A world full of mistery RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Каролайн Форбс
Бара на плажа Vote_lcapБара на плажа Voting_barБара на плажа Vote_rcap 
Kaisy Miller
Бара на плажа Vote_lcapБара на плажа Voting_barБара на плажа Vote_rcap 
Катрин Евълс
Бара на плажа Vote_lcapБара на плажа Voting_barБара на плажа Vote_rcap 
Шер Лейв
Бара на плажа Vote_lcapБара на плажа Voting_barБара на плажа Vote_rcap 
Далия Екълс
Бара на плажа Vote_lcapБара на плажа Voting_barБара на плажа Vote_rcap 
Алис Муун
Бара на плажа Vote_lcapБара на плажа Voting_barБара на плажа Vote_rcap 
Ever Bloom
Бара на плажа Vote_lcapБара на плажа Voting_barБара на плажа Vote_rcap 
Nick Rogers
Бара на плажа Vote_lcapБара на плажа Voting_barБара на плажа Vote_rcap 
Даниел Фел
Бара на плажа Vote_lcapБара на плажа Voting_barБара на плажа Vote_rcap 
Елена Гилбърт
Бара на плажа Vote_lcapБара на плажа Voting_barБара на плажа Vote_rcap 
Latest topics
» Къщата на Кейси Милър
Бара на плажа Icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 4:42 pm by Каролайн Форбс

» Кафенето на първия етаж
Бара на плажа Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 8:02 am by Катрин Евълс

» Търся си другарче за РП
Бара на плажа Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 7:44 am by Катрин Евълс

» Реката
Бара на плажа Icon_minitimeПон Мар 19, 2012 6:17 pm by Ever Bloom

» Създаване на демони
Бара на плажа Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 7:23 pm by Каролайн Форбс

» Промяна на история
Бара на плажа Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Смяна на име, раса или лик
Бара на плажа Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Промяна на външен вид, характер
Бара на плажа Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

» Премахване и/или добавяне на дарби
Бара на плажа Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Подкрепете форума
BGtopRealTop.net
Екип
Администратори Бара на плажа 0875810e Бара на плажа Avory Модератори Бара на плажа Ever Бара на плажа Alice
Късметчета

 

 Бара на плажа

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Бара на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Бара на плажа   Бара на плажа Icon_minitimeПон Яну 16, 2012 4:19 pm

Това е бара.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Катрин Евълс
Хибрид
Хибрид
Катрин Евълс


Брой мнения : 16
Join date : 18.01.2012

Роул Плей
Години: 25 (622)
Характер: Катрин е зла, самовлюбена, егоистична и манипулативна кучка , която винаги гледа да спаси себе си без значение на каква цена. Тя умее да се крие, да съблазнява и използва мъжете да й вършат мръсната работа, а после ги убива.
История: Катрин идва от сравнително заможно за времето си семейство, има двама братя и една сестра, за която научава късно. Баща й е ловец на вампири. Когато става на 19, се влюбва в красивия Стефан, но след месец е изпратена от родителите си да учи в Атланта и не го вижда повече. По-късно разбира, че Стефан е бил вампир и бащата й го е убил. Безкрайно разгневена и тъжна, тя се завръща в Мистик Фолс и убива баща си, а майка й успява да избяга. Не след дълго среща загадъчна жена, която насила я превръща във вампир, й Луцифер, който я превръща в демон и й дава дарби. Той й казва, че като полудемон трябва да я заведе в ада и да живее там, а не на земята, но Катрин не се съгласява и тръгва да бяга от Пък, Древния демон, дошъл на земята със специалната мисия да намери Катрин и на всяка цена да я отведе от Земята и да я заведе в Ада, където е мястото й като демон. Пък е единственото същество, от което Катрин се страхува. Скоро група от вампири, един демон и Пък, се отправят на пътешествие, за да я открият.

Бара на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара на плажа   Бара на плажа Icon_minitimeНед Яну 22, 2012 4:41 pm

От доста време не бях идвала тук. Доста време означаваше повече от век. Оттогава не бях идвала в Мистик Фолс. Когато бях малка, любимото ми място беше плажа, седях там с часове, играех с приятели... Да, преди да се случи всичко онова, бях едно обикновено момиче. После осъзнах, че чувствата и спомените само нараняват и е по-добре без тях.
Поръчах си една студена бира и седнах на едно столче. Тогава забелязах, че до мен седи някой. Някой познат...
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Бара на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара на плажа   Бара на плажа Icon_minitimeНед Яну 22, 2012 4:48 pm

Ето че отново се срещнахме с Катрин - макар да не знаех коя е, името й много ясно се беше запечатало в главата ми.
- Като нейното. - казах на бармана и посочих с глава Катрин.
Огледах я добре. Красива кестенява коса, свободно пусната, кафяви очи... Пълна моя противоположност. И все пак не беше за пренебрегване усещането, че с нея имаме много общо. Тъй като явно не искаше да разговаря с никого, особено с мен, реших аз да завържа разговор, за да разбера повече за нея.
- Защо си се върнала в Мистик Фолс?
Момичето бавно вдигна глава към мен.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Катрин Евълс
Хибрид
Хибрид
Катрин Евълс


Брой мнения : 16
Join date : 18.01.2012

Роул Плей
Години: 25 (622)
Характер: Катрин е зла, самовлюбена, егоистична и манипулативна кучка , която винаги гледа да спаси себе си без значение на каква цена. Тя умее да се крие, да съблазнява и използва мъжете да й вършат мръсната работа, а после ги убива.
История: Катрин идва от сравнително заможно за времето си семейство, има двама братя и една сестра, за която научава късно. Баща й е ловец на вампири. Когато става на 19, се влюбва в красивия Стефан, но след месец е изпратена от родителите си да учи в Атланта и не го вижда повече. По-късно разбира, че Стефан е бил вампир и бащата й го е убил. Безкрайно разгневена и тъжна, тя се завръща в Мистик Фолс и убива баща си, а майка й успява да избяга. Не след дълго среща загадъчна жена, която насила я превръща във вампир, й Луцифер, който я превръща в демон и й дава дарби. Той й казва, че като полудемон трябва да я заведе в ада и да живее там, а не на земята, но Катрин не се съгласява и тръгва да бяга от Пък, Древния демон, дошъл на земята със специалната мисия да намери Катрин и на всяка цена да я отведе от Земята и да я заведе в Ада, където е мястото й като демон. Пък е единственото същество, от което Катрин се страхува. Скоро група от вампири, един демон и Пък, се отправят на пътешествие, за да я открият.

Бара на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара на плажа   Бара на плажа Icon_minitimeНед Яну 22, 2012 4:50 pm

- Какво те интересува?
Наистина не разбирах защо пита, а и нямах намерение да се разкривам. Никой не биваше да знае, че отново съм тук.
- Имам работа. Много важна работа.
Едва ли беше чак такава голяма работа да намеря сестра си и да я убия, но все пак... трябваха усилия, за да я намеря. Въпреки усещането, което имах, Каролайн не ми беше роднина, най-малко сестра. Но все пак нещо ни свързваше.
Отговорът ми не я задоволи.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Бара на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара на плажа   Бара на плажа Icon_minitimeНед Яну 22, 2012 5:03 pm

Подозирах, че "работата" й беше да стори зло, и нямаше да го позволя. Затворих очите си... Когато ги отворих, вперих строг поглед към Катрин.
- Той просто е искал да си в безопасност.
- Моля? - Катрин изглеждаше стъписана.
- Не е искал да пострадаш. Затова е постъпил така, не за да ти навреди. Постъпил е правилно... Ти си се издънила.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Катрин Евълс
Хибрид
Хибрид
Катрин Евълс


Брой мнения : 16
Join date : 18.01.2012

Роул Плей
Години: 25 (622)
Характер: Катрин е зла, самовлюбена, егоистична и манипулативна кучка , която винаги гледа да спаси себе си без значение на каква цена. Тя умее да се крие, да съблазнява и използва мъжете да й вършат мръсната работа, а после ги убива.
История: Катрин идва от сравнително заможно за времето си семейство, има двама братя и една сестра, за която научава късно. Баща й е ловец на вампири. Когато става на 19, се влюбва в красивия Стефан, но след месец е изпратена от родителите си да учи в Атланта и не го вижда повече. По-късно разбира, че Стефан е бил вампир и бащата й го е убил. Безкрайно разгневена и тъжна, тя се завръща в Мистик Фолс и убива баща си, а майка й успява да избяга. Не след дълго среща загадъчна жена, която насила я превръща във вампир, й Луцифер, който я превръща в демон и й дава дарби. Той й казва, че като полудемон трябва да я заведе в ада и да живее там, а не на земята, но Катрин не се съгласява и тръгва да бяга от Пък, Древния демон, дошъл на земята със специалната мисия да намери Катрин и на всяка цена да я отведе от Земята и да я заведе в Ада, където е мястото й като демон. Пък е единственото същество, от което Катрин се страхува. Скоро група от вампири, един демон и Пък, се отправят на пътешествие, за да я открият.

Бара на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара на плажа   Бара на плажа Icon_minitimeНед Яну 22, 2012 5:06 pm

Не беше така. Тя изобщо не знаеше какво чувствах аз към Стефан и колко страдах , никога не е била на моето място, за да знае. На каква се правеше, на всезнаеща?
- Защо се бъркаш?
- Защото не искам някой да пострада! Ти... - погледна ме с отвращение. - Ти си пълна със злоба , Катрин! В теб няма нищо истинско.
Имаше. Някога имаше. Много, много отдавна имаше, преди да се превърна във вампир. Сега вече наистина нямаше нищо истинско в мен, никаква любов, никакви чувства, и така беше по-лесно.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

Бара на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара на плажа   Бара на плажа Icon_minitimeНед Яну 22, 2012 5:11 pm

Тя се залъгваше, че липсата на чувства ще й помогне да преживее всичко, което явно й се беше случило.
- Но дали е правилно?
Въпросът ми я удари като камшик и очите й се навлажниха. Наведох глава към масата, за да видя очите й.
- Погледни ме. Това, което чувстваш, болката, омразата... те са твои и са за теб, не ги прехвърляй на другите, не ги карай да страдат. Те не са виновни, чуваш ли?
Наистина я съжалявах. Знаех много добре какво е преживяла, и я разбирах. Но наистина не биваше да наранява другите заради болката си. Този път внимателно я накарах да вдигне глава и да ме погледне.
- Чуй ме. Ако някой пострада, заради теб... не бих искала да съм на твое място.
Взех чантата си и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Бара на плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бара на плажа   Бара на плажа Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бара на плажа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
A world full of mistery RPG :: Мистик Фолс :: Плаж-
Идете на: