A world full of mistery RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Каролайн Форбс
На кея             Vote_lcapНа кея             Voting_barНа кея             Vote_rcap 
Kaisy Miller
На кея             Vote_lcapНа кея             Voting_barНа кея             Vote_rcap 
Катрин Евълс
На кея             Vote_lcapНа кея             Voting_barНа кея             Vote_rcap 
Шер Лейв
На кея             Vote_lcapНа кея             Voting_barНа кея             Vote_rcap 
Далия Екълс
На кея             Vote_lcapНа кея             Voting_barНа кея             Vote_rcap 
Алис Муун
На кея             Vote_lcapНа кея             Voting_barНа кея             Vote_rcap 
Ever Bloom
На кея             Vote_lcapНа кея             Voting_barНа кея             Vote_rcap 
Nick Rogers
На кея             Vote_lcapНа кея             Voting_barНа кея             Vote_rcap 
Даниел Фел
На кея             Vote_lcapНа кея             Voting_barНа кея             Vote_rcap 
Елена Гилбърт
На кея             Vote_lcapНа кея             Voting_barНа кея             Vote_rcap 
Latest topics
» Къщата на Кейси Милър
На кея             Icon_minitimeСъб Апр 07, 2012 4:42 pm by Каролайн Форбс

» Кафенето на първия етаж
На кея             Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 8:02 am by Катрин Евълс

» Търся си другарче за РП
На кея             Icon_minitimeЧет Мар 29, 2012 7:44 am by Катрин Евълс

» Реката
На кея             Icon_minitimeПон Мар 19, 2012 6:17 pm by Ever Bloom

» Създаване на демони
На кея             Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 7:23 pm by Каролайн Форбс

» Промяна на история
На кея             Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Смяна на име, раса или лик
На кея             Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:31 am by Каролайн Форбс

» Промяна на външен вид, характер
На кея             Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

» Премахване и/или добавяне на дарби
На кея             Icon_minitimeНед Мар 18, 2012 10:14 am by Каролайн Форбс

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Подкрепете форума
BGtopRealTop.net
Екип
Администратори На кея             0875810e На кея             Avory Модератори На кея             Ever На кея             Alice
Късметчета

 

 На кея

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

На кея             Empty
ПисанеЗаглавие: На кея    На кея             Icon_minitimeПон Яну 16, 2012 4:18 pm

Това е кеят.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

На кея             Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кея    На кея             Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 9:59 am

Изпитах нужда да остана сама. Вече почти бях преодоляла Ник, а Шер и Алис ми напомниха за него. Как всичко можеше да бъде различно, само ако... Гневно подритнах едно камъче.
- Съжалявам... аз... - започнах да се извинявам в следващия момент. Едно младо момиче се хвана за главата и се обърна към мен.
- Няма проблем... какво пък, едно малко камъче! - каза ведро момичето. - Казвам се Хейли!
- Аз съм Каролайн! - поех ръката й.
- Какво правиш тук, Каролайн? Разхождаш се?
- Да. Имах нужда да се помотая малко. А и обичам да идвам тук.
Наистина обичах. Повече от всичко обичах морето , обичах да гледам как водата се пеняви и се разбива в брега, скалите и краката ми.
- Да се разходим! - предложих и ние тръгнахме заедно по брега.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Хейли Аулет
Човек
Човек
Хейли Аулет


Брой мнения : 3
Join date : 11.03.2012

Роул Плей
Години: 16
Характер: Понякога Хейли изпада в пристъпи на ярост, но почти винаги тя е мила и усмихната. Хейли винаги е готова да изслуша всеки и да помогне, тя е смела и решителна.
История: Въпреки че е човек, за Хейли определено не може да се каже, че е обикновена. Тя е родена в Мистик Фолс и е израстнала със знанията си за свръхестествени същества, въпреки че семейството й и приятелите й са напълно нормални. Тя просто знае, че те съществуват, но не знае откъде. Хейли приема съществуването на вампири, върколаци, демони, вещици, феи и ангели за напълно нормално нещо. От съвсем малка Хейли получава видения за различни незначителни неща и разбира, че може да подпалва малки предмети само с мисълта си! Колкото повече пораства, толкова по-силна става и скоро се научава да контролира силите си, за които никой, дори родителите й, не знае. Когато е на 6 годинки се ражда сестричката й Кейтлин, но при раждането майка й умира и двете сестри остават да живеят с баща си. Понякога Хейли изпада в пристъпи на ярост и омраза към сестра си, заради случилото се с майка им. Тя обвинява Кейтлин, но после съжалява. Скоро Хейли започва да разбира, че Мистик Фолс крие ужасяващи тайни...

На кея             Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кея    На кея             Icon_minitimeПет Мар 16, 2012 10:06 am

- Значи си вампир? - попитах я съвсем спокойно. Бях получила няколко видения и усещане. Тя се стресна и рязко спря. Засмях се весело: - Хайде, не се притеснявай, няма да кажа на никого.
- Откъде знаеш за мен?
- Имам видения и усещане. - обясних. - Усещам ви от километри.
- Но ти си .. човек.. - последната дума изрече с малко презрение към "смъртните" и ме изгледа от глава до пети.
- Да.. сложно е!
- Бих могла да те убия, задето знаеш такива неща!
- Така е. - казах спокойно и я погледнах. - Но ще го направиш ли?
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Администратор
Администратор
Каролайн Форбс


Брой мнения : 135
Join date : 15.01.2012

Роул Плей
Години: 19 човешки, 334 вампирски
Характер: Обикновено е мила, но е способна да става и зла понякога. Тя е твърдоглава и упорита, винаги готова да помогне на приятел и да убие враг.
История: Каролайн е родена в Мистик Фолс преди 334 години, в бедно семейство. На 17 години се запознава със загадъчния Деймън, в когото се влюбва. Той я кара близо 2 години да пие вампирска кръв и въздейства върху мислите й, кара я да помни само това, което той иска. На 19-тия си рожден ден Каролайн е убита и се събужда като вампир. 90 години по-късно, след като всички от семейството й умират, тя се мести в Атланта, където живее в тайна и се крие в сенките, докато не разбира, че тайните от миналото й я преследват - Каролайн е преследвана от върколаци. Решена да се бори за нормален живот, тя започва да се среща с Ник - местния ловец на вампири, който обаче не знае ужасяващите й тайни.

На кея             Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кея    На кея             Icon_minitimeПет Мар 16, 2012 10:14 am

- Може би. - отвърнах и тръгнах. Нямаше да го направя, това момиче бе специално- хората рядко имаха дарби.
- Каква е историята ти?
- Родена съм преди повече от 300 години, после заминах за Атланта... Запознах се с един вампир, влюбих се, а той ме превърна.. и дойдох тук.
Тя ми разказа и своята история: Майка й починала при раждането на сестра й. Говорехме си малко и я поканих:
- Защо не дойдеш в къщата на Кейси, тъкмо ще се запознаеш с всички и ще направя кафе!
- Съжалявам... - извини се тя и ми обясни, че я чакала някаква приятелка. Сбогувахме се и тя си тръгна.
Върнете се в началото Go down
https://misteryrpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





На кея             Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кея    На кея             Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
На кея
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
A world full of mistery RPG :: Мистик Фолс :: Плаж-
Идете на: