми, сякаш се опитваше да проникне в главата ми. Сега вече знаех, че и тя не е човек. Какво беше тогава?
-Мръдни се от пътя ми!
Този път го казах по-остро, със заплашителна нотка в гласа.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 2:57 pm

Беше странно, че чувах съвсем ясно думите й. Тя не крещеше, даже говореше тихо, но аз чувах съвсем ясно всичките й думи, вече не чувах музиката, около нас нямаше никой друг. Илюзия ли беше създала? Защо около нас беше мрачно и мъгливо, нямаше хора, дори не виждах земята... Просто беше черно и мъгливо, виждах и чувах единствено нея. Къде бях попаднала?
-Вампир ли си? Как направи това... Престани с тази илюзия, върни ме там, където бях!
Този път тя ме гледаше. Не долавях нищо в погледа й - нито омраза, любопитство, страх... нищо. Тя просто ме гледаше безизразно с празни очи. Разтърсих я.
-Чуваш ли?
Вече се ядосах. Но по-важното беше, че долових нещо, долових енергията около нея и тя не беше чиста. Изобщо не беше чиста. Студена болка мина през мен за частица от секундата, толкова студена, че ме заболя цялото тяло.
Но къде беше тя... Къде беше? След като я бях докоснала, тя сякаш се беше изпарила. Нямаше я.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Катрин Евълс
Хибрид
Хибрид
Катрин Евълс


Брой мнения : 16
Join date : 18.01.2012

Роул Плей
Години: 25 (622)
Характер: Катрин е зла, самовлюбена, егоистична и манипулативна кучка , която винаги гледа да спаси себе си без значение на каква цена. Тя умее да се крие, да съблазнява и използва мъжете да й вършат мръсната работа, а после ги убива.
История: Катрин идва от сравнително заможно за времето си семейство, има двама братя и една сестра, за която научава късно. Баща й е ловец на вампири. Когато става на 19, се влюбва в красивия Стефан, но след месец е изпратена от родителите си да учи в Атланта и не го вижда повече. По-късно разбира, че Стефан е бил вампир и бащата й го е убил. Безкрайно разгневена и тъжна, тя се завръща в Мистик Фолс и убива баща си, а майка й успява да избяга. Не след дълго среща загадъчна жена, която насила я превръща във вампир, й Луцифер, който я превръща в демон и й дава дарби. Той й казва, че като полудемон трябва да я заведе в ада и да живее там, а не на земята, но Катрин не се съгласява и тръгва да бяга от Пък, Древния демон, дошъл на земята със специалната мисия да намери Катрин и на всяка цена да я отведе от Земята и да я заведе в Ада, където е мястото й като демон. Пък е единственото същество, от което Катрин се страхува. Скоро група от вампири, един демон и Пък, се отправят на пътешествие, за да я открият.

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 3:06 pm

Използвах дарбата си и бях създала илюзия - тъмно пространство, в което бяхме само ние двете, а след това бях направила астрална проекция - още едно копие на себе си. Тоест, бях направила общо две илюзии. Съвсем скоро щеше да полудее от объркване, нямаше да знае къде е и дори коя е, нямаше да знае коя съм аз. Всъщност тя беше сестра ми и беше вампир, усетих го още в самото начало и бях със смесени чувства. Разбира се, както винаги, омразата надделяваше многократно. Тя беше извънбрачна, плод на изневярата на баща ми, и още по-лошото - беше дъщеря на човека, който преди повече от 600 години ми беше отнел Стефан - единствения човек, който почти беше достигнал сърцето ми, единствения, за когото ми пукаше. Всъщност, когато бях човек, ми пукаше за всички, имах чувства... но любовта ми към Стефан... никога преди не бях изпитвала това чувство, бях готова дори да умра за него и ако бях там, когато... когато... баща ми, Онзи... щях да го защитя. Искаше ми се аз да бях умряла тогава, не Стефан. Но сега вече не ми пукаше. Помнех Стефан съвсем ясно, сякаш беше вчера, но сега аз не бях човек и не изпитвах нищо към него или към когото и да било. Сякаш не го познавах. Нищо не изпитвах към Стефан вече - нито любов, нито тъга... нищо.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 3:12 pm

-Защо си страдала? - попитах съвсем неочаквано. Бях усетила илюзията й, знаех, че е зад мен. Обърнах се и тя ме гледаше. За пръв път в погледа й долових някаква емоция - страх. Не разбирах защо се страхуваше от мен и въпроса ми. Може би я беше страх, защото бях усетила слабото й място - страданието, което е изживяла преди векове. Застанах пред нея и я погледнах право в очите.
-Катрин...
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Катрин Евълс
Хибрид
Хибрид
Катрин Евълс


Брой мнения : 16
Join date : 18.01.2012

Роул Плей
Години: 25 (622)
Характер: Катрин е зла, самовлюбена, егоистична и манипулативна кучка , която винаги гледа да спаси себе си без значение на каква цена. Тя умее да се крие, да съблазнява и използва мъжете да й вършат мръсната работа, а после ги убива.
История: Катрин идва от сравнително заможно за времето си семейство, има двама братя и една сестра, за която научава късно. Баща й е ловец на вампири. Когато става на 19, се влюбва в красивия Стефан, но след месец е изпратена от родителите си да учи в Атланта и не го вижда повече. По-късно разбира, че Стефан е бил вампир и бащата й го е убил. Безкрайно разгневена и тъжна, тя се завръща в Мистик Фолс и убива баща си, а майка й успява да избяга. Не след дълго среща загадъчна жена, която насила я превръща във вампир, й Луцифер, който я превръща в демон и й дава дарби. Той й казва, че като полудемон трябва да я заведе в ада и да живее там, а не на земята, но Катрин не се съгласява и тръгва да бяга от Пък, Древния демон, дошъл на земята със специалната мисия да намери Катрин и на всяка цена да я отведе от Земята и да я заведе в Ада, където е мястото й като демон. Пък е единственото същество, от което Катрин се страхува. Скоро група от вампири, един демон и Пък, се отправят на пътешествие, за да я открият.

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 3:17 pm

Когато ме нарече Катрин, аз разширих очи от страх. Тя знаеше, че е моя сестра. Може би тя знаеше отговора на един въпрос, който ме вълнуваше от 4 века - щом беше на по-малко от 300 години (според жената, която ми разказа за нея), а татко беше умрял преди около 600... Не, беше невъзможно да е дъщеря на баща ми. Ако наистина беше неговата извънбрачна дъщеря, щях лично да я убия. Но ако не беше? Не можех да я убия тук , сега, без дори да знам коя е и дали е тази, която трябва да убия. Трябваше непременно да разбера коя е сестра ми и кое е това момиче. Премахнах илюзията и ние отново се озовахме в шумната дискотека. Всички танцуваха, музиката гърмеше в ушите ми и не издържах повече. Хвърлих на онова момиче бърз безизразен поглед и просто изчезнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотеката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
A world full of mistery RPG :: Мистик Фолс :: Дискотека "Бижу"-
Идете на: